Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 14 - August 15, 2021

Pool-liga 1 Vest PL1199

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
7 (6/1) 72 (42/30)
58%
100
2 Paul Townsend
Feios IL-BG
7 (5/2) 70 (43/27)
61%
87
3 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 43 (25/18)
58%
77
3 Robert Gelin Rysjedal
Os Biljard og Snookerklubb
3 (2/1) 31 (19/12)
61%
77
5 Svein Rune Notøy
Herøy BK
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
64
5 Roger Daniel Helland
Herøy BK
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
64
7 Maron Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 36 (20/16)
56%
54
7 Victoria Hauge Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
54
9 Asbjørn Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 24 (7/17)
29%
44
9 Britt Sølvi Hauge Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
44
9 Joakim Skauvik
Herøy BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
44
9 Michael F Olderøy
Herøy BK
2 (0/2) 15 (2/13)
13%
44
13 Geir Vangen Kvalsund
Herøy BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
28
Entry deadline Aug 11, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Aug 14, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (13 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Herøy BK
More info
Hei, å velkommen til ny sesong. Første pl 1199 turnering er det vi i Herøy BK som har fått tildelt , og vi gler oss til å ta imot mange spelesugne deltakarar.
Sidan sist har vi flytta lokalet til sentrum av Fosnavåg, heilt ved sjøkanten i holmsildgata. Vi har utvida og kan no by på spel på 6 stk dynamic 3 bord.
For overnatting anbefaler vi som vanleg thon hotel Fosnavåg, som ligg berre 2 minutts spasertur langs bryggekanten frå Kometen 2.0 som lokalet vårt no heiter.
Vi har ifm flyttinga også fått kiosk og kjøkken, så her blir muligheiter for kjøp av mat, drikke og snacks heile helga.
Vi åpner sjølvsagt dørene for speling fredag for dei som kjem då og ønsker å prøve forholda og forma.
Håper monge har lyst å kome, velkommen alle som ein.
NB! Det nye systemet tilseier at alle som har ein ratingscore på 1199 eller lavare kan melde seg på denne.
Ved spm, ta kontakt med Jan Ove K Hansen, fortrinnsvis på mail, då det kan være litt vanskeleg for meg å svare på tlf før 10.8.
Janovehansen@hotmail.com

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Svein Rune Notøy
Walk Over
 
2   
Britt Sølvi Hauge Pettersen
Asbjørn Pettersen
Sat 10:02  Table 1
3   
Kim Ronny Nygård
Maron Pettersen
Sat 10:02  Table 6
4   
Geir Vangen Kvalsund
Paul Townsend
Sat 10:02  Table 2
5   
Michael F Olderøy
Walk Over
 
6   
Roger Daniel Helland
Joakim Skauvik
Sat 10:02  Table 3
7   
Robin Hauge Pettersen
Victoria Hauge Pettersen
Sat 10:02  Table 4
8   
Walk Over
Robert Gelin Rysjedal
 

Winner round 1

Race to 7
9   
Svein Rune Notøy
Asbjørn Pettersen
Sat 11:23  Table 6
10   
Kim Ronny Nygård
Paul Townsend
Sat 11:23  Table 3
11   
Michael F Olderøy
Roger Daniel Helland
Sat 11:13  Table 2
12   
Robin Hauge Pettersen
Robert Gelin Rysjedal
Sat 11:17  Table 1

Loser round 1

Race to 6
13   
Walk Over
Britt Sølvi Hauge Pettersen
 
14   
Maron Pettersen
Geir Vangen Kvalsund
Sat 11:23  Table 4
15   
Walk Over
Joakim Skauvik
 
16   
Victoria Hauge Pettersen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
17   
Britt Sølvi Hauge Pettersen
Robin Hauge Pettersen
R1
Sat 12:43  Table 2
18   
Maron Pettersen
Michael F Olderøy
Sat 12:43  Table 1
19   
Joakim Skauvik
Paul Townsend
Sat 12:43  Table 4
20   
Victoria Hauge Pettersen
Asbjørn Pettersen
Sat 12:43  Table 3

Winners qualification

Race to 7
21   
Svein Rune Notøy
Kim Ronny Nygård
Sat 13:44  Table 2
22   
Roger Daniel Helland
Robert Gelin Rysjedal
Sat 13:44  Table 3

Loser round 3

Race to 6
23   
Robin Hauge Pettersen
Maron Pettersen
Sat 13:53  Table 4
24   
Paul Townsend
Victoria Hauge Pettersen
Sat 13:53  Table 1

Losers qualification

Race to 7
25   
Robin Hauge Pettersen
Svein Rune Notøy
Sat 15:02  Table 4
26   
Paul Townsend
Roger Daniel Helland
Sat 15:02  Table 2

Semi final

Race to 7
27   
Kim Ronny Nygård
Robin Hauge Pettersen
Sat 16:17  Table 4
28   
Robert Gelin Rysjedal
Paul Townsend
Sat 16:17  Table 2

Final

Race to 7
29   
Robin Hauge Pettersen
Paul Townsend
Sat 17:51  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer