Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 8, 2017

RT1 3. Divisjon Øst

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jim-Olav Fors
Oslo BK
6 (6/0) 30 (24/6)
80%
100
2 Nejat Baranji
Ask BC
6 (4/2) 31 (19/12)
61%
87
3 Lucas Baranji
Ask BC
4 (2/2) 20 (8/12)
40%
77
3 Simen Ekern Bakken
Gjøvik&Raufoss BK
4 (3/1) 21 (13/8)
62%
77
5 Tommy Bakke
Oslo BK
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
64
5 Lasse Kåring
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
64
7 Jozef Kwit
Oslo BK
3 (0/3) 19 (7/12)
37%
54
7 Benjamin Asp
Ask BC
4 (1/3) 19 (7/12)
37%
54
9 Sebastian Asp
Ask BC
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
44
Entry deadline Jan 6, 2017, 7:30 PM (local time)
Starts Jan 8, 2017, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 3. Divisjon Øst 2017
Organizer Ask BC
Contact Ingolf Höns
More info
Velkommen til sesongens første turnering i 3. Divisjon Øst! I fjor deltok 26 utøvere i en eller flere turneringer. Noen av disse skal nå spille i 2. Divisjon Øst, men vi håper at sesongen 2017 vil bringe enda flere utøvere til regionens 3. Divisjon.

Du finner alt du trenger å vite om turneringsbestemmelser og regler i TBR. For deg som skal delta i 3. Divisjon Øst er følgende informasjon ekstra viktig:

http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_12_5---pool_-3_-divisjon.htm

Hvordan finner du til Ask Billiard Club og ABC Biljardstudio:
Egen bil - Gjerdrum ligger ca. 7 km fra Kløfta (hvis du kommer fra Kongsvinger eller på E6 fra nord, ta av mot Kløfta og kjør vei 428 mot Ask) og ca. 7 km fra Skedsmokorset (hvis du kommer på E6 fra sør, ta av mot Skedsmokorset og kjør videre på Rv 120 i retning mot Nannestad).
Buss - Tag buss 331 fra Oslo Bussterminal kl. 08:23. Du ankommer Ask sentrum kl. 09:07.
ABC Biljardstudio finner du i Gjerdrum Kulturhus (rød bygning med klokketårn), som ligger direkte ved busstorvet i Ask sentrum. 2. etasje i nye delen av kulturhuset.

VELKOMMEN!

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jim-Olav Fors 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 Nejat Baranji 4 3 0 1 13 7 6 0 0 0 0.65 3
3 Tommy Bakke 4 2 0 2 12 13 -1 0 0 0 0.48 2
4 Benjamin Asp 4 1 0 3 7 12 -5 0 0 0 0.368 1
5 Sebastian Asp 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Simen Ekern Bakken 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 3
2 Lucas Baranji 3 2 0 1 8 8 0 0 0 0 0.5 2
3 Lasse Kåring 3 1 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
4 Jozef Kwit 3 0 0 3 7 12 -5 0 0 0 0.368 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Jim-Olav Fors
Nejat Baranji
Sun 10:00  Table 1
2-A   
Sebastian Asp
Benjamin Asp
Sun 10:00  Table 2
3-B   
Simen Ekern Bakken
Lasse Kåring
Sun 10:00  Table 3
4-B   
Jozef Kwit
Hiwa Baranji
Sun 10:00  Table 4

Round 2

Race to 4
5-A   
Nejat Baranji
Benjamin Asp
Sun 11:00  Table 3
6-A   
Jim-Olav Fors
Tommy Bakke
Sun 11:00  Table 2
7-B   
Simen Ekern Bakken
Hiwa Baranji
Sun 11:30  Table 1
8-B   
Lasse Kåring
Jozef Kwit
Sun 11:30  Table 4

Round 3

Race to 4
9-A   
Benjamin Asp
Tommy Bakke
Sun 12:28  Table 2
10-A   
Nejat Baranji
Sebastian Asp
Sun 12:00  Table 3
11-B   
Simen Ekern Bakken
Jozef Kwit
Sun 14:30  Table 2
12-B   
Hiwa Baranji
Lasse Kåring
Sun 14:30  Table 3

Round 4

Race to 4
13-A   
Tommy Bakke
Sebastian Asp
Sun 13:33  Table 2
14-A   
Benjamin Asp
Jim-Olav Fors
Sun 13:33  Table 3

Round 5

Race to 4
15-A   
Sebastian Asp
Jim-Olav Fors
Sun 14:30  Table 4
16-A   
Tommy Bakke
Nejat Baranji
Sun 14:30  Table 1

Semi final

Race to 4
17   
Jim-Olav Fors
Hiwa Baranji
Sun 15:30  Table 4
18   
Nejat Baranji
Simen Ekern Bakken
Sun 15:30  Table 2

Final

Race to 4
19   
Jim-Olav Fors
Nejat Baranji
Sun 16:30  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer