Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 14 - January 15, 2023

Pool-liga 4 Nord1 PL1199

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kjetil Sørensen
Vesterålen Biljardklubb
5 (5/0) 39 (30/9)
77%
100
2 Martin Sørensen
Vesterålen Biljardklubb
5 (3/2) 39 (22/17)
56%
87
3 Mathias Johannessen
Vesterålen Biljardklubb
4 (3/1) 40 (21/19)
53%
77
3 Remi Johnsen
Vadsø Biljardklubb
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
77
5 Arild Johansen
Vesterålen Biljardklubb
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
64
5 Rune Christoffer Berntsen
Vesterålen Biljardklubb
3 (1/2) 25 (9/16)
36%
64
7 Geir Edvin Johannessen
Vesterålen Biljardklubb
3 (0/3) 31 (13/18)
42%
54
7 Remi Hanssen
Vesterålen Biljardklubb
3 (0/3) 25 (7/18)
28%
54
9 Øyvind Grindstein Vinje
Vesterålen Biljardklubb
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
44
Entry deadline Jan 11, 2023, 5:59 PM (local time)
Starts Jan 14, 2023, 4:00 PM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Norges Biljardforbund and Vesterålen Biljardklubb
Contact Rune Christoffer Berntsen (runeberntsen68@gmail.com, 96209696)
More info
Velkommen til årets første turnering hos Vesterålen Biljardklubb. Denne gangen er det 🎱ball. Håper du har anledning å stille. Mere info om oppstart og klokkeslett kommer etterhvert.

Kleskode B. Klubbskjorte skal brukes, men det er valgfritt hvilke sko og hvilken bukse man ønsker å bruke i PL1199.

Gravert pokal til vinner gitt av NBF.
1 plass gir i tillegg fri påmelding til de 2 neste pl 1199.
2 plass gir fri påmelding til neste pl 1199

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kjetil Sørensen 3 3 0 0 18 4 14 0 0 0 0.818 3
2 Martin Sørensen 3 2 0 1 12 8 4 0 0 0 0.6 2
3 Rune Christoffer Berntsen 3 1 0 2 9 16 -7 1 0 0 0.36 1
4 Remi Hanssen 3 0 0 3 7 18 -11 0 0 0 0.28 0
5 Øyvind Grindstein Vinje 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mathias Johannessen 3 3 0 0 18 13 5 0 0 0 0.581 3
2 Remi Johnsen 3 2 0 1 16 12 4 1 0 0 0.571 2
3 Arild Johansen 3 1 0 2 13 17 -4 0 0 0 0.433 1
4 Geir Edvin Johannessen 3 0 0 3 13 18 -5 0 0 0 0.419 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Kjetil Sørensen
Martin Sørensen
Sat 15:57  Table 1
2-A   
Øyvind Grindstein Vinje
Remi Hanssen
Sat 15:57  Table 2
3-B   
Mathias Johannessen
Geir Edvin Johannessen
Sat 15:57  Table 3
4-B   
Arild Johansen
Remi Johnsen
Sat 16:52  Table 1

Round 2

Race to 6
5-A   
Martin Sørensen
Remi Hanssen
Sat 18:00  Table 3
6-A   
Kjetil Sørensen
Rune Christoffer Berntsen
Sat 17:05  Table 2
7-B   
Mathias Johannessen
Remi Johnsen
R1
Sat 18:07  Table 1
8-B   
Geir Edvin Johannessen
Arild Johansen
Sat 18:52  Table 3

Round 3

Race to 6
9-A   
Remi Hanssen
Rune Christoffer Berntsen
R1
Sun 14:46  Table 2
10-A   
Martin Sørensen
Øyvind Grindstein Vinje
 
11-B   
Mathias Johannessen
Arild Johansen
Sun 12:17  Table 1
12-B   
Remi Johnsen
Geir Edvin Johannessen
Sun 12:17  Table 3

Round 4

Race to 6
13-A   
Rune Christoffer Berntsen
Øyvind Grindstein Vinje
Sat 18:26  Table 2
14-A   
Remi Hanssen
Kjetil Sørensen
Sun 13:31  Table 2

Round 5

Race to 6
15-A   
Øyvind Grindstein Vinje
Kjetil Sørensen
 
16-A   
Rune Christoffer Berntsen
Martin Sørensen
Sun 12:23  Table 2

Semi final

Race to 6
17   
Kjetil Sørensen
R1
Remi Johnsen
Sun 16:02  Table 2
18   
Martin Sørensen
Mathias Johannessen
Sun 16:02  Table 1

Final

Race to 6
19   
Kjetil Sørensen
Martin Sørensen
Sun 17:46  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer