Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 15, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 # 13

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bob Worku
8 (8/0) 44 (31/13)
70%
50
2 Hoa Nguyen
8 (6/2) 39 (25/14)
64%
35
3 Adam Kiernicki
7 (5/2) 33 (21/12)
64%
25
3 Mario Martokarijo
7 (5/2) 32 (22/10)
69%
25
5 Ronald van Adrichem
5 (3/2) 19 (12/7)
63%
20
5 Sander Tetelepta
5 (3/2) 22 (13/9)
59%
20
5 Rienus Gennissen
6 (5/1) 23 (16/7)
70%
20
5 Rick Telehala
6 (5/1) 27 (16/11)
59%
20
9 Jok Tang
4 (3/1) 17 (9/8)
53%
15
Show more
9 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
15
9 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 21 (14/7)
67%
15
9 Stein Posthuma
5 (3/2) 20 (13/7)
65%
15
9 John Maluku
5 (3/2) 21 (10/11)
48%
15
9 Olesya Bila
5 (4/1) 22 (12/10)
55%
15
9 Indy de Waard
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
15
9 E a Costa
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
15
17 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
10
17 Theo Schutte
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 Carsten Florijn
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
10
17 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 14 (8/6)
57%
10
17 Sigfried Janga
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 Rodrigo Matias
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Alvin Stevens
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
25 Mirjam Alfons
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
5
25 Navin Ramkhelawan
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
5
25 Karin Roijen
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
5
25 Tara Verharen
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
5
25 Nathalie Slagboom
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Milan Theijs
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
5
25 Patrick de Vries
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
5
25 Jeroen van Uffelen
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
5
33 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
33 Roy Al Ayoubi
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
5
33 Fenna van Adrichem
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
5
33 Leon Qian
4 (0/4) 18 (6/12)
33%
5
33 Erwin van der Meer
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
5
33 Roel Woudenberg
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
Entry deadline Jul 13, 2018, 1:30 PM (local time)
Starts Jul 15, 2018, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (38 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Update 10-07-2018: Alle spots zijn vergeven. Meld je aan voor de reservelijst door een CueScore-comment achter te laten.

Reservelijst:
1. ...
2. ...

----

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 36 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore (max 40 ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, winner breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( RESTERENDE SPEELDAGEN ))
* Juli 15/29 (spelsoort 9/10)
* Augustus 12/26 (spelsoort 8/9)
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Alle spelers die een 9-ball break schieten in de poulefase, mogen na de poulefase voor de jackpot schieten.
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.
Als niemand een 9-ball break heeft geschoten in de poulefase, wordt er geloot wie van alle deelnemers de jackpot mag schieten.
Als er 8- of 10-ball wordt gespeeld tijdens het toernooi, wordt per 10 aanmeldingen 1 speler geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken in CueScore:
https://cuescore.com/tournament/Pool+and+Billiard+Delft%E2%80%99s+%E2%80%9CRoad+To+The+Crown%E2%80%9D+Ranking+House+Tournaments+2018/1992577
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 John Maluku 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
2 Patrick Berkenpas 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
3 Sigfried Janga 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Milan Theijs 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
5 Leon Qian 4 0 0 4 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sander Tetelepta 3 2 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 2
2 Ronald van Adrichem 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Łukasz Cabała 3 1 0 2 3 8 -5 0 0 0 0.273 1
4 Navin Ramkhelawan 3 1 0 2 5 8 -3 0 0 0 0.385 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rick Telehala 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Mario Martokarijo 4 3 0 1 10 4 6 0 0 0 0.714 3
3 Aidan Mauricio 4 2 0 2 8 6 2 0 0 0 0.571 2
4 Tara Verharen 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
5 Awin Sewgobind 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bob Worku 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Hoa Nguyen 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
3 Rodrigo Matias 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 Mirjam Alfons 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
5 Erwin van der Meer 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Olesya Bila 4 4 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 4
2 Niels van Adrichem 4 3 0 1 11 3 8 0 0 0 0.786 3
3 Theo Schutte 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Patrick de Vries 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
5 Roel Woudenberg 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 E a Costa 4 3 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 3
2 Stein Posthuma 4 3 0 1 11 3 8 0 0 0 0.786 3
3 Alvin Stevens 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Karin Roijen 4 1 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
5 Fenna van Adrichem 4 1 0 3 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jok Tang 3 3 0 0 9 4 5 0 0 0 0.692 3
2 Indy de Waard 3 2 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 2
3 Wim Terlingen 3 1 0 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
4 Nathalie Slagboom 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rienus Gennissen 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Adam Kiernicki 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
3 Carsten Florijn 4 2 0 2 7 6 1 0 0 0 0.538 2
4 Jeroen van Uffelen 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
5 Roy Al Ayoubi 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Saint Lucia
Milan Theijs
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:22  Table 11
2-A   
Netherlands
John Maluku
China
Leon Qian
Sun 13:22  Table 15
3-B   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 13:21  Table 7
4-B   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Poland
Łukasz Cabała
Sun 13:22  Table 16
5-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:22  Table 17
6-C   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Tara Verharen
Sun 13:22  Table 8
7-D   
Netherlands
Mirjam Alfons
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:22  Table 18
8-D   
Netherlands
Erwin van der Meer
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 13:55  Table 7
9-E   
Ukraine
Olesya Bila
Singapore
Patrick de Vries
Sun 13:55  Table 10
10-E   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 14:00  Table 9
11-F   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:00  Table 11
12-F   
Netherlands
Fenna van Adrichem
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:01  Table 15
13-G   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:22  Table 9
14-G   
Netherlands
Indy de Waard
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 14:02  Table 8
15-H   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:02  Table 16
16-H   
Netherlands
Carsten Florijn
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 13:22  Table 10

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Sigfried Janga
China
Leon Qian
Sun 14:28  Table 8
18-A   
Saint Lucia
Milan Theijs
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 14:06  Table 18
19-B   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Poland
Łukasz Cabała
Sun 14:31  Table 17
20-B   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:32  Table 16
21-C   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Tara Verharen
Sun 14:34  Table 15
22-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:06  Table 17
23-D   
Mexico
Rodrigo Matias
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:48  Table 15
24-D   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Bob Worku
Sun 14:18  Table 7
25-E   
Singapore
Patrick de Vries
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 14:35  Table 18
26-E   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:30  Table 9
27-F   
Netherlands
Karin Roijen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:53  Table 16
28-F   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 14:30  Table 11
29-G   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 14:38  Table 7
30-G   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Indy de Waard
Sun 14:58  Table 17
31-H   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 14:56  Table 8
32-H   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:32  Table 10

Round 3

Race to 3
33-A   
China
Leon Qian
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 15:03  Table 10
34-A   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
John Maluku
Sun 15:00  Table 11
35-B   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:10  Table 9
36-B   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 15:12  Table 18
37-C   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 15:05  Table 7
38-C   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:02  Table 15
39-D   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Bob Worku
Sun 15:15  Table 8
40-D   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 15:25  Table 11
41-E   
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 15:28  Table 17
42-E   
Singapore
Patrick de Vries
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:27  Table 16
43-F   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 15:13  Table 16
44-F   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 15:30  Table 10
45-G   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Indy de Waard
Sun 16:12  Table 10
46-G   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 16:11  Table 16
47-H   
South Africa
Rienus Gennissen
Poland
Adam Kiernicki
Sun 15:30  Table 7
48-H   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 15:33  Table 8

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
John Maluku
Sun 15:35  Table 15
50-A   
China
Leon Qian
Saint Lucia
Milan Theijs
Sun 15:46  Table 17
51-C   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:47  Table 18
52-C   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:51  Table 16
53-D   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 15:59  Table 11
54-D   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:52  Table 10
55-E   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:51  Table 7
56-E   
Netherlands
Roel Woudenberg
Ukraine
Olesya Bila
Sun 15:55  Table 8
57-F   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 15:57  Table 9
58-F   
Indonesia
Alvin Stevens
Portugal
Alex Costa
Sun 16:04  Table 7
59-H   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 16:04  Table 15
60-H   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 16:08  Table 18

Round 5

Race to 3
61-A   
Netherlands
John Maluku
Saint Lucia
Milan Theijs
Sun 16:17  Table 9
62-A   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 16:17  Table 17
63-C   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:22  Table 15
64-C   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Rick Telehala
Sun 16:28  Table 11
65-D   
Netherlands
Erwin van der Meer
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 16:31  Table 8
66-D   
Netherlands
Bob Worku
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 16:41  Table 18
67-E   
Netherlands
Theo Schutte
Ukraine
Olesya Bila
Sun 16:42  Table 9
68-E   
Netherlands
Niels van Adrichem
Singapore
Patrick de Vries
Sun 16:26  Table 18
69-F   
Netherlands
Fenna van Adrichem
Portugal
Alex Costa
Sun 16:45  Table 16
70-F   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Karin Roijen
Sun 16:43  Table 7
71-H   
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 16:48  Table 10
72-H   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 16:42  Table 15

Last sixteen

Race to 4
73   
Netherlands
John Maluku
Poland
Adam Kiernicki
Sun 17:17  Table 8
74   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 17:42  Table 8
75   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 17:19  Table 7
76   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Jok Tang
Sun 17:19  Table 9
77   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Netherlands
Indy de Waard
Sun 17:19  Table 10
78   
Vietnam
Hoa Nguyen
Ukraine
Olesya Bila
Sun 17:24  Table 11
79   
Netherlands
Mario Martokarijo
Portugal
Alex Costa
Sun 17:51  Table 11
80   
Netherlands
Patrick Berkenpas
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 17:53  Table 7

Quarter final

Race to 4
81   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Rick Telehala
Sun 18:13  Table 7
82   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 18:01  Table 9
83   
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 18:02  Table 10
84   
Netherlands
Mario Martokarijo
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 18:22  Table 8

Semi final

Race to 5
85   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Bob Worku
Sun 18:45  Table 7
86   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 19:12  Table 8

Final

Race to 3
87   
Netherlands
Bob Worku
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 20:28  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment