Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 15, 2021

Pool-liga 1 Nord1 PL1199

9-Ball
Gjelder kun for de med ratingscore 1199 og nedover.
Gjelder kun for de med ratingscore 1199 og nedover.

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kjetil Sørensen
Vesterålen Biljardklubb
6 (6/0) 66 (48/18)
73%
100
2 Erling F Hansen
Vesterålen Biljardklubb
6 (3/3) 74 (38/36)
51%
87
3 Stig Berntsen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
5 (2/3) 66 (31/35)
47%
77
3 Øyvind Grindstein Vinje
Vesterålen Biljardklubb
5 (2/3) 59 (23/36)
39%
77
5 Arild Johansen
Vesterålen Biljardklubb
4 (0/4) 49 (17/32)
35%
64
Entry deadline Aug 11, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Aug 15, 2021, 11:00 AM (local time)
Format Round robin (5 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Vesterålen Biljardklubb
Contact Kjetil Sørensen (Nikkedemus@hotmail.co.uk, 46856308)
More info
Gjelder kun for de med ratingscore 1199 og nedover.
Blir vi få spillere grunnet nye rating regler kjører vi en ren Søndagsturnering. Vi får se etter hvert.
Velkommen til årets første RT turnering.
Setter start til Søndag 15 august. Kl 11,00. Men dette kan endres etter deltakelse.
Oppsett kan også endres etter antall deltakere.
Gratis kaffe.
Øvrig mat og drikke kjøpes hos Bowling1.
Mer info kommer etter hvert.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kjetil Sørensen 4 4 0 0 32 13 19 0 0 0 0.711 4
2 Erling F Hansen 4 2 0 2 27 22 5 0 0 0 0.551 2
3 Stig Berntsen 4 2 0 2 25 27 -2 0 0 0 0.481 2
4 Øyvind Grindstein Vinje 4 2 0 2 21 28 -7 0 0 0 0.429 2
5 Arild Johansen 4 0 0 4 17 32 -15 0 0 0 0.347 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Kjetil Sørensen
Erling F Hansen
Sun 11:03  Table 1
2   
Stig Berntsen
Øyvind Grindstein Vinje
Sun 11:21  Table 2

Round 2

Race to 8
3   
Erling F Hansen
Øyvind Grindstein Vinje
Sun 12:45  Table 2
4   
Kjetil Sørensen
Arild Johansen
Sun 12:27  Table 1

Round 3

Race to 8
5   
Øyvind Grindstein Vinje
Arild Johansen
Sun 13:57  Table 1
6   
Erling F Hansen
Stig Berntsen
Sun 13:57  Table 2

Round 4

Race to 8
7   
Arild Johansen
Stig Berntsen
Sun 15:23  Table 1
8   
Øyvind Grindstein Vinje
Kjetil Sørensen
Sun 15:23  Table 2

Round 5

Race to 8
9   
Stig Berntsen
Kjetil Sørensen
Sun 16:30  Table 2
10   
Arild Johansen
Erling F Hansen
Sun 16:30  Table 1

Semi final

Race to 8
11   
Kjetil Sørensen
Øyvind Grindstein Vinje
Sun 17:34  Table 2
12   
Stig Berntsen
Erling F Hansen
Sun 17:34  Table 1

Final

Race to 8
13   
Kjetil Sørensen
Erling F Hansen
Sun 18:41  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer