Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 31, 2020

Puchar Lata Porter Club # 9 # 9 ball + kostka

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Michał Kutek
Porter Club
5 (5/0) 53 (35/18)
66%
20
2 Kamil Gęsiarz
5 (4/1) 54 (31/23)
57%
18
3 Rakowski Michał
4 (3/1) 42 (23/19)
55%
16
3 Tom Tom
4 (3/1) 42 (21/21)
50%
16
5 Mariusz Chmielarz
Porter Club
6 (4/2) 57 (35/22)
61%
14
5 Juliusz Celoch
4 (2/2) 45 (22/23)
49%
14
5 Szymon Jankowski
4 (2/2) 45 (23/22)
51%
14
5 Krystian Grzesik
4 (2/2) 48 (22/26)
46%
14
9 Sławomir Chmielarz
Porter Club
3 (1/2) 38 (19/19)
50%
12
Show more
9 Jarek Legęza
3 (1/2) 35 (18/17)
51%
12
9 Dominik Mroziakiewicz
3 (1/2) 34 (17/17)
50%
12
9 Wiktor Kubat
Porter Club
3 (1/2) 33 (18/15)
55%
12
13 Dariusz Andryszkiewicz
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
10
13 Luk Dro
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
10
13 Michał Grzesik
3 (1/2) 26 (8/18)
31%
10
13 Mateusz Zienkiewicz
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
10
17 Marcin Kleinschmidt
2 (0/2) 13 (0/13)
0%
8
17 Tomasz Szymczyk
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
8
Starts Aug 31, 2020, 6:30 PM (local time)
Format Double elimination (19 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Porter Club
Contact Mariusz Chmielarz
More info
Gramy w odmianę 9 ball do 7 pkt.
Przy rozpoczęciu każdej parti, na bandzie stołu bilardowego kładziemy kostkę do gry z ustawionym 1 oczkiem.
Zawodnik A który jest aktualnie przy stole ma prawo zmienić kostkę na 2 oczka. (co oznacza że ta partia liczy się podwójnie) . Obraca kostkę na 2 i oddaje ją zawodnikowi B. Zawodnik B może to zaakceptować lub nie co oznacza że przegrywa tą partię za 1 pkt. Jeśli zawodnik B zaakceptuje, czyli gra dalej, dostaje w posiadanie kostkę. Jeśli się zdarzy że zawodnik B będzie przy stole może on zmienić kostkę na 3 oczka, i wtedy zawodnik A musi zaakceptować czy grają o 3 pkt czy poddaje tą partię za 2 pkt. Jeśli zaakceptuje kostka wraca do zawodnika A i grają tą partię za 3 pkt. Itd... Partia może być wygrana maksymalnie z 6 pkt.
Kostkę można obrócić tylko przy swoim podejściu przed uderzeniem w bilę.
Nie można obracać kostki przed zagraniem push-out.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Poland
Kamil Gęsiarz
Walk Over
 
2   
Poland
Michał Grzesik
Poland
Mariusz Chmielarz
Mon 18:46  Table 1
3   
Poland
Luk Dro
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Jarek Legęza
 
5   
Poland
Rakowski Michał
Walk Over
 
6   
Walk Over
Szymon Jankowski
 
7   
Poland
Krystian Grzesik
Walk Over
 
8   
Walk Over
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
 
9   
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Walk Over
 
10   
Vatican
Agata Nowak
Poland
Juliusz Celoch
 
11   
Poland
Mateusz Zienkiewicz
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Michał Kutek
 
13   
Poland
Sławomir Chmielarz
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Wiktor Kubat
 
15   
Poland
Marcin Kleinschmidt
Poland
Tomasz Szymczyk
Mon 18:47  Table 2
16   
Walk Over
Tom Tom
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Poland
Kamil Gęsiarz
R4
Poland
Mariusz Chmielarz
R3
Mon 19:19  Table 1
18   
Poland
Luk Dro
Poland
Jarek Legęza
Mon 18:46  Table 3
19   
Poland
Rakowski Michał
Szymon Jankowski
Mon 18:47  Table 4
20   
Poland
Krystian Grzesik
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Mon 19:08  Table 2
21   
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Poland
Juliusz Celoch
Mon 19:24  Table 3
22   
Poland
Mateusz Zienkiewicz
Poland
Michał Kutek
Mon 18:47  Table 5
23   
Poland
Sławomir Chmielarz
Poland
Wiktor Kubat
Mon 18:52  Table 6
24   
Poland
Tomasz Szymczyk
Tom Tom
Mon 19:33  Table 4

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Poland
Michał Grzesik
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Vatican
Agata Nowak
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Poland
Marcin Kleinschmidt
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Poland
Michał Grzesik
Poland
Tomasz Szymczyk
Mon 20:14  Table 4
34   
Walk Over
Poland
Wiktor Kubat
 
35   
Walk Over
Poland
Mateusz Zienkiewicz
 
36   
Walk Over
Poland
Juliusz Celoch
 
37   
Vatican
Agata Nowak
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
 
38   
Walk Over
Szymon Jankowski
 
39   
Walk Over
Poland
Luk Dro
 
40   
Poland
Marcin Kleinschmidt
R2
Poland
Mariusz Chmielarz
R2
Mon 19:52  Table 1

Winners qualification

Race to 7
41   
Poland
Kamil Gęsiarz
Poland
Jarek Legęza
Mon 19:52  Table 5
42   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Krystian Grzesik
Mon 19:42  Table 2
43   
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Poland
Michał Kutek
Mon 20:23  Table 3
44   
Poland
Sławomir Chmielarz
Tom Tom
Mon 20:16  Table 2

Loser round 3

Race to 7
45   
Poland
Michał Grzesik
Poland
Wiktor Kubat
Mon 20:51  Table 4
46   
Poland
Mateusz Zienkiewicz
Poland
Juliusz Celoch
Mon 20:25  Table 1
47   
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Szymon Jankowski
Mon 19:51  Table 6
48   
Poland
Luk Dro
Poland
Mariusz Chmielarz
Mon 20:52  Table 6

Losers qualification

Race to 7
49   
Poland
Wiktor Kubat
Poland
Krystian Grzesik
Mon 21:27  Table 3
50   
Poland
Juliusz Celoch
Poland
Jarek Legęza
Mon 21:11  Table 1
51   
Szymon Jankowski
Poland
Sławomir Chmielarz
Mon 21:11  Table 2
52   
Poland
Mariusz Chmielarz
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Mon 21:31  Table 4

Quarter final

Race to 7
53   
Poland
Kamil Gęsiarz
Szymon Jankowski
Mon 22:16  Table 1
54   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Juliusz Celoch
Mon 22:16  Table 2
55   
Poland
Michał Kutek
Poland
Mariusz Chmielarz
Mon 22:16  Table 3
56   
Tom Tom
Poland
Krystian Grzesik
Mon 22:16  Table 4

Semi final

Race to 7
57   
Poland
Kamil Gęsiarz
Poland
Rakowski Michał
Mon 23:21  Table 2
58   
Poland
Michał Kutek
Tom Tom
Mon 23:21  Table 1

Final

Race to 7
59   
Poland
Kamil Gęsiarz
R3
Poland
Michał Kutek
R3
Mon 23:57  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment