Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 27, 2022

Pool-liga 6 Midt PL1200

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
6 (6/0) 51 (36/15)
71%
100
2 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
6 (5/1) 53 (33/20)
62%
87
3 Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
5 (3/2) 45 (26/19)
58%
77
3 Ronny Kraft
Trondheim BK
5 (3/2) 48 (24/24)
50%
77
5 Espen M. Andersen
Trondheim BK
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
64
5 Henrik Flatås
Trondheim BK
4 (2/2) 34 (16/18)
47%
64
5 Robert Grønlie
Trondheim BK
3 (2/1) 25 (15/10)
60%
64
5 Roger Lysholm
Stoppball Nidaros BK
4 (3/1) 33 (23/10)
70%
64
9 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
44
9 Steinar Moe
Trondheim BK
3 (1/2) 25 (8/17)
32%
44
9 Morten Rakfjord
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
44
9 Tommy Eggen
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
44
13 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
3 (0/3) 27 (9/18)
33%
28
13 Knut Lossius
Trondheim BK
3 (0/3) 26 (8/18)
31%
28
13 Odin Svedjan Moe
Trondheim BK
3 (0/3) 20 (2/18)
10%
28
9991 Torkil Terminator Gjengseth
Trondheim BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
28
Entry deadline Mar 23, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Mar 27, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Biljard1 Trondheim
Contact Knut Isaksen (Knuisaks@online.no, 91376019) and Tommy Eggen (post@tommyeggen.net)
More info
Biljard1 ønsker velkommen til sesongens siste PL1200!

Etter en flott biljardhelg for superveteranene får de som ble født litt for sent mulighet til å spille litt! Superveteranene kan selvfølgelig bli med her også!

Denne gangen spilles det 10-ball, først til 6.

Salongen åpner 0900. Gratis frokost fra 0930. Salg av kioskvarer og middag utover dagen.

Vi får låne Stoppballs salong (Katedralen II) ved behov, så vi har ti bord tilgjengelig. Spilleformat avhenger av antall deltakere.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ronny Oldervik 3 3 0 0 18 7 11 3 0 0 0.72 3
2 Ronny Kraft 3 2 0 1 15 15 0 2 0 0 0.5 2
3 Nina Torvund 3 1 0 2 13 15 -2 0 0 0 0.464 1
4 Knut Isaksen 3 0 0 3 9 18 -9 0 0 0 0.333 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robert Grønlie 2 2 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 2
2 Espen M. Andersen 2 1 0 1 6 8 -2 0 0 0 0.429 1
3 Tommy Eggen 2 0 0 2 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
4 Torkil Terminator Gjengseth 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Roger Lysholm 3 3 0 0 18 4 14 0 0 0 0.818 3
2 Henrik Flatås 3 2 0 1 13 12 1 0 0 0 0.52 2
3 Morten Rakfjord 3 1 0 2 14 13 1 0 0 0 0.519 1
4 Odin Svedjan Moe 3 0 0 3 2 18 -16 0 0 0 0.1 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Knut Inge Røstvold 3 3 0 0 18 6 12 0 0 0 0.75 3
2 Even Letnes Wærnes 3 2 0 1 15 8 7 0 0 0 0.652 2
3 Steinar Moe 3 1 0 2 8 17 -9 1 0 0 0.32 1
4 Knut Lossius 3 0 0 3 8 18 -10 0 0 0 0.308 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Ronny Oldervik
Nina Torvund
Sun 09:52  Table 3 KI
2-A   
Knut Isaksen
Ronny Kraft
R1
Sun 09:55  Table 4 KI
3-B   
Espen M. Andersen
Robert Grønlie
Sun 09:55  Table 2 BT
4-B   
Torkil Gjengseth
Tommy Eggen
Sun 10:00  Table 1 BT
5-C   
Roger Lysholm
Odin Svedjan Moe
Sun 09:55  Table 3 BT
6-C   
Henrik Flatås
Morten Rakfjord
Sun 09:55  Table 4 BT
7-D   
Even Letnes Wærnes
Steinar Moe
Sun 09:55  Table 5 KI
8-D   
Knut Inge Røstvold
Knut Lossius
Sun 09:55  Table 6 KI

Round 2

Race to 6
9-A   
Ronny Oldervik
Ronny Kraft
Sun 11:11  Table 4 KI
10-A   
Nina Torvund
Knut Isaksen
Sun 11:11  Table 3 KI
11-B   
Espen M. Andersen
Tommy Eggen
Sun 11:11  Table 3 BT
12-B   
Robert Grønlie
Torkil Gjengseth
Sun 11:30  Table 1 BT
13-C   
Roger Lysholm
Morten Rakfjord
Sun 11:11  Table 2 BT
14-C   
Odin Svedjan Moe
Henrik Flatås
Sun 11:11  Table 4 BT
15-D   
Even Letnes Wærnes
Knut Lossius
Sun 10:44  Table 5 KI
16-D   
Steinar Moe
Knut Inge Røstvold
Sun 10:45  Table 6 KI

Round 3

Race to 6
17-A   
Ronny Oldervik
R3
Knut Isaksen
Sun 12:49  Table 3 KI
18-A   
Ronny Kraft
R1
Nina Torvund
Sun 12:49  Table 4 KI
19-B   
Espen M. Andersen
Torkil Gjengseth
Sun 13:00  Table 1 BT
20-B   
Tommy Eggen
Robert Grønlie
Sun 12:17  Table 4 BT
21-C   
Roger Lysholm
Henrik Flatås
Sun 12:17  Table 2 BT
22-C   
Morten Rakfjord
Odin Svedjan Moe
Sun 12:17  Table 3 BT
23-D   
Even Letnes Wærnes
Knut Inge Røstvold
Sun 11:43  Table 5 KI
24-D   
Knut Lossius
Steinar Moe
R1
Sun 11:43  Table 6 KI

Quarter final

Race to 6
25   
Ronny Oldervik
Espen M. Andersen
Sun 14:30  Table 2 BT
26   
Ronny Kraft
Robert Grønlie
Sun 14:30  Table 1 BT
27   
Roger Lysholm
Even Letnes Wærnes
Sun 14:30  Table 3 BT
28   
Henrik Flatås
Knut Inge Røstvold
Sun 14:30  Table 4 BT

Semi final

Race to 6
29   
Ronny Oldervik
Ronny Kraft
R1
Sun 16:00  Table 2 BT
30   
Even Letnes Wærnes
Knut Inge Røstvold
Sun 16:00  Table 4 BT

Final

Race to 6
31   
Ronny Oldervik
Knut Inge Røstvold
Sun 17:38  Table 3 BT

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer