Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 7 - January 8, 2017

RT1 1. Divisjon Øst

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Didrik Vatne
Ask BC
6 (5/1) 54 (35/19)
65%
100
2 Emil Braserud
Kongsvinger BK
6 (5/1) 47 (30/17)
64%
87
3 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
4 (3/1) 41 (21/20)
51%
77
3 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
4 (3/1) 36 (20/16)
56%
77
5 Damianos Giallourakis
Oslo BK
3 (2/1) 28 (16/12)
57%
64
5 Henning Ingvorsen
Grenland BK
5 (3/2) 50 (28/22)
56%
64
5 Tommy Myhre
Grenland BK
5 (3/2) 46 (24/22)
52%
64
5 Aleksanteri Piilola
Grenland BK
5 (3/2) 47 (25/22)
53%
64
9 Arild Sørum
Vestby BK
4 (2/2) 34 (15/19)
44%
44
Show more
9 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
5 (3/2) 50 (26/24)
52%
44
9 Gavin Powell
Kongsvinger BK
4 (2/2) 33 (20/13)
61%
44
9 Philip Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (2/2) 39 (18/21)
46%
44
13 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
28
13 Rune Antonsen
Kongsberg BK
4 (2/2) 37 (17/20)
46%
28
13 Espen Tingvoll
Oslo BK
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
28
13 Jurgen Bonett
Horten BK
3 (1/2) 25 (9/16)
36%
28
17 Egil Arne Sørensen
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
16
17 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
16
17 Kendall
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
16
17 Knut Egil Michaelsen
Kongsvinger BK
3 (1/2) 28 (15/13)
54%
16
17 Martin Asphaug
Asker BK
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
16
17 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
16
17 Simon Ebsa
Horten BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
16
17 Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
16
25 Kjartan Maraas
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
13
Entry deadline Jan 4, 2017, 6:00 PM (local time)
Starts Jan 7, 2017, 9:00 AM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Øst 2017
Organizer Horten BK
Contact Bjørnar Seeberg (bseeberg@live.no, 45808243)
More info
Tidsskjema er veiledende og kamper vil bli satt igang fortløpende. Vi regner med at rundene tar kortere tid enn oppsatt.

Seeding:

1. Egil Arne Sørensen
2. Damianos Yiallourakis
3. Jan Morten Arnesen
4. Lars Harby
5. Ole Tobias Tanilon Gangfløt
6. Didrik Vatne
7. Arild Sørum
8. Rune Antonsen

Premier:

1. plass 1500,-
2. plass 750,-
3. plass 375,-
3. plass 375,-

Stream for dagen er på Livestream.com, søk etter Horten Biljardklubb.

Horten BK holder til i Tomtegata 4 i Horten og ønsker alle velkommen til ny sesong.

Det er gratis parkering på grusplass på nordsiden av bygget/ned mot vannet. Man trenger parkeringstillatelse for å stå der og den kan skrives ut ved å gå til denne linken: http://www.hortenbiljardklubb.no/horten-biljardsenter/parkering/

Senteret åpner kl. 09.00.
Oppmøte kl. 09.30, de som ikke spiller første runde har oppmøte senest 30 minutter før kampstart.

Kiosken tilbyr drikke, baguetter, wiener/burger toast, pølse i brød/lompe, dagens middag er lasagne(fra ca. kl. 13.30), sjokolade, vafler og frukt.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Egil Arne Sørensen
Walk Over
 
2   
Tommy Myhre
Simon Ebsa
Sat 10:00  Table 1
3   
Martin Asphaug
Emil Braserud
Sat 10:00  Table 2
4   
Kjartan Maraas
Rune Antonsen
Sat 10:00  Table 3
5   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Walk Over
 
6   
Emil Andrè Gangfløt
Henning Ingvorsen
Sat 10:00  Table 4
7   
Espen Tingvoll
Thorbjørn Eriksen
Sat 10:00  Table 5
8   
Walk Over
Lars Harby
 
9   
Jan Morten Arnesen
Walk Over
 
10   
Jurgen Bonett
Knut Egil Michaelsen
Sat 10:00  Table 6
11   
Aleksanteri Piilola
Bjørn Erik Bergh
Sat 10:00  Table 7
12   
Walk Over
Didrik Vatne
 
13   
Arild Sørum
Walk Over
 
14   
Kensi Kion
Gavin Powell
Sat 11:00  Table 4
15   
Pål Andre Martinsen
Philip Sanchez Gangfløt
Sat 10:00  Table 8
16   
Walk Over
Damianos Yiallourakis
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Egil Arne Sørensen
Tommy Myhre
Sat 11:30  Table 8
18   
Emil Braserud
Rune Antonsen
Sat 11:30  Table 3
19   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Henning Ingvorsen
Sat 11:30  Table 6
20   
Thorbjørn Eriksen
Lars Harby
Sat 11:30  Table 7
21   
Jan Morten Arnesen
Knut Egil Michaelsen
Sat 11:30  Table 5
22   
Bjørn Erik Bergh
Didrik Vatne
Sat 11:30  Table 1
23   
Arild Sørum
Gavin Powell
Sat 11:30 
24   
Pål Andre Martinsen
Damianos Yiallourakis
Sat 11:30  Table 2

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Simon Ebsa
 
26   
Martin Asphaug
Kjartan Maraas
Sat 13:00  Table 7
27   
Walk Over
Emil Andrè Gangfløt
 
28   
Espen Tingvoll
Walk Over
 
29   
Walk Over
Jurgen Bonett
 
30   
Aleksanteri Piilola
Walk Over
 
31   
Walk Over
Kensi Kion
 
32   
Philip Sanchez Gangfløt
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Simon Ebsa
Pål Andre Martinsen
Sat 14:30  Table 4
34   
Martin Asphaug
Arild Sørum
Sat 14:30  Table 4
35   
Emil Andrè Gangfløt
Bjørn Erik Bergh
Sat 14:30  Table 5
36   
Espen Tingvoll
Knut Egil Michaelsen
Sat 14:30 
37   
Jurgen Bonett
Thorbjørn Eriksen
Sat 14:30  Table 2
38   
Aleksanteri Piilola
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 14:30  Table 3
39   
Kensi Kion
Rune Antonsen
Sat 14:30  Table 6
40   
Philip Sanchez Gangfløt
Egil Arne Sørensen
Sat 14:30  Table 1

Winners qualification

Race to 6
41   
Tommy Myhre
Emil Braserud
Sat 16:00  Table 6
42   
Henning Ingvorsen
Lars Harby
Sat 16:00  Table 3
43   
Jan Morten Arnesen
Didrik Vatne
Sat 16:00  Table 4
44   
Gavin Powell
Damianos Yiallourakis
Sat 16:00  Table 5

Loser round 3

Race to 6
45   
Pål Andre Martinsen
Arild Sørum
Sat 16:00  Table 2
46   
Bjørn Erik Bergh
Espen Tingvoll
Sat 16:00  Table 1
47   
Jurgen Bonett
Aleksanteri Piilola
Sat 16:00  Table 8
48   
Rune Antonsen
Philip Sanchez Gangfløt
Sat 16:00  Table 7

Losers qualification

Race to 6
49   
Arild Sørum
Henning Ingvorsen
Sat 17:30  Table 6
50   
Bjørn Erik Bergh
Tommy Myhre
Sat 17:30  Table 5
51   
Aleksanteri Piilola
Gavin Powell
Sat 17:30  Table 7
52   
Philip Sanchez Gangfløt
Didrik Vatne
Sat 17:30  Table 4

Quarter final

Race to 6
53   
Emil Braserud
Aleksanteri Piilola
Sat 19:00  Table 5
54   
Lars Harby
Tommy Myhre
Sat 19:00  Table 6
55   
Jan Morten Arnesen
Henning Ingvorsen
Sat 19:00  Table 4
56   
Damianos Yiallourakis
Didrik Vatne
Sat 19:00  Table 3

Semi final

Race to 6
57   
Emil Braserud
Lars Harby
Sat 20:30  Table 4
58   
Jan Morten Arnesen
Didrik Vatne
Sat 20:30  Table 3

Final

Race to 6
59   
Emil Braserud
Didrik Vatne
Sat 22:00  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer