Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 19, 2020

Puchar Polski Kobiet - 9 bil

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Monika Ząbek
5 (5/0) 35 (25/10)
71%
2 Bogna Świtała
5 (4/1) 38 (22/16)
58%
3 Beata Humańska
4 (3/1) 31 (15/16)
48%
3 Ewa Bąk
4 (3/1) 29 (18/11)
62%
5 Żaneta Foniok
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
5 Izabela Łącka
4 (2/2) 27 (16/11)
59%
5 Dominika Pawełczyk
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
5 Anna Orzech
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
9 Marta Anna Wawrzyn
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
Show more
9 Marta Brzynska
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
9 Magdalena Tatarkiewicz
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
9 Agnieszka Bronikowska
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
13 Aneta Dobkowska
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
13 Weronika Połczyńska
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
13 Izabella Jońska
4 (2/2) 30 (13/17)
43%
13 Kinga Pietrzak
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
17 Patrycja Siemieniec
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
17 Gabriela Siemieniec
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
17 Kinga Okopień
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
17 Weronika Brzezińska
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
Starts Jul 19, 2020, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode
Organizer TCF HUB Centrum Sportu
Contact Piotr Bilardoholik Cepil (bilardoholik.pc@interia.pl)
More info
Organizator: Polski Związek Bilardowy,

Współorganizatorzy: Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe, TCF HUB Kraków, Zakręcona Bila Poznań

Uczestniczki : Zawodniczki, które dokonają opłaty startowej i zjawią się na odprawie zawodniczek w dniu turnieju. Zawodniczki muszą posiadać strój sportowy PZBil: Koszulka polo lub koszula wizytowa z logo PZBil oraz wskazanych sponsorów.

Miejsca imprez:

- 16 LUTEGO - KIELCE

- 21 CZERWCA - KIELCE

- 19 LIPCA - KRAKÓW

- 6 WRZEŚNIA - SOSNOWIEC

- 18 PAŹDZIERNIKA - POZNAŃ

System sportowy: Mecze w odmianę 9-bil, systemem podwójnej przegranej + puchar, zgodnie z przepisami PZBil do 5 wygranych partii. Obowiązuje system naprzemiennego rozbicia.

Strój do gry: Zawodniczki zobowiązane są posiadać sportowy strój bilardowy zgodny z regulaminem sportowym PZBil. Ciemne wizytowe spodnie lub spódnica (nie mogą być jeansy) koszulka polo z logo klubu lub koszula i kamizelka. Na stroju obowiązkowo musi być umieszczone logo PZBil oraz sponsorów imprezy.

Zgłoszenia i losowanie: Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są podczas odprawy zawodników w dnu turnieju, do godziny 11.00. (poszczególne turnieje mogą mieć różne godziny rozpoczęcia)

System punktów rankingowych (tabela 16 DKO):

1 miejsce - 20 pkt,

2 miejsce - 16 pkt,

3 miejsce - 14 pkt,

5 miejsce - 12 pkt,

7 miejsce - 10 pkt,

9 miejsce - 8 pkt,

13 miejsce - 6 pkt.



System punktów rankingowych (tabela 32 DKO):

1 miejsce - 20 pkt,

2 miejsce - 16 pkt,

3 miejsce - 14 pkt,

5 miejsce - 12 pkt,

9 miejsce - 10 pkt,

13 miejsce - 8 pkt,

17 miejsce - 6 pkt,

25 miejsce - 4 pkt.

Nagrody w każdym turnieju : 1.000 zł

1 miejsce - 500 zł

2 miejsce - 300 zł

3 miejsce - 100 zł

Transmisje livescoring: Z zawodów przeprowadzone zostaną transmisje livescoring

Opłata startowa do każdego turnieju wynosi: 60 zł. Zwolnione z opłaty startowej są zawodniczki, które są członkiniami Kadry Narodowej kobiet na rok 2020.

Kwalifikacja do finałów Mistrzostw Polski Kobiet 2020:

- kwalifikację do finałów Mistrzostw Polski Kobiet uzyskuje automatycznie mistrzyni Polski 2019 danej odmiany oraz 9 najwyżej sklasyfikowanych zawodniczek z łącznego rankingu Pucharu Polski Kobiet 2020. W finałach Mistrzostw Polski zagra łącznie 12 zawodniczek. Dwa dodatkowe miejsca zostają do dyspozycji Dyrektora cyklu i gospodarza Mistrzostw Polski.

Zwyciężczyni Rankingu Polski Kobiet (ranking Pucharu Polski Kobiet + Mistrzostwa Polski) ma zagwarantowaną nominację w skład Kadry Narodowej oraz kwalifikację do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy 2021. Druga zawodniczka rankingu otrzymuje nominację do kadry narodowej 2021.



Do Rankingu Polski zaliczane są wyniki z czterech najlepszych wyników z Pucharze Polski oraz trzech turniejów Mistrzostw Polski.



Do kwalifikacji do finałów Mistrzostw Polski zaliczane są wyniki z czterech najlepszych turniejów Pucharu Polski Kobiet.

Dyrektorem Turnieju jest p. Bogdan Wołkowski

Sędzia zawodów: Sędzią zawodów jest: osoba wyznaczona przez gospodarza

W sprawach nieujętych stanowią regulaminy i przepisy PZBil oraz decyzje Dyrektora Turnieju oraz Sędziego Głównego.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Ewa Bąk
Walk Over
 
2   
Poland
Izabella Jońska
Gabriela Siemieniec
Sun 11:06  Table 1
3   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Marta Brzynska
 
5   
Poland
Kinga Pietrzak
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Magdalena Tatarkiewicz
 
7   
Poland
Aneta Dobkowska
Poland
Kinga Okopień
Sun 11:06  Table 2
8   
Walk Over
Bogna Świtała
 
9   
Poland
Monika Ząbek
Walk Over
 
10   
Poland
Patrycja Siemieniec
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Sun 11:06  Table 3
11   
Poland
Żaneta Foniok
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Anna Orzech
 
13   
Poland
Beata Humańska
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Dominika Pawełczyk
 
15   
Weronika Połczyńska
Poland
Weronika Brzezińska
Sun 11:06  Table 5
16   
Walk Over
Poland
Izabela Łącka
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Ewa Bąk
Poland
Izabella Jońska
Sun 12:12  Table 9
18   
Poland
Agnieszka Bronikowska
Poland
Marta Brzynska
Sun 11:06  Table 6
19   
Poland
Kinga Pietrzak
Poland
Magdalena Tatarkiewicz
Sun 11:06  Table 7
20   
Poland
Kinga Okopień
Bogna Świtała
Sun 12:17  Table 6
21   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Patrycja Siemieniec
Sun 12:17  Table 3
22   
Poland
Żaneta Foniok
Poland
Anna Orzech
Sun 11:06  Table 8
23   
Poland
Beata Humańska
Poland
Dominika Pawełczyk
Sun 11:06  Table 9
24   
Weronika Połczyńska
Poland
Izabela Łącka
Sun 12:13  Table 5

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Gabriela Siemieniec
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Poland
Aneta Dobkowska
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Marta Anna Wawrzyn
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Poland
Weronika Brzezińska
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Gabriela Siemieniec
Weronika Połczyńska
Sun 13:11  Table 8
34   
Walk Over
Poland
Dominika Pawełczyk
 
35   
Walk Over
Poland
Anna Orzech
 
36   
Poland
Aneta Dobkowska
Poland
Patrycja Siemieniec
Sun 13:16  Table 3
37   
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Poland
Kinga Okopień
Sun 13:24  Table 6
38   
Walk Over
Poland
Kinga Pietrzak
 
39   
Walk Over
Poland
Marta Brzynska
 
40   
Poland
Weronika Brzezińska
Poland
Izabella Jońska
Sun 13:28  Table 2

Winners qualification

Race to 5
41   
Ewa Bąk
Poland
Agnieszka Bronikowska
Sun 13:27  Table 1
42   
Poland
Magdalena Tatarkiewicz
Bogna Świtała
Sun 13:26  Table 9
43   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Żaneta Foniok
Sun 13:15  Table 7
44   
Poland
Beata Humańska
Poland
Izabela Łącka
Sun 13:11  Table 5

Loser round 3

Race to 5
45   
Weronika Połczyńska
Poland
Dominika Pawełczyk
Sun 14:35  Table 9
46   
Poland
Anna Orzech
Poland
Aneta Dobkowska
Sun 14:30  Table 7
47   
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Poland
Kinga Pietrzak
Sun 14:21  Table 6
48   
Poland
Marta Brzynska
Poland
Izabella Jońska
Sun 14:46  Table 8

Losers qualification

Race to 5
49   
Poland
Dominika Pawełczyk
Poland
Magdalena Tatarkiewicz
Sun 15:33  Table 9
50   
Poland
Anna Orzech
Poland
Agnieszka Bronikowska
Sun 15:24  Table 7
51   
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Poland
Izabela Łącka
Sun 15:19  Table 6
52   
Poland
Marta Brzynska
Poland
Żaneta Foniok
Sun 15:20  Table 8

Quarter final

Race to 5
53   
Ewa Bąk
Poland
Żaneta Foniok
Sun 16:56  Table 6
54   
Bogna Świtała
Poland
Izabela Łącka
Sun 16:55  Table 7
55   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Dominika Pawełczyk
Sun 16:55  Table 9
56   
Poland
Beata Humańska
Poland
Anna Orzech
Sun 16:55  Table 8

Semi final

Race to 5
57   
Ewa Bąk
Bogna Świtała
Sun 18:17  Table 9
58   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Beata Humańska
Sun 17:57  Table 8

Final

Race to 5
59   
Bogna Świtała
Poland
Monika Ząbek
Sun 19:46  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment