Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

January 7, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #1

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
8 (8/0) 46 (31/15)
67%
50
2 Pieter Gilissen
Pool and Billiards Delft
8 (6/2) 42 (27/15)
64%
35
3 Jan Smeels
7 (5/2) 32 (20/12)
63%
25
3 Debbie Anthonissen
7 (5/2) 35 (19/16)
54%
25
5 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
6 (4/2) 28 (17/11)
61%
20
5 Mirjam Alfons
6 (4/2) 27 (15/12)
56%
20
5 Ronald van Adrichem
6 (5/1) 27 (17/10)
63%
20
5 Micha Beuriot
6 (5/1) 29 (18/11)
62%
20
9 Jok Tang
5 (4/1) 23 (15/8)
65%
15
Show more
9 Ed van Orssagen
4 (3/1) 19 (10/9)
53%
15
9 Mirko Reynhoudt
4 (2/2) 18 (11/7)
61%
15
9 Navin Ramkhelawan
5 (4/1) 23 (15/8)
65%
15
9 Kevin Thierry
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
15
9 Wiresh Laloe
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
15
9 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
15
9 Indy de Waard
5 (3/2) 24 (14/10)
58%
15
17 Kevin Dijkstra
SPC Capelle
4 (1/3) 18 (9/9)
50%
10
17 Mario Martokarijo
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 Carsten Florijn
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
10
17 Dennis Verschoor
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Nathalie Slagboom
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
10
17 Jeroen van Uffelen
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
10
17 Robin Schilling
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Leon Turmaine
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
25 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
5
25 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
5
25 Theo Schutte
4 (1/3) 19 (8/11)
42%
5
25 Peter-Paul Bargon
4 (1/3) 15 (6/9)
40%
5
25 Rick Telehala
4 (1/3) 15 (6/9)
40%
5
25 Roel Woudenberg
4 (1/3) 19 (8/11)
42%
5
25 Naseem Sayed
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
5
25 Wim Terlingen
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
5
33 Derk Wenzel
4 (1/3) 20 (9/11)
45%
5
33 Daisy Brouwer
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
5
33 Karan Ramdjanamsingh
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
33 Fenna van Adrichem
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
5
33 Matthijn de Jong
4 (1/3) 14 (3/11)
21%
5
33 Derk van Dieten
4 (0/4) 19 (7/12)
37%
5
33 Robin Vismara
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
Entry deadline Feb 7, 2018, 8:00 PM (local time)
Starts Jan 7, 2018, 2:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G8 SE16 (39 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 32 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore (max 36 ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, winner breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( SPEELDAGEN ))
* Januari 7/21 (spelsoort 9/10)
* Februari 11/25 (spelsoort 8/9)
* Maart 11/25 (spelsoort 10/8)
* April 15/29 (spelsoort 9/10)
* Mei 13/27 (spelsoort 8/9)
* Juni 10/24 (spelsoort 10/8)
* Juli 15/29 (spelsoort 9/10)
* Augustus 12/26 (spelsoort 8/9)
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 14.00, meldtijd 14.15, start toernooi 14.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Alle spelers die een 9-ball break schieten in de poulefase, mogen voor de jackpot schieten. Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan. Als er meerdere spelers een 9-ball break schieten, dan wordt de jackpot gedeeld onder deze spelers. Als niemand een 9-ball break heeft geschoten in de poulefase, wordt er geloot wie van alle deelnemers de jackpot mag schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.
Opzet side-event: SKO, 9-ball, race-to-1.
Alle spelers die minimaal 1 keer aan een rankingtoernooi hebben meegedaan, kunnen zich hiervoor aanmelden.

(( MASTERS ))
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken in CueScore:
https://cuescore.com/tournament/Pool+and+Billiard+Delft%E2%80%99s+%E2%80%9CRoad+To+The+Crown%E2%80%9D+Ranking+House+Tournaments+2018/1992577
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A


Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Micha Beuriot 4 4 0 0 12 4 8 0.75 4
2 Pieter Gilissen 4 3 0 1 10 6 4 0.625 3
3 Mario Martokarijo 4 2 0 2 8 8 0 0.5 2
4 Patrick Berkenpas 4 1 0 3 7 11 -4 0.389 1
5 Karan Ramdjanamsingh 4 0 0 4 4 12 -8 0.25 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ed van Orssagen 3 3 0 0 9 5 4 0.643 3
2 Mirko Reynhoudt 3 2 0 1 8 3 5 0.727 2
3 Leon Turmaine 3 1 0 2 5 7 -2 0.417 1
4 Wim Terlingen 3 0 0 3 2 9 -7 0.182 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ronald van Adrichem 4 4 0 0 12 5 7 0.706 4
2 Debbie Anthonissen 4 3 0 1 11 7 4 0.611 3
3 Kevin Dijkstra 4 1 0 3 9 9 0 0.5 1
4 Peter-Paul Bargon 4 1 0 3 6 9 -3 0.4 1
5 Matthijn de Jong 4 1 0 3 3 11 -8 0.214 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jok Tang 4 4 0 0 12 4 8 0.75 4
2 Wiresh Laloe 4 3 0 1 9 6 3 0.6 3
3 Carsten Florijn 4 2 0 2 6 9 -3 0.4 2
4 Theo Schutte 4 1 0 3 8 11 -3 0.421 1
5 Derk van Dieten 4 0 0 4 7 12 -5 0.368 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Navin Ramkhelawan 4 4 0 0 12 4 8 0.75 4
2 Mirjam Alfons 4 3 0 1 10 7 3 0.588 3
3 Jeroen van Uffelen 4 1 0 3 7 10 -3 0.412 1
4 Naseem Sayed 4 1 0 3 7 11 -4 0.389 1
5 Daisy Brouwer 4 1 0 3 6 10 -4 0.375 1
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Kevin Thierry 4 3 0 1 11 5 6 0.688 3
2 Jan Smeels 4 3 0 1 10 3 7 0.769 3
3 Robin Schilling 4 2 0 2 7 9 -2 0.438 2
4 Peter Bron 4 2 0 2 8 10 -2 0.444 2
5 Robin Vismara 4 0 0 4 3 12 -9 0.2 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Niels van Adrichem 4 4 0 0 12 4 8 0.75 4
2 Awin Sewgobind 4 3 0 1 11 4 7 0.733 3
3 Dennis Verschoor 4 2 0 2 7 9 -2 0.438 2
4 Rick Telehala 4 1 0 3 6 9 -3 0.4 1
5 Fenna van Adrichem 4 0 0 4 2 12 -10 0.143 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Aidan Mauricio 4 3 0 1 11 9 2 0.55 3
2 Indy de Waard 4 3 0 1 11 6 5 0.647 3
3 Nathalie Slagboom 4 2 0 2 8 10 -2 0.444 2
4 Roel Woudenberg 4 1 0 3 8 11 -3 0.421 1
5 Derk Wenzel 4 1 0 3 9 11 -2 0.45 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Karan Ramdjanamsingh
Sun 15:02  Table 8   
2-A
Netherlands
Pieter Gilissen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:40  Table 8   
3-B
Netherlands
Mirko Reijnhoudt
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:02  Table 16   
4-B
Netherlands
Ed van Orssagen
United Kingdom
Leon Turmaine
Sun 15:24  Table 16   
5-C
Netherlands
Matthijn de Jong
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 15:02  Table 15   
6-C
Netherlands
Kevin Dijkstra
Netherlands
Peter Paul Bargon
Sun 15:19  Table 15   
7-D
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:02  Table 7   
8-D
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Derk van Dieten
Sun 15:45  Table 7   
9-E
Netherlands
Daisy Brouwer
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:31  Table 9   
10-E
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:03  Table 9   
11-F
Netherlands
Kevin Thierry
Netherlands
Robin Schilling
Sun 15:03  Table 17   
12-F
Netherlands
Peter Bron
Italy
Robin Vismara
Sun 15:28  Table 17   
13-G
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 15:03  Table 10   
14-G
Netherlands
Dennis Verschoor
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:03  Table 11   
15-H
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 15:03  Table 18   
16-H
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Derk Wenzel
Sun 15:18  Table 10   

Round 2

Race to 3
17-A
Netherlands
Karan Ramdjanamsingh
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:30  Table 11   
18-A
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 16:28  Table 10   
19-B
Netherlands
Mirko Reijnhoudt
United Kingdom
Leon Turmaine
Sun 16:03  Table 8   
20-B
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 15:57  Table 16   
21-C
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Peter Paul Bargon
Sun 16:16  Table 15   
22-C
Netherlands
Matthijn de Jong
Netherlands
Debbie Anthonissen
Sun 15:33  Table 15   
23-D
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Derk van Dieten
Sun 16:30  Table 8   
24-D
Netherlands
Theo Schutte
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 16:12  Table 7   
25-E
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 16:30  Table 16   
26-E
Netherlands
Daisy Brouwer
Netherlands
Naseem Sayed
Sun 16:22  Table 17   
27-F
Netherlands
Robin Schilling
Italy
Robin Vismara
Sun 16:38  Table 15   
28-F
Netherlands
Kevin Thierry
Netherlands
Jan Smeels
Sun 15:58  Table 17   
29-G
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:27  Table 11   
30-G
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:50  Table 18   
31-H
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Derk Wenzel
Sun 15:52  Table 10   
32-H
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Indy de Waard
Sun 16:14    

Round 3

Race to 3
33-A
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 16:56  Table 7   
34-A
Netherlands
Karan Ramdjanamsingh
Netherlands
Pieter Gilissen
Sun 17:04  Table 17   
35-B
Netherlands
Mirko Reijnhoudt
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 16:39  Table 18   
36-B
United Kingdom
Leon Turmaine
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 16:43  Table 10   
37-C
Netherlands
Peter Paul Bargon
Netherlands
Debbie Anthonissen
Sun 16:46  Table 9   
38-C
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Kevin Dijkstra
Sun 15:53  Table 15   
39-D
Netherlands
Derk van Dieten
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 16:58  Table 8   
40-D
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 17:28  Table 18   
41-E
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Naseem Sayed
Sun 17:32  Table 15   
42-E
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 17:40  Table 11   
43-F
Italy
Robin Vismara
Netherlands
Jan Smeels
Sun 17:14  Table 16   
44-F
Netherlands
Robin Schilling
Netherlands
Peter Bron
Sun 16:13  Table 18   
45-G
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Rick Telehala
Sun 17:04  Table 18   
46-G
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Dennis Verschoor
Sun 15:55  Table 11   
47-H
Netherlands
Derk Wenzel
Netherlands
Indy de Waard
Sun 17:12  Table 11   
48-H
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 17:16  Table 7   

Round 4

Race to 3
49-A
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Pieter Gilissen
Sun 17:34  Table 17   
50-A
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 17:19  Table 10   
51-C
Netherlands
Debbie Anthonissen
Netherlands
Kevin Dijkstra
Sun 17:45  Table 9   
52-C
Netherlands
Peter Paul Bargon
Netherlands
Matthijn de Jong
Sun 17:47  Table 18   
53-D
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 16:35  Table 7   
54-D
Netherlands
Derk van Dieten
Netherlands
Theo Schutte
Sun 17:30  Table 16   
55-E
Netherlands
Naseem Sayed
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 17:10  Table 15   
56-E
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Daisy Brouwer
Sun 18:04  Table 9   
57-F
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Peter Bron
Sun 16:55  Table 11   
58-F
Italy
Robin Vismara
Netherlands
Kevin Thierry
Sun 17:49  Table 8   
59-G
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Dennis Verschoor
Sun 17:49  Table 10   
60-G
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 18:22  Table 17   
61-H
Netherlands
Indy de Waard
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 17:58  Table 16   
62-H
Netherlands
Derk Wenzel
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 17:56  Table 7   

Round 5

Race to 3
63-A
Netherlands
Pieter Gilissen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 18:00  Table 15   
64-A
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Karan Ramdjanamsingh
Sun 18:00  Table 17   
65-C
Netherlands
Kevin Dijkstra
Netherlands
Matthijn de Jong
Sun 18:15  Table 10   
66-C
Netherlands
Debbie Anthonissen
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 18:23  Table 16   
67-D
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Theo Schutte
Sun 18:09  Table 18   
68-D
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Jok Tang
Sun 18:34  Table 7   
69-E
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Daisy Brouwer
Sun 18:57  Table 9   
70-E
Netherlands
Naseem Sayed
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 18:04  Table 11   
71-F
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Kevin Thierry
Sun 17:18  Table 8   
72-F
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Robin Schilling
Sun 18:13  Table 8   
73-G
Netherlands
Dennis Verschoor
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 17:22  Table 9   
74-G
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 18:27  Table 11   
75-H
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 18:34  Table 8   
76-H
Netherlands
Indy de Waard
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 18:30  Table 15   

Last sixteen

Race to 4
77
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Mirko Reijnhoudt
Sun 19:21  Table 7   
78
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Indy de Waard
Sun 19:59  Table 7   
79
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Jan Smeels
Sun 19:21  Table 8   
80
Netherlands
Ronald van Adrichem
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 19:21  Table 10   
81
Netherlands
Debbie Anthonissen
Netherlands
Jok Tang
Sun 19:59  Table 8   
82
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Kevin Thierry
Sun 19:21  Table 9   
83
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 20:00  Table 9   
84
Netherlands
Pieter Gilissen
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 19:21  Table 11   

Quarter final

Race to 4
85
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 20:41  Table 7   
86
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 20:41  Table 10   
87
Netherlands
Debbie Anthonissen
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 20:51  Table 9   
88
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Pieter Gilissen
Sun 20:51  Table 8   

Semi final

Race to 5
89
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Jan Smeels
Sun 21:32  Table 7   
90
Netherlands
Debbie Anthonissen
Netherlands
Pieter Gilissen
Sun 21:49  Table 9   

Final

Race to 6
91
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Pieter Gilissen
Sun 22:18  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment