Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 21, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #2

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jelle Kijlstra
8 (8/0) 41 (31/10)
76%
50
2 Wiresh La
8 (6/2) 43 (28/15)
65%
35
3 Mario Martokarijo
6 (4/2) 27 (16/11)
59%
25
3 John Maluku
7 (4/3) 38 (19/19)
50%
25
5 Adam Kiernicki
5 (4/1) 21 (15/6)
71%
20
5 Ed van Orssagen
6 (4/2) 27 (15/12)
56%
20
5 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
6 (5/1) 24 (16/8)
67%
20
5 Howard Holwijn
6 (5/1) 29 (18/11)
62%
20
9 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 21 (13/8)
62%
15
Show more
9 Jan Smeels
5 (4/1) 22 (15/7)
68%
15
9 Pieter Gilissen
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
15
9 Daisy Brouwer
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
15
9 Roy Al Ayoubi
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
15
9 Sigfried Janga
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
15
9 Matthijn de Jong
5 (4/1) 24 (15/9)
63%
15
9 Remco van Terheijden
5 (3/2) 23 (11/12)
48%
15
17 Carsten Florijn
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
10
17 Sibren Bouman
3 (2/1) 12 (6/6)
50%
10
17 Steven Aland
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
10
17 Indy de Waard
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 Leon Qian
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
10
17 Lei Yang
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
10
17 Robin Schilling
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
10
25 Mirjam Alfons
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
5
25 Theo Schutte
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
5
25 Chris Pel
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
5
25 Anh Thien Bui
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
5
25 Peter-Paul Bargon
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
5
25 Fenna van Adrichem
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
5
25 Roel Woudenberg
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
5
25 Wim Terlingen
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
33 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 19 (8/11)
42%
5
33 Leroy Rios Gonzaga
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
33 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
4 (0/4) 18 (6/12)
33%
5
33 Zheng Yilun
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
5
33 Robin Vismara
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
33 James Kinsey
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
5
Entry deadline Mar 21, 2018, 1:00 PM (local time)
Starts Jan 21, 2018, 2:00 PM (local time)
Format Round robin (38 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang , Awin Sewgobind (asewgobind@gmail.com) and Peter Bron
More info
Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 32 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore (max 36 ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, alternate breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( SPEELDAGEN ))
* Januari 7/21 (spelsoort 9/10)
* Februari 11/25 (spelsoort 8/9)
* Maart 11/25 (spelsoort 10/8)
* April 15/29 (spelsoort 9/10)
* Mei 13/27 (spelsoort 8/9)
* Juni 10/24 (spelsoort 10/8)
* Juli 15/29 (spelsoort 9/10)
* Augustus 12/26 (spelsoort 8/9)
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 14.00, meldtijd 14.15, start toernooi 14.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Alle spelers die een 9-ball break schieten in de poulefase, mogen na de poulefase voor de jackpot schieten.
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.
Als niemand een 9-ball break heeft geschoten in de poulefase, wordt er geloot wie van alle deelnemers de jackpot mag schieten.
Als er 8- of 10-ball wordt gespeeld tijdens het toernooi, wordt per 10 aanmeldingen 1 speler geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken in CueScore:
https://cuescore.com/tournament/Pool+and+Billiard+Delft%E2%80%99s+%E2%80%9CRoad+To+The+Crown%E2%80%9D+Ranking+House+Tournaments+2018/1992577
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ed van Orssagen 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
2 Sigfried Janga 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
3 Carsten Florijn 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Mirjam Alfons 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
5 Leroy Rios Gonzaga 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Kiernicki 3 3 0 0 9 2 7 0 0 0 0.818 3
2 Mario Martokarijo 3 2 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 2
3 Leon Qian 3 1 0 2 4 7 -3 0 0 0 0.364 1
4 Chris Pel 3 0 0 3 1 9 -8 0 0 0 0.1 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Matthijn de Jong 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Remco van Terheijden 4 3 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 3
3 Steven Aland 4 2 0 2 10 8 2 0 0 0 0.556 2
4 Peter-Paul Bargon 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
5 Scott Laurens 4 0 0 4 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Howard Holwijn 4 4 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 4
2 John Maluku 4 2 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 2
3 Lei Yang 4 2 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 2
4 Theo Schutte 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
5 Awin Sewgobind 4 1 0 3 8 11 -3 0 0 0 0.421 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Smeels 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Pieter Gilissen 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
3 Indy de Waard 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Fenna van Adrichem 4 1 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
5 James Kinsey 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jelle Kijlstra 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Wiresh La 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
3 Aidan Mauricio 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Anh Thien Bui 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
5 Robin Vismara 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daisy Brouwer 3 2 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 2
2 Roy Al Ayoubi 3 2 0 1 7 6 1 0 0 0 0.538 2
3 Sibren Bouman 3 2 0 1 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Wim Terlingen 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Niels van Adrichem 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Łukasz Cabała 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
3 Robin Schilling 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
4 Roel Woudenberg 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
5 Zheng Yilun 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Mirjam Alfons
Philippines
ar rios gonzaga
Sun 14:22  Table 8
2-A   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 14:46  Table 10
3-B   
Netherlands
Chris Pel
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:22  Table 7
4-B   
Poland
Adam Kiernicki
China
Leon Qian
Sun 14:23  Table 10
5-C   
Netherlands
Steven Aland
Netherlands
Scott Laurens
Sun 14:23  Table 9
6-C   
Netherlands
Remco Van Terheijden
Netherlands
Peter Paul Bargon
Sun 14:24  Table 11
7-D   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:57  Table 18
8-D   
China
Lei Yang
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:24  Table 15
9-E   
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Indy de Waard
Sun 14:24  Table 16
10-E   
United Kingdom
James Kinsey
Netherlands
Pieter Gilissen
Sun 14:25  Table 17
11-F   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:25  Table 18
12-F   
Italy
Robin Vismara
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 14:52  Table 7
13-G   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Sibren Bouman
Sun 14:53  Table 8
14-G   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Daisy Brouwer
Sun 14:56  Table 16
15-H   
Netherlands
Niels van Adrichem
China
Yilun Zheng
Sun 15:09  Table 11
16-H   
Germany
Robin Schilling
Poland
Łukasz Cabała
Sun 14:56  Table 17

Round 2

Race to 3
17-A   
Philippines
ar rios gonzaga
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 15:12  Table 15
18-A   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 15:12  Table 9
19-B   
Netherlands
Chris Pel
China
Leon Qian
Sun 15:16  Table 7
20-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Poland
Adam Kiernicki
Sun 15:16  Table 10
21-C   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Peter Paul Bargon
Sun 15:32  Table 11
22-C   
Netherlands
Steven Aland
Netherlands
Matthijn de Jong
Sun 15:17  Table 17
23-D   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Theo Schutte
Sun 16:04  Table 9
24-D   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
John Haumahu
Sun 15:45  Table 15
25-E   
Netherlands
Indy de Waard
Netherlands
Pieter Gilissen
Sun 15:35  Table 8
26-E   
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Jan Smeels
Sun 15:40  Table 9
27-F   
Netherlands
Aidan Mauricio
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 15:43  Table 7
28-F   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Vietnam
Anh Thien Bui
Sun 15:45  Table 16
29-G   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Daisy Brouwer
Sun 15:54  Table 10
30-G   
Netherlands
Sibren Bouman
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 15:47  Table 16
31-H   
China
Yilun Zheng
Poland
Łukasz Cabała
Sun 16:04  Table 7
32-H   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 16:17  Table 11

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 16:06  Table 18
34-A   
Philippines
ar rios gonzaga
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 16:32  Table 10
35-B   
Netherlands
Chris Pel
Poland
Adam Kiernicki
Sun 16:12  Table 17
36-B   
China
Leon Qian
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:17  Table 8
37-C   
Netherlands
Peter Paul Bargon
Netherlands
Matthijn de Jong
Sun 16:53  Table 11
38-C   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Remco Van Terheijden
Sun 16:18  Table 15
39-D   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
John Haumahu
Sun 16:49  Table 9
40-D   
Netherlands
Awin Sewgobind
China
Lei Yang
Sun 16:59  Table 15
41-E   
Netherlands
Pieter Gilissen
Netherlands
Jan Smeels
Sun 16:20  Table 16
42-E   
Netherlands
Indy de Waard
United Kingdom
James Kinsey
Sun 16:32  Table 17
43-F   
Suriname
Wiresh Laloe
Vietnam
Anh Thien Bui
Sun 16:34  Table 18
44-F   
Netherlands
Aidan Mauricio
Italy
Robin Vismara
Sun 16:46  Table 8
45-G   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 16:37  Table 7
46-G   
Netherlands
Daisy Brouwer
Netherlands
Sibren Bouman
Sun 16:56  Table 18
47-H   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 17:16  Table 9
48-H   
China
Yilun Zheng
Germany
Robin Schilling
Sun 17:01  Table 17

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 17:03  Table 10
50-A   
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 18:12  Table 15
51-C   
Netherlands
Matthijn de Jong
Netherlands
Remco Van Terheijden
Sun 17:26  Table 11
52-C   
Netherlands
Peter Paul Bargon
Netherlands
Steven Aland
Sun 17:28  Table 10
53-D   
Netherlands
John Haumahu
China
Lei Yang
Sun 17:42  Table 15
54-D   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Howard Holwijn
Sun 17:28  Table 18
55-E   
Netherlands
Jan Smeels
United Kingdom
James Kinsey
Sun 17:07  Table 7
56-E   
Netherlands
Pieter Gilissen
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 17:28  Table 16
57-F   
Vietnam
Anh Thien Bui
Italy
Robin Vismara
Sun 17:37  Table 8
58-F   
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 17:03  Table 16
59-H   
Netherlands
Roel Woudenberg
Germany
Robin Schilling
Sun 17:44  Table 9
60-H   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 18:05  Table 10

Round 5

Race to 3
61-A   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 17:29  Table 17
62-A   
Netherlands
Ed van Orssagen
Philippines
ar rios gonzaga
Sun 17:35  Table 7
63-C   
Netherlands
Remco Van Terheijden
Netherlands
Steven Aland
Sun 18:12  Table 17
64-C   
Netherlands
Matthijn de Jong
Netherlands
Scott Laurens
Sun 18:10  Table 11
65-D   
China
Lei Yang
Netherlands
Howard Holwijn
Sun 18:13  Table 16
66-D   
Netherlands
John Haumahu
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 18:32  Table 8
67-E   
United Kingdom
James Kinsey
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 17:38 
68-E   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Indy de Waard
Sun 17:47  Table 18
69-F   
Italy
Robin Vismara
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 18:17  Table 18
70-F   
Vietnam
Anh Thien Bui
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 18:32  Table 15
71-H   
Germany
Robin Schilling
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 18:51  Table 9
72-H   
Netherlands
Roel Woudenberg
China
Yilun Zheng
Sun 18:49  Table 16

Last sixteen

Race to 4
73   
Netherlands
Ed van Orssagen
Poland
Łukasz Cabała
Sun 19:31  Table 8
74   
Netherlands
Matthijn de Jong
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 19:31 
75   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Pieter Gilissen
Sun 19:31  Table 15
76   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Daisy Brouwer
Sun 19:31  Table 17
77   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 19:31  Table 9
78   
Netherlands
John Haumahu
Netherlands
Jan Smeels
Sun 20:00  Table 11
79   
Netherlands
Remco Van Terheijden
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 20:10  Table 9
80   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 19:59  Table 10

Quarter final

Race to 4
81   
Netherlands
Ed van Orssagen
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 20:29  Table 7
82   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 20:29  Table 9
83   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
John Haumahu
Sun 20:52  Table 8
84   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 21:21  Table 7

Semi final

Race to 5
85   
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 21:23  Table 9
86   
Netherlands
John Haumahu
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 21:42  Table 7

Final

Race to 6
87   
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 22:21  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment