Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 24 - August 25, 2019

RT1 1. Divisjon Øst

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Joakim Haugen
Oslo BK
6 (6/0) 56 (40/16)
71%
100
2 Marius Nørsterud
Oslo BK
7 (5/2) 69 (37/32)
54%
87
3 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (3/1) 39 (23/16)
59%
74
3 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
5 (4/1) 43 (28/15)
65%
74
5 Christian Johannessen
Oslo BK
6 (4/2) 54 (29/25)
54%
61
5 Frank Hjeldnes
Oslo BK
5 (3/2) 49 (24/25)
49%
61
5 Raymond Kandola
Plankebyen BK
5 (3/2) 42 (22/20)
52%
61
5 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
4 (3/1) 36 (22/14)
61%
61
9 Arild Sørum
Vestby BK
5 (3/2) 44 (25/19)
57%
49
Show more
9 Henrik Hagen
BEX BK
5 (3/2) 46 (26/20)
57%
49
9 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
5 (3/2) 42 (24/18)
57%
49
9 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
4 (2/2) 40 (22/18)
55%
49
13 Gavin Powell
Kongsvinger BK
4 (2/2) 36 (16/20)
44%
37
13 Kent Hansen
Oslo BK
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
37
13 Jozef Kwit
Oslo BK
4 (2/2) 36 (16/20)
44%
37
13 Erol Dane Mula
Oslo BK
4 (2/2) 32 (14/18)
44%
37
17 Egil Arne Sørensen
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
29
17 Knut Egil Michaelsen
Kongsvinger BK
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
29
17 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
29
17 Olav Skrudland
BEX BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
29
17 Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Ask BC
3 (1/2) 29 (15/14)
52%
29
17 Odd Martin Asp
Ask BC
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
29
17 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
29
17 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
29
25 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
22
25 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
22
25 Geir Tollefsrud
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
22
25 Ingolf Höns
Ask BC
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
22
25 Anders Lie
Fredrikstad BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
22
25 Terje Kristoffersen
Oslo BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
22
Entry deadline Aug 21, 2019, 8:30 PM (local time)
Starts Aug 24, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Øst 2019/2020
Organizer Oslo BK
Contact Per Hagen (oslobiljardsenter@gmail.com, +4792354400)
More info
Husk. Nytt fra denne sesongen. Breakbox i 10-ball. Brekket må foretas fra en av de ytre boksene.

Muligens kvart, men ganske sikkert at semi og finale går på søndag.

Det spilles på 16 stk. Gold Crown V bord.
Simonis 860 HR duk
Aramith kuler.

Obs! Husk å løse A-lisens hvis du skal spille mer enn 1 turnering denne sesongen. Velges og betales i Cuescore sammen med påmelding.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Marius Nørsterud
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Sat 10:00  Table 9
2   
Gavin Powell
Ingolf Höns
Sat 10:00  Table 10
3   
Tom Kristiansen
Geir Tollefsrud
Sat 10:00  Table 11
4   
Arne Wiese-Hansen
Lars Harby
Sat 10:00  Table 12
5   
Olav Skrudland
Jon Andersen Eide
Sat 10:00  Table 13
6   
Egil Arne Sørensen
Thomas Pedersen
Sat 10:00  Table 14
7   
Espen Kristiansen
Frank Hjeldnes
Sat 10:00  Table 13
8   
Odd Martin Asp
Knut Egil Michaelsen
Sat 10:00  Table 16
9   
Jan Morten Arnesen
Anders Lie
Sat 11:21  Table 10
10   
Christian Johannessen
Joakim Haugen
Sat 10:15  Table 15
11   
Jozef Kwit
Kent Hansen
Sat 11:29  Table 13
12   
Terje Kristoffersen
Raymond Kandola
Sat 11:15  Table 15
13   
Bjørn Bratteberg
Pål Andre Martinsen
Sat 11:13  Table 12
14   
Arild Sørum
Erol Dane Mula
Sat 11:12  Table 9
15   
Henrik Hagen
Bastian Andreassen
Sat 10:17  Table 14
16   
Jan Thomassen
Albert Roman Borrie Stensrød
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Marius Nørsterud
Gavin Powell
Sat 11:32  Table 11
18   
Tom Kristiansen
Arne Wiese-Hansen
Sat 12:23  Table 12
19   
Olav Skrudland
Thomas Pedersen
Sat 11:34  Table 16
20   
Frank Hjeldnes
Odd Martin Asp
Sat 12:13  Table 11
21   
Jan Morten Arnesen
Joakim Haugen
Sat 12:56  Table 16
22   
Jozef Kwit
Raymond Kandola
Sat 13:29  Table 11
23   
Pål Andre Martinsen
Erol Dane Mula
Sat 13:15  Table 13
24   
Henrik Hagen
Albert Roman Borrie Stensrød
Sat 12:52  Table 9

Loser round 1

Race to 6
25   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Ingolf Höns
Sat 12:04  Table 15
26   
Geir Tollefsrud
Lars Harby
Sat 12:14  Table 16
27   
Jon Andersen Eide
Egil Arne Sørensen
 
28   
Espen Kristiansen
Knut Egil Michaelsen
Sat 12:17  Table 14
29   
Anders Lie
Christian Johannessen
Sat 12:53  Table 10
30   
Kent Hansen
Terje Kristoffersen
Sat 13:26  Table 12
31   
Bjørn Bratteberg
Arild Sørum
Sat 12:57  Table 15
32   
Bastian Andreassen
Jan Thomassen
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Henrik Hagen
Sat 14:21  Table 10
34   
Lars Harby
Erol Dane Mula
Sat 14:34  Table 13
35   
Egil Arne Sørensen
Jozef Kwit
Sat 14:51  Table 12
36   
Knut Egil Michaelsen
Jan Morten Arnesen
Sat 14:16  Table 14
37   
Christian Johannessen
Odd Martin Asp
Sat 14:25  Table 16
38   
Kent Hansen
Olav Skrudland
Sat 14:53  Table 11
39   
Arild Sørum
Tom Kristiansen
Sat 14:17  Table 15
40   
Bastian Andreassen
Gavin Powell
Sat 14:04  Table 9

Winners qualification

Race to 6
41   
Marius Nørsterud
Arne Wiese-Hansen
Sat 15:21  Table 10
42   
Thomas Pedersen
Frank Hjeldnes
Sat 15:17  Table 15
43   
Joakim Haugen
Raymond Kandola
Sat 15:25  Table 16
44   
Pål Andre Martinsen
Albert Roman Borrie Stensrød
Sat 15:17  Table 9

Loser round 3

Race to 6
45   
Henrik Hagen
Erol Dane Mula
Sat 15:54  Table 13
46   
Jozef Kwit
Jan Morten Arnesen
Sat 16:10  Table 11
47   
Christian Johannessen
Kent Hansen
Sat 16:05  Table 10
48   
Arild Sørum
Gavin Powell
Sat 15:18  Table 14

Losers qualification

Race to 6
49   
Henrik Hagen
Frank Hjeldnes
Sat 16:46  Table 7
50   
Jan Morten Arnesen
Marius Nørsterud
Sat 17:31  Table 9
51   
Christian Johannessen
Pål Andre Martinsen
Sat 16:58  Table 12
52   
Arild Sørum
Raymond Kandola
Sat 16:28  Table 14

Quarter final

Race to 7
53   
Arne Wiese-Hansen
Raymond Kandola
Sun 11:03  Table 1
54   
Thomas Pedersen
Marius Nørsterud
Sun 11:03  Table 3
55   
Joakim Haugen
Christian Johannessen
Sun 11:03  Table 12
56   
Albert Roman Borrie Stensrød
Frank Hjeldnes
Sun 11:03  Table 5

Semi final

Race to 7
57   
Arne Wiese-Hansen
Marius Nørsterud
Sun 12:53  Table 7
58   
Joakim Haugen
Albert Roman Borrie Stensrød
Sun 12:53  Table 11

Final

Race to 8
59   
Marius Nørsterud
Joakim Haugen
Sun 14:28  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer