Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 12 - February 13, 2022

Pool-liga 5 Nord2 PL1199

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Entry deadline Feb 9, 2022, 9:00 PM (local time)
Starts Feb 12, 2022, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (11 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Ishavsbyen biljard og snookerklubb
Contact Arild Moilanen (ariped78@gmail.com)
More info
Vi kjører på både lørdag og søndag!

Oppmøte kl 11, og vi kjører i gang med de første kampene 11.30!

Innledende på lørdag og avsluttende på søndagen.

Vell møtt!

Da det forsatt er restriksjoner pga av Covid, så vil bruk av munnbind være påpudt mellom kampene. Hold forsatt meteren der hvor det er mulig, og private utstyr som biljardkø, hanske etc ikke deles med andre!
Er du syk eller viser symptomer, enten ta en hurtigtest eller hold deg hjemme.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Aleksander Frogum 4 4 0 0 32 17 15 0 0 0 0.653 4
2 Bjørn Santos Rasmussen 4 3 0 1 27 17 10 0 0 0 0.614 3
3 Alexander Martinsen 4 2 0 2 20 26 -6 0 0 0 0.435 2
4 Trond Øvervoll 4 1 0 3 21 28 -7 0 0 0 0.429 1
5 Stig "Pulver" Berntsen 4 0 0 4 20 32 -12 0 0 0 0.385 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ørjan Eikedal 5 5 0 0 40 19 21 0 0 0 0.678 5
2 Kjetil Myrbakk 5 3 0 2 36 19 17 0 0 0 0.655 3
3 Terje Hanssen 5 3 0 2 30 32 -2 0 0 0 0.484 3
4 Eskil Frantzen 5 2 0 3 24 34 -10 0 0 0 0.414 2
5 Rune Christoffer Berntsen 5 2 0 3 31 36 -5 0 0 0 0.463 2
6 Arild Johansen 5 0 0 5 19 40 -21 0 0 0 0.322 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1-A   
Bjørn Santos Rasmussen
Aleksander Frogum
Sat 11:50 
2-A   
Stig Berntsen
Alexander Martinsen
Sat 12:57 
3-B   
Terje Hanssen
Ørjan Eikedal
Sat 11:51 
4-B   
Rune Christoffer Berntsen
Kjetil Myrbakk
Sat 11:51 
5-B   
Eskil Frantzen
Arild Johansen
Sat 11:51 

Round 2

Race to 8
6-A   
Aleksander Frogum
Alexander Martinsen
Sat 13:56 
7-A   
Bjørn Santos Rasmussen
Trond Øvervoll
Sat 13:06 
8-B   
Terje Hanssen
Kjetil Myrbakk
Sat 13:26 
9-B   
Ørjan Eikedal
Arild Johansen
Sat 13:26 
10-B   
Rune Christoffer Berntsen
Eskil Frantzen
Sat 13:26 

Round 3

Race to 8
11-A   
Alexander Martinsen
Trond Øvervoll
Sat 15:18 
12-A   
Aleksander Frogum
Stig Berntsen
Sat 16:05 
13-B   
Terje Hanssen
Arild Johansen
Sat 14:35 
14-B   
Kjetil Myrbakk
Eskil Frantzen
Sat 15:03 
15-B   
Ørjan Eikedal
Rune Christoffer Berntsen
Sat 15:18 

Round 4

Race to 8
16-A   
Trond Øvervoll
Stig Berntsen
Sat 18:15 
17-A   
Alexander Martinsen
Bjørn Santos Rasmussen
Sat 17:46 
18-B   
Terje Hanssen
Eskil Frantzen
Sat 16:29 
19-B   
Arild Johansen
Rune Christoffer Berntsen
Sat 17:07 
20-B   
Kjetil Myrbakk
Ørjan Eikedal
Sat 17:05 

Round 5

Race to 8
21-A   
Stig Berntsen
Bjørn Santos Rasmussen
Sat 19:36 
22-A   
Trond Øvervoll
Aleksander Frogum
Sat 19:36 
23-B   
Terje Hanssen
Rune Christoffer Berntsen
Sat 18:46 
24-B   
Eskil Frantzen
Ørjan Eikedal
Sat 18:49 
25-B   
Arild Johansen
Kjetil Myrbakk
Sat 18:49 

Semi final

Race to 9
26   
Aleksander Frogum
Kjetil Myrbakk
Sun 11:33 
27   
Bjørn Santos Rasmussen
Ørjan Eikedal
Sun 11:30 

Final

Race to 9
28   
Kjetil Myrbakk
Ørjan Eikedal
Sun 13:34 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer