Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 12, 2021

Pool-liga 2 Nord1 PL1199

10-Ball
Gjelder kun for de med ratingscore 1199 og nedover.
Gjelder kun for de med ratingscore 1199 og nedover.

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kai Tore Larsen
Vesterålen Biljardklubb
5 (4/1) 58 (36/22)
62%
100
2 Kjetil Sørensen
Vesterålen Biljardklubb
5 (4/1) 50 (32/18)
64%
87
3 Rune Christoffer Berntsen
Vesterålen Biljardklubb
4 (2/2) 45 (22/23)
49%
77
3 Øyvind Grindstein Vinje
Vesterålen Biljardklubb
4 (2/2) 39 (17/22)
44%
77
5 Arild Johansen
Vesterålen Biljardklubb
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
64
5 Erling F Hansen
Vesterålen Biljardklubb
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
64
7 Stig Berntsen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
54
7 Øyvind Bjugn Aasan
Vesterålen Biljardklubb
3 (0/3) 27 (6/21)
22%
54
Entry deadline Sep 8, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 12, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Vesterålen Biljardklubb
Contact Kjetil Sørensen (Nikkedemus@hotmail.co.uk, 46856308)
More info
Velkommen til årets PL1999 i 10 ball. Har sittet og sett på NM så nå er jeg gira på spilling.
Håper vi klarer å samle minst 5 stykker slik at det blir noe av turneringa.
Foreløpig dato er kun søndag men blir vi mange så blir det start Lørdag.
Vanlig gruppespill med 4 videre.
Tidspunkt og distanse kan endres etter anntall deltakere.
Gratis kaffe.
Øvrig mat og drikke kjøpes på Bowling1.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kjetil Sørensen 3 3 0 0 21 8 13 0 0 0 0.724 3
2 Øyvind Grindstein Vinje 3 2 0 1 17 14 3 0 0 0 0.548 2
3 Erling F Hansen 3 1 0 2 15 16 -1 0 0 0 0.484 1
4 Øyvind Bjugn Aasan 3 0 0 3 6 21 -15 0 0 0 0.222 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kai Tore Larsen 3 2 0 1 20 19 1 0 0 0 0.513 2
2 Rune Christoffer Berntsen 3 2 0 1 20 15 5 0 0 0 0.571 2
3 Arild Johansen 3 1 0 2 17 18 -1 0 0 0 0.486 1
4 Stig Berntsen 3 1 0 2 15 20 -5 0 0 0 0.429 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1-A   
Kjetil Sørensen
Øyvind Bjugn Aasan
Sun 10:05 
2-A   
Øyvind Grindstein Vinje
Erling F Hansen
Sun 10:05 
3-B   
Stig Berntsen
Arild Johansen
Sun 10:05 
4-B   
Kai Tore Larsen
Rune Christoffer Berntsen
Sun 11:10 

Round 2

Race to 7
5-A   
Kjetil Sørensen
Erling F Hansen
Sun 11:26 
6-A   
Øyvind Bjugn Aasan
Øyvind Grindstein Vinje
Sun 11:26 
7-B   
Stig Berntsen
Rune Christoffer Berntsen
Sun 12:51 
8-B   
Arild Johansen
Kai Tore Larsen
Sun 12:52 

Round 3

Race to 7
9-A   
Kjetil Sørensen
Øyvind Grindstein Vinje
Sun 13:19 
10-A   
Erling F Hansen
Øyvind Bjugn Aasan
Sun 14:13 
11-B   
Stig Berntsen
Kai Tore Larsen
Sun 14:13 
12-B   
Rune Christoffer Berntsen
Arild Johansen
Sun 14:13 

Semi final

Race to 8
13   
Kjetil Sørensen
Rune Christoffer Berntsen
Sun 16:06 
14   
Øyvind Grindstein Vinje
Kai Tore Larsen
Sun 16:06 

Final

Race to 8
15   
Kjetil Sørensen
Kai Tore Larsen
Sun 17:01 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer