Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 8, 2017

RT1 2. Divisjon Vest

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Aleksander Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
7 (7/0) 38 (28/10)
74%
100
2 Maron Pettersen
Herøy BK
6 (5/1) 32 (21/11)
66%
87
3 Jørgen Ulvatne
Marken IL, Kong Oscar BK
5 (3/2) 26 (15/11)
58%
77
3 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
5 (2/3) 25 (13/12)
52%
77
5 Katja Wolff
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 26 (13/13)
50%
64
5 Ole Martin Foss Nybø
Hyllestad IL, BG
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
64
5 Kim Christian Liset
Hyllestad IL, BG
5 (2/3) 30 (15/15)
50%
64
5 Even Eiken Pettersen
Herøy BK
5 (1/4) 28 (11/17)
39%
64
9 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
44
Entry deadline Jan 4, 2017, 6:30 PM (local time)
Starts Jan 8, 2017, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 2. Divisjon Vest 2017
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780)
More info
Velkommen til oss i Hyllestad, og sesongstart i 2. divisjon!

Disiplin er 8 ball, distanse mellom 4 og 6 avhengig av kor mange deltakarar det blir. Vi satsar på å starte kl. 10.00 søndag, med oppmøte seinast 09.30.

Det er muleg vi køyrer lokale kampar laurdag ettermiddag, slik at vil blir ferdige i "rimleg" tid på søndag.

Reglar:
http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_12_4_-_pool__divisjon_2.htm

Premiering:
Pengepremiar er ikkje lov (nytt i 2017)
Pokal til vinnar.

De kan kjøpe frukost i kiosken + vår vanlege meny.

Gjermund Flage
TL.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Aleksander Tonning Hatløy 4 4 0 0 16 7 9 0 0 0 0.696 4
2 Katja Wolff 4 3 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 3
3 Kim Christian Liset 4 2 0 2 14 11 3 0 0 0 0.56 2
4 Even Eiken Pettersen 4 1 0 3 10 13 -3 0 0 0 0.435 1
5 Astrid Eiken Flage 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maron Pettersen 3 3 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 3
2 Jørgen Ulvatne 3 2 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 2
3 Nina Torvund 3 1 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 1
4 Ole Martin Foss Nybø 3 0 0 3 2 12 -10 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Aleksander Tonning Hatløy
Katja Wolff
Sun 10:00 
2-A   
Even Eiken Pettersen
Kim Christian Liset
Sun 10:00 
3-B   
Nina Torvund
Maron Pettersen
Sun 10:00 
4-B   
Jørgen Ulvatne
Ole Martin Foss Nybø
Sun 10:00 

Round 2

Race to 4
5-A   
Katja Wolff
Kim Christian Liset
Sun 11:00 
6-A   
Aleksander Tonning Hatløy
Astrid Eiken Flage
Sun 11:00 
7-B   
Nina Torvund
Ole Martin Foss Nybø
Sun 11:00 
8-B   
Maron Pettersen
Jørgen Ulvatne
Sun 11:00 

Round 3

Race to 4
9-A   
Kim Christian Liset
Astrid Eiken Flage
Sun 12:00 
10-A   
Katja Wolff
Even Eiken Pettersen
Sun 12:00 
11-B   
Nina Torvund
Jørgen Ulvatne
Sun 12:00 
12-B   
Ole Martin Foss Nybø
Maron Pettersen
Sun 12:00 

Round 4

Race to 4
13-A   
Astrid Eiken Flage
Even Eiken Pettersen
Sun 13:00 
14-A   
Kim Christian Liset
Aleksander Tonning Hatløy
Sun 13:00 

Round 5

Race to 4
15-A   
Even Eiken Pettersen
Aleksander Tonning Hatløy
Sun 14:00 
16-A   
Astrid Eiken Flage
Katja Wolff
Sun 14:00 

Quarter final

Race to 4
17   
Aleksander Tonning Hatløy
Ole Martin Foss Nybø
Sun 15:00 
18   
Kim Christian Liset
Jørgen Ulvatne
Sun 15:00 
19   
Katja Wolff
Nina Torvund
Sun 15:00 
20   
Even Eiken Pettersen
Maron Pettersen
Sun 15:00 

Semi final

Race to 4
21   
Aleksander Tonning Hatløy
Jørgen Ulvatne
Sun 16:15 
22   
Nina Torvund
Maron Pettersen
Sun 16:15 

Final

Race to 4
23   
Aleksander Tonning Hatløy
Maron Pettersen
Sun 17:30 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer