Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 25 - September 26, 2021

Pool-liga 2 Øst PL1200

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Didrik Vatne
Gjøvik&Raufoss BK
5 (5/0) 36 (30/6)
83%
100
2 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
5 (4/1) 39 (24/15)
62%
87
3 Roger Rasmussen
Ask BC
4 (3/1) 32 (18/14)
56%
77
3 Thomas Aleksander Fjæran
Ask BC
5 (3/2) 40 (24/16)
60%
77
5 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
64
5 Christian Johannessen
Oslo BK
4 (2/2) 33 (21/12)
64%
64
5 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 30 (13/17)
43%
64
5 Geir Holmqvist
Ask BC
3 (2/1) 29 (13/16)
45%
64
9 Kjell Martin Andersen
Grenland BK
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
44
Show more
9 Morten Gulbrandsen
Grenland BK
3 (1/2) 26 (9/17)
35%
44
9 Ivan Blomqvist
Oslo BK
5 (3/2) 38 (24/14)
63%
44
9 Andreas Wahr-Hansen
Oslo BK
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
44
13 Kent Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
28
13 Tommy Waskaas Andersen
Grenland BK
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
28
13 Vegard Daapan
Grenland BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
28
13 Odd Magnus Eidstø
Fredrikstad BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
28
17 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
16
17 James Leahy
Grenland BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
16
Entry deadline Sep 22, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 25, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Grenland BK
Contact Kjell Martin Andersen (kma95@hotmail.no, 45443409)
More info
Vi i Grenland Biljardklubb ønsker alle velkommen til Pl 1200.
Du finner oss i floodmyrvegen 21,3946 Porsgrunn.
Vi ligger i samme bygg som Eidanger Auto,bare i motsatt ende av bygget og i 2etg.
Du parkerer på samme side som Eidanger Auto holder til,bare å kjøre til enden av bygget og se om det er plasser ledig der.Så går du bare langs kortveggen på bygget og finner trappa opp til i 2 etg.

Vi har 6 stk Olio Cyber Biljardbord med Simonis 760 tournament blue på alle bordene.
Det er 2 stk toaletter,ett dame og ett herretoalett.

Kiosken vil være åpen under hele turneringen med noe forskjellig mat som baguetter,lapsskaus,pølser,nudler,toast…..
Samt at vi har enn del forskjellig mineralvann og sjokolade til en gunstig pris!

Så da vil vi i Grenland Biljardklubb ønske dere alle en hyggelig turnering sammen med oss

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Tommy Waskaas Andersen
Ivan Blomqvist
Sat 09:54  Table 1
2   
Odd Magnus Eidstø
Walk Over
 
3   
Walk Over
Vegard Daapan
 
4   
Andreas Wahr-Hansen
Walk Over
 
5   
Walk Over
Geir Holmqvist
 
6   
Kent Hansen
Walk Over
 
7   
Walk Over
Morten Gulbrandsen
 
8   
Daniel Lorentzen-Styr
James Leahy
Sat 09:54  Table 5

Winner round 1

Race to 6
9   
Ole Kristian Rudshavn
R2
Ivan Blomqvist
Sat 11:01  Table 1
10   
Odd Magnus Eidstø
Kjell Martin Andersen
Sat 09:54  Table 2
11   
Christian Johannessen
Vegard Daapan
Sat 09:54  Table 6
12   
Andreas Wahr-Hansen
R1
Roger Rasmussen
R3
Sat 10:37  Table 6
13   
Thomas Aleksander Fjæran
Geir Holmqvist
Sat 10:57  Table 4
14   
Kent Hansen
Albert Roman Borrie Stensrød
Sat 09:54  Table 3
15   
Bastian Andreassen
Morten Gulbrandsen
Sat 09:54  Table 4
16   
Daniel Lorentzen-Styr
Didrik Vatne
Sat 11:33  Table 3

Loser round 1

Race to 6
17   
Tommy Waskaas Andersen
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 13:01  Table 4
18   
Walk Over
Morten Gulbrandsen
 
19   
Walk Over
Kent Hansen
 
20   
Walk Over
Thomas Aleksander Fjæran
 
21   
Walk Over
Andreas Wahr-Hansen
 
22   
Walk Over
Vegard Daapan
 
23   
Walk Over
Odd Magnus Eidstø
 
24   
James Leahy
Ivan Blomqvist
R1
Sat 12:09  Table 5

Loser round 2

Race to 6
25   
Tommy Waskaas Andersen
Morten Gulbrandsen
Sat 14:41  Table 6
26   
Kent Hansen
Thomas Aleksander Fjæran
Sat 12:22  Table 6
27   
Andreas Wahr-Hansen
Vegard Daapan
Sat 11:39  Table 2
28   
Odd Magnus Eidstø
Ivan Blomqvist
Sat 13:55  Table 5

Winners qualification

Race to 6
29   
Ole Kristian Rudshavn
Kjell Martin Andersen
Sat 13:16  Table 6
30   
Christian Johannessen
Roger Rasmussen
Sat 13:50  Table 3
31   
Geir Holmqvist
Albert Roman Borrie Stensrød
Sat 13:38  Table 2
32   
Bastian Andreassen
Didrik Vatne
Sat 13:51  Table 1

Losers qualification

Race to 6
33   
Morten Gulbrandsen
Christian Johannessen
Sat 16:39  Table 6
34   
Thomas Aleksander Fjæran
Kjell Martin Andersen
Sat 15:05  Table 5
35   
Andreas Wahr-Hansen
Bastian Andreassen
Sat 15:29  Table 2
36   
Ivan Blomqvist
Albert Roman Borrie Stensrød
R1
Sat 15:33  Table 4

Quarter final

Race to 6
37   
Ole Kristian Rudshavn
R1
Christian Johannessen
Sat 17:18  Table 3
38   
Roger Rasmussen
Bastian Andreassen
Sat 17:18  Table 1
39   
Geir Holmqvist
Thomas Aleksander Fjæran
Sat 17:18  Table 5
40   
Didrik Vatne
Albert Roman Borrie Stensrød
Sat 17:18  Table 6

Semi final

Race to 6
41   
Ole Kristian Rudshavn
R1
Roger Rasmussen
Sat 18:44  Table 6
42   
Thomas Aleksander Fjæran
Didrik Vatne
Sat 18:44  Table 3

Final

Race to 6
43   
Ole Kristian Rudshavn
Didrik Vatne
Sat 19:43  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer