Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 12 - September 13, 2020

RT2 2. Divisjon Vest

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Dag Torbjørgson
Herøy BK
6 (5/1) 39 (25/14)
64%
2 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 38 (24/14)
63%
3 Kurt Hatlem
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 39 (22/17)
56%
3 Viljar Glavær Akse
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 29 (18/11)
62%
5 Maron Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
5 Svein Rune Notøy
Herøy BK
4 (2/2) 27 (16/11)
59%
7 Stig Hellebust
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 27 (12/15)
44%
7 Joakim Skauvik
Herøy BK
4 (2/2) 25 (11/14)
44%
9 Roger Daniel Helland
Herøy BK
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
9 Asbjørn Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
9 Victoria Hauge Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
9 Britt Sølvi Hauge Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
13 Tanja Kvellestad Akse
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
13 Martin Hatløy Engdal
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
Entry deadline Sep 9, 2020, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 12, 2020, 4:00 PM (local time)
Format Double elimination (14 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780)
More info
Hyllestad ønskjer velkommen til RT2 i region vest!

Vi arrangerer to turneringar, fredag og laurdag for 1. divisjon som er for open alle unnateke elite, og søndag for 2. divisjon.

Sjekk reglar her: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?turneringsbestemmelser.htm

og informasjon om Norgesrating og inndeling i divisjonar her: http://www.biljardforbundet.no/info/10_10_-_norgesrating.htm

Her finn de info. om salongen vår, ma. bordtype, duk og kuler: https://cuescore.com/place/Hyllestad+IL+Biljard/1373304/tables

Premiering:
1. pl. Gavekort verdi 1000 kr. Knut Wolff AS, Byggmann Leirvik
2. pl. Gavekort verdi 500 kr. Sognefjord Hotell
3. pl. Gavekort verdi 250 kr. * 2 Sognefjord Hotell

Kantine/kiosk er open, men med avgrensa utval. Vi tek kun kortbetaling.

Relax/aktivitetsrom er tilgjengeleg heile helga.

Overnatting:

www.fjordkick.no
www.sognhostel.no
www.sognefjordhotel.no (spør etter biljardpris)
www.fjordmoments.com (1,8 km. frå salongen)
Lavik Feriehus https://www.fjordkysten.no/overnatting/lavik-feriehus-p809963
Storlia hytte og motell tlf. 95893689

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Dag Torbjørgson
Walk Over
 
2   
Asbjørn Pettersen
Viljar Glavær Akse
Sat 17:01  Table 5
3   
Tanja Kvellestad Akse
Kurt Hatlem
Sat 17:02  Table 6
4   
Roger Daniel Helland
Joakim Skauvik
Sat 17:02  Table 7
5   
Martin Hatløy Engdal
Maron Pettersen
Sat 17:02  Table 8
6   
Stig Hellebust
Victoria Hauge Pettersen
Sat 17:50  Table 1
7   
Kim Ronny Nygård
Britt Sølvi Hauge Pettersen
Sat 17:50  Table 2
8   
Walk Over
Svein Rune Notøy
 

Winner round 1

Race to 5
9   
Dag Torbjørgson
Viljar Glavær Akse
Sat 20:25  Table 1
10   
Kurt Hatlem
Joakim Skauvik
Sat 20:25  Table 2
11   
Maron Pettersen
Stig Hellebust
Sat 20:25  Table 3
12   
Kim Ronny Nygård
Svein Rune Notøy
Sat 20:25  Table 4

Loser round 1

Race to 4
13   
Walk Over
Asbjørn Pettersen
 
14   
Tanja Kvellestad Akse
Roger Daniel Helland
Sun 09:29  Table 3
15   
Martin Hatløy Engdal
Victoria Hauge Pettersen
Sun 09:29  Table 4
16   
Britt Sølvi Hauge Pettersen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
17   
Asbjørn Pettersen
Svein Rune Notøy
Sun 10:01  Table 1
18   
Roger Daniel Helland
Stig Hellebust
Sun 11:01  Table 3
19   
Victoria Hauge Pettersen
Joakim Skauvik
Sun 10:21  Table 4
20   
Britt Sølvi Hauge Pettersen
Dag Torbjørgson
Sun 10:21  Table 2

Winners qualification

Race to 5
21   
Viljar Glavær Akse
Kurt Hatlem
Sun 11:30  Table 1
22   
Maron Pettersen
Kim Ronny Nygård
Sun 11:30  Table 2

Loser round 3

Race to 4
23   
Svein Rune Notøy
Stig Hellebust
Sun 12:24  Table 4
24   
Joakim Skauvik
Dag Torbjørgson
Sun 11:30  Table 4

Losers qualification

Race to 5
25   
Svein Rune Notøy
Kurt Hatlem
Sun 13:01  Table 4
26   
Dag Torbjørgson
Maron Pettersen
Sun 12:29  Table 3

Semi final

Race to 5
27   
Viljar Glavær Akse
Dag Torbjørgson
Sun 14:25  Table 3
28   
Kim Ronny Nygård
Kurt Hatlem
R1
Sun 14:25  Table 4

Final

Race to 5
29   
Dag Torbjørgson
Kim Ronny Nygård
Sun 15:53  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer