Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 9 - January 10, 2016

RT1 Divisjon 2 Øst

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tommy Myhre
Grenland BK
6 (6/0) 43 (30/13)
70%
100
2 Simon Ebsa
Horten BK
7 (5/2) 50 (32/18)
64%
87
3 Roy Toycowboy Grimsen
Østkanten Biljardklubb
6 (4/2) 40 (22/18)
55%
77
3 Vidar Strandseter
Kongsvinger BK
5 (4/1) 34 (22/12)
65%
77
5 Finn-Ari Syrrist
Grenland BK
4 (3/1) 30 (18/12)
60%
64
5 Hans Martin Bue
Kongsvinger BK
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
64
5 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (3/1) 28 (16/12)
57%
64
5 Jan Verner Bjørklund
Gjøvik&Raufoss BK
5 (3/2) 34 (20/14)
59%
64
9 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
5 (3/2) 37 (19/18)
51%
44
Show more
9 Kent Hansen
Oslo BK
5 (3/2) 36 (20/16)
56%
44
9 Raymond Kandola
Plankebyen BK
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
44
9 Tom Ivar Kristoffersen
Horten BK
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
44
13 Geir Tollefsrud
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
28
13 Hans Kristian Hansen
Plankebyen BK
4 (2/2) 28 (16/12)
57%
28
13 Jarosław Kapuściński
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
28
13 Ole Anders Veseth
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 26 (11/15)
42%
28
17 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
16
17 Anas Khan
Unique BK
3 (1/2) 20 (6/14)
30%
16
17 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
16
17 Jon Andersen Eide
Kongsvinger BK
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
16
17 Per Arne Fjell
Kongsvinger BK
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
16
17 Tor André Lillevold
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
16
17 Behzad Rahmanian
Ask BC
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
16
17 Elias Rytterager Johnsen
Horten BK
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
16
25 Ronny Korsmo
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
13
25 Yousef Austrheim
Unique BK
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
13
25 Marius Farås
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
13
25 Vegard Daapan
Grenland BK
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
13
25 Leif Erik Olsen
Ask BC
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
13
Entry deadline Jan 7, 2016, 6:30 PM (local time)
Starts Jan 9, 2016, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (29 Participants)
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Divisjon 2 Øst 2016
Organizer Gjøvik&Raufoss BK
Contact Emil Bjørkmann (emil.bjorkmann@hotmail.com, 41397197)
More info
Årets sesong er i gang! Vi starter den RT her på Gjøvik & Raufoss Biljardklubb.
Vi har tilbyr 7 bord, som skal spilles på, samt vi har gode mat- og drikkevarer i kiosken.
Vi spiller 8-ball med distanse 5 og per match er satt av til 1,15t.
Turnringen startes kl 10:00, men det er spiller oppmøte kl 09:30. Hele turneringen pågår i en dag så dem som reiser kan dra hjem den samme dagen.


Vi ønsker alle velkommen her på Toten, så sees vi på lørdag.

Har dere noen spørsmål så kontakt meg på denne infoen som er oppført ovenfor.

Mvh
Emil Bjørkmann

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Jan Werner Bjørklund
Walk Over
 
2   
Simon Ebsa
Behzad Rahmanian
Sat 10:00 
3   
Per Arne Fjell
Vegard Daapan
Sat 10:00 
4   
Albert Roman Stensrød
Trond-Michael Stensrød
Sat 10:00 
5   
Roy Toycowboy Grimsen
marius farås
Sat 10:00 
6   
Tom Ivar Kristoffersen
Anas Khan
Sat 10:00 
7   
Yousef Austrheim
Finn-Ari Syrrist
Sat 10:00 
8   
Jarosław Kapuściński
Jon Andersen Eide
Sat 10:00 
9   
Raymond Kandola
Walk Over
 
10   
Tor André Lillevold
Kent Hansen
Sat 11:15 
11   
Hans Kristian Hansen
Bjørn Bratteberg
Sat 11:15 
12   
Vidar Strandseter
Leif Erik Olsen
Sat 11:15 
13   
Ronny Korsmo
Geir Tollefsrud
Sat 11:15 
14   
Ole Anders Veseth
Tommy Myhre
Sat 11:15 
15   
Elias Rytterager Johnsen
Emil Gangfløt
Sat 11:15 
16   
Walk Over
Hans Martin Bue
 

Winner round 1

17   
Jan Werner Bjørklund
Simon Ebsa
Sat 11:15 
18   
Per Arne Fjell
Trond-Michael Stensrød
Sat 12:30 
19   
Roy Toycowboy Grimsen
Tom Ivar Kristoffersen
Sat 12:30 
20   
Finn-Ari Syrrist
Jarosław Kapuściński
Sat 12:30 
21   
Raymond Kandola
Kent Hansen
Sat 12:30 
22   
Hans Kristian Hansen
Vidar Strandseter
Sat 12:30 
23   
Geir Tollefsrud
Tommy Myhre
Sat 12:30 
24   
Emil Gangfløt
Hans Martin Bue
Sat 12:30 

Loser round 1

25   
Walk Over
Behzad Rahmanian
 
26   
Vegard Daapan
Albert Roman Stensrød
Sat 13:45 
27   
marius farås
Anas Khan
Sat 13:45 
28   
Yousef Austrheim
Jon Andersen Eide
Sat 13:45 
29   
Walk Over
Tor André Lillevold
 
30   
Bjørn Bratteberg
Leif Erik Olsen
Sat 13:45 
31   
Ronny Korsmo
Ole Anders Veseth
Sat 13:45 
32   
Elias Rytterager Johnsen
Walk Over
 

Loser round 2

33   
Behzad Rahmanian
Emil Gangfløt
Sat 13:45 
34   
Albert Roman Stensrød
Geir Tollefsrud
Sat 15:00 
35   
Anas Khan
Hans Kristian Hansen
Sat 15:00 
36   
Jon Andersen Eide
Kent Hansen
Sat 15:00 
37   
Tor André Lillevold
Jarosław Kapuściński
Sat 13:45 
38   
Bjørn Bratteberg
Tom Ivar Kristoffersen
Sat 15:00 
39   
Ole Anders Veseth
Per Arne Fjell
Sat 15:00 
40   
Elias Rytterager Johnsen
Jan Werner Bjørklund
Sat 15:00 

Winners qualification

41   
Simon Ebsa
Trond-Michael Stensrød
Sat 15:00 
42   
Roy Toycowboy Grimsen
Finn-Ari Syrrist
Sat 16:15 
43   
Raymond Kandola
Vidar Strandseter
Sat 16:15 
44   
Tommy Myhre
Hans Martin Bue
Sat 16:15 

Loser round 3

45   
Emil Gangfløt
Geir Tollefsrud
Sat 16:15 
46   
Hans Kristian Hansen
Kent Hansen
Sat 16:15 
47   
Jarosław Kapuściński
Tom Ivar Kristoffersen
Sat 16:15 
48   
Ole Anders Veseth
Jan Werner Bjørklund
Sat 16:15 

Losers qualification

49   
Emil Gangfløt
Roy Toycowboy Grimsen
Sat 17:30 
50   
Kent Hansen
Simon Ebsa
Sat 17:30 
51   
Tom Ivar Kristoffersen
Hans Martin Bue
Sat 17:30 
52   
Jan Werner Bjørklund
Raymond Kandola
Sat 17:30 

Quarter final

53   
Trond-Michael Stensrød
Roy Toycowboy Grimsen
Sat 18:45 
54   
Finn-Ari Syrrist
Simon Ebsa
Sat 18:45 
55   
Vidar Strandseter
Hans Martin Bue
Sat 18:45 
56   
Tommy Myhre
Jan Werner Bjørklund
Sat 18:45 

Semi final

57   
Roy Toycowboy Grimsen
Simon Ebsa
Sat 20:00 
58   
Vidar Strandseter
Tommy Myhre
Sat 20:00 

Final

59   
Simon Ebsa
Tommy Myhre
Sat 21:15 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer