Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 17, 2018

Pool West 3 Recreanten Ranking #6

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bas Groen
11 (11/0) 48 (37/11)
77%
50
2 Zumfer Benquku
11 (8/3) 51 (31/20)
61%
35
3 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
9 (7/2) 40 (28/12)
70%
25
3 Hans Rooijakkers
9 (5/4) 45 (23/22)
51%
25
5 Richard Rick Mookhoek
8 (6/2) 35 (22/13)
63%
20
5 Matthijn de Jong
9 (6/3) 46 (25/21)
54%
20
5 Pieter Barendregt
8 (5/3) 40 (20/20)
50%
20
5 E a Costa
9 (5/4) 41 (21/20)
51%
20
9 Robert Kroon
7 (3/4) 30 (12/18)
40%
15
Show more
9 Nathalie Slagboom
8 (4/4) 32 (16/16)
50%
15
9 Alvin Stevens
7 (4/3) 31 (17/14)
55%
15
9 Leon Qian
8 (5/3) 30 (18/12)
60%
15
9 Joyce van der Velde
7 (3/4) 32 (15/17)
47%
15
9 Quincy van den Bosch
7 (5/2) 29 (20/9)
69%
15
9 Jeroen van Uffelen
8 (4/4) 34 (17/17)
50%
15
9 Dave van Gulik
8 (4/4) 35 (17/18)
49%
15
17 Dirk Wiersma
7 (3/4) 27 (13/14)
48%
10
17 Tim de Vette
6 (2/4) 24 (10/14)
42%
10
17 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
6 (3/3) 23 (11/12)
48%
10
17 Zheng Yilun
7 (3/4) 29 (13/16)
45%
10
21 Vincent Groenendaal
6 (1/5) 24 (9/15)
38%
10
21 Yanbai Li
7 (3/4) 27 (13/14)
48%
10
21 Tom van Holst
6 (2/4) 27 (12/15)
44%
10
21 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
7 (2/5) 29 (11/18)
38%
10
25 Theo Schutte
7 (2/5) 27 (10/17)
37%
5
25 David van der Velde
7 (2/5) 26 (9/17)
35%
5
25 Melanie Kerssen
6 (1/5) 20 (4/16)
20%
5
25 Rachid hourmat
6 (1/5) 25 (8/17)
32%
5
29 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
7 (2/5) 29 (11/18)
38%
5
29 Roel Woudenberg
7 (1/6) 28 (9/19)
32%
5
Entry deadline Mar 17, 2018, 11:30 AM (local time)
Starts Mar 17, 2018, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (30 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool West 3 Recreanten Ranking 2017/2018
Organizer Pool Regio 3
Contact Peter Bron and Aidan Mauricio
More info
Gedurende het seizoen worden er in de regio recreanten-toernooien georganiseerd. Op deze toernooien kan elke 3e klasser of beginnende speler/speelster punten verdienen en prijzengeld verdienen. Deze punten tellen voor de recreantenranking van Pool West 3.

Elk seizoen start deze ranking opnieuw te beginnen bij het eerste recreanten-toernooi. Op deze toernooien wordt afwisseld 9-Ball en 8-Ball gespeeld. De opzet is om in poules te spelen. De beste pool(st)ers spelen aan het eind van het seizoen op dezelfde dag en plaats als de Masters van de regionale om wie zich de beste recreant mag noemen!

Na 7 toernooien op verschillende locaties in de regio, wordt de Masters gespeeld om de eeuwige roem, maar ook om leuke prijzen. Inspelen vanaf 11.00 uur, meldtijd is uiterlijk 11.30 uur en de start is om 12.00 uur.

De reglementen, alsmede de eisen om te mogen meedoen aan het rankingtoernooi en de Masters, kunnen hier gevonden worden:
http://www.poolwest3.nl/wp-content/uploads/2015/07/Reglementen-Recreantenranking-Pool-West-3-Versie28jul2015.pdf

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Quincy van den Bosch 6 5 0 1 17 5 12 0 0 0 0.773 5
2 Richard Rick Mookhoek 6 5 0 1 15 7 8 0 0 0 0.682 5
3 Alvin Stevens 6 4 0 2 14 10 4 0 0 0 0.583 4
4 Robert Kroon 6 3 0 3 12 14 -2 0 0 0 0.462 3
5 Tim de Vette 6 2 0 4 10 14 -4 0 0 0 0.417 2
6 Vincent Groenendaal 6 1 0 5 9 15 -6 0 0 0 0.375 1
7 Melanie Kerssen 6 1 0 5 4 16 -12 0 0 0 0.2 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bas Groen 7 7 0 0 21 2 19 0 0 0 0.913 7
2 E a Costa 7 4 0 3 14 15 -1 0 0 0 0.483 4
3 Jeroen van Uffelen 7 4 0 3 16 13 3 0 0 0 0.552 4
4 Dave van Gulik 7 4 0 3 15 14 1 0 0 0 0.517 4
5 Zheng Yilun 7 3 0 4 13 16 -3 0 0 0 0.448 3
6 Yanbai Li 7 3 0 4 13 14 -1 0 0 0 0.481 3
7 David van der Velde 7 2 0 5 9 17 -8 0 0 0 0.346 2
8 Roel Woudenberg 7 1 0 6 9 19 -10 0 0 0 0.321 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zumfer Benquku 7 5 0 2 18 9 9 0 0 0 0.667 5
2 Matthijn de Jong 7 5 0 2 18 16 2 0 0 0 0.529 5
3 Leon Qian 7 5 0 2 17 8 9 0 0 0 0.68 5
4 Nathalie Slagboom 7 4 0 3 14 12 2 0 0 0 0.538 4
5 Dirk Wiersma 7 3 0 4 13 14 -1 0 0 0 0.481 3
6 Wim Terlingen 7 2 0 5 11 18 -7 0 0 0 0.379 2
7 Theo Schutte 7 2 0 5 10 17 -7 0 0 0 0.37 2
8 Scott Laurens 7 2 0 5 11 18 -7 0 0 0 0.379 2
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Bron 6 5 0 1 17 5 12 0 0 0 0.773 5
2 Pieter Barendregt 6 4 0 2 14 13 1 0 0 0 0.519 4
3 Joyce van der Velde 6 3 0 3 13 13 0 0 0 0 0.5 3
4 Hans Rooijakkers 6 3 0 3 12 12 0 0 0 0 0.5 3
5 Patrick Kommings 6 3 0 3 11 12 -1 0 0 0 0.478 3
6 Tom van Holst 6 2 0 4 12 15 -3 0 0 0 0.444 2
7 Rachid hourmat 6 1 0 5 8 17 -9 0 0 0 0.32 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Richard Mookhoek
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 12:00  Table 7
2-A   
Netherlands
Robert Kroon
Netherlands
Tim de Vette
Sat 12:00  Table 8
3-A   
Netherlands
melanie kerssen
Netherlands
Quincy van den Bosch
Sat 12:00  Table 9
4-B   
China
Yanbai Li
China
Zheng Yilun
Sat 12:00  Table 10
5-B   
Netherlands
Bas Groen
Netherlands
Roel Woudenberg
Sat 12:00  Table 11
6-B   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sat 12:00  Table 15
7-B   
Netherlands
Dave van Gulik
Portugal
Alex Costa
Sat 12:00  Table 16
8-C   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 12:00  Table 17
9-C   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Scott Laurens
Sat 12:00  Table 18
10-C   
Netherlands
Nathalie Slagboom
China
Leon Qian
Sat 12:15  Table 7
11-C   
Netherlands
Matthijn de Jong
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 12:21  Table 11
12-D   
Rachid hourmat
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 12:22  Table 9
13-D   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
tom van holst
Sat 12:22  Table 17
14-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Pieter barendregt
Sat 12:24  Table 16

Round 2

Race to 3
15-A   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
Tim de Vette
Sat 12:28  Table 8
16-A   
Netherlands
Richard Mookhoek
Netherlands
Quincy van den Bosch
Sat 12:27  Table 15
17-A   
Netherlands
Robert Kroon
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 12:28  Table 18
18-B   
China
Yanbai Li
Netherlands
Roel Woudenberg
Sat 12:48  Table 10
19-B   
China
Zheng Yilun
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sat 12:51  Table 18
20-B   
Netherlands
Bas Groen
Portugal
Alex Costa
Sat 12:40  Table 7
21-B   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 12:48  Table 15
22-C   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Scott Laurens
Sat 12:52  Table 8
23-C   
Netherlands
Dirk Wiersma
China
Leon Qian
Sat 12:52  Table 16
24-C   
Netherlands
Theo Schutte
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 13:05  Table 11
25-C   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Matthijn de Jong
Sat 13:12  Table 16
26-D   
Netherlands
Joyce van der Velde
Netherlands
tom van holst
Sat 13:06  Table 7
27-D   
Rachid hourmat
Netherlands
Pieter barendregt
Sat 12:55  Table 9
28-D   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Peter Bron
Sat 13:03  Table 17

Round 3

Race to 3
29-A   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Quincy van den Bosch
Sat 13:13  Table 15
30-A   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 13:20  Table 10
31-A   
Netherlands
Richard Mookhoek
Netherlands
melanie kerssen
Sat 13:27  Table 17
32-B   
China
Yanbai Li
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sat 13:51  Table 9
33-B   
Netherlands
Roel Woudenberg
Portugal
Alex Costa
Sat 13:27  Table 11
34-B   
China
Zheng Yilun
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 13:50  Table 18
35-B   
Netherlands
Bas Groen
Netherlands
David van der Velde
Sat 13:30  Table 9
36-C   
Netherlands
Wim Terlingen
China
Leon Qian
Sat 13:32  Table 8
37-C   
Netherlands
Scott Laurens
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 13:42  Table 17
38-C   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Matthijn de Jong
Sat 14:07  Table 7
39-C   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sat 14:07  Table 16
40-D   
Netherlands
tom van holst
Netherlands
Pieter barendregt
Sat 13:44  Table 15
41-D   
Netherlands
Joyce van der Velde
Netherlands
Peter Bron
Sat 13:53  Table 8
42-D   
Rachid hourmat
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 13:43  Table 7

Round 4

Race to 3
43-A   
Netherlands
Quincy van den Bosch
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 13:55  Table 10
44-A   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
melanie kerssen
Sat 14:06  Table 17
45-A   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
Robert Kroon
Sat 14:02  Table 11
46-B   
China
Yanbai Li
Portugal
Alex Costa
Sat 14:33  Table 9
47-B   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 14:36  Table 17
48-B   
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
David van der Velde
Sat 14:27  Table 8
49-B   
China
Zheng Yilun
Netherlands
Bas Groen
Sat 14:27  Table 11
50-C   
Netherlands
Wim Terlingen
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 14:28  Table 15
51-C   
China
Leon Qian
Netherlands
Matthijn de Jong
Sat 14:40  Table 10
52-C   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sat 14:28  Table 16
53-C   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Theo Schutte
Sat 14:58  Table 8
54-D   
Netherlands
Pieter barendregt
Netherlands
Peter Bron
Sat 14:38  Table 7
55-D   
Netherlands
tom van holst
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 14:29  Table 18
56-D   
Netherlands
Joyce van der Velde
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 14:49  Table 11

Round 5

Race to 3
57-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
melanie kerssen
Sat 14:50  Table 15
58-A   
Netherlands
Quincy van den Bosch
Netherlands
Robert Kroon
Sat 15:00  Table 16
59-A   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Richard Mookhoek
Sat 15:05  Table 7
60-B   
China
Yanbai Li
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 15:08  Table 17
61-B   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
David van der Velde
Sat 15:10  Table 9
62-B   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Bas Groen
Sat 15:15  Table 8
63-B   
Netherlands
Roel Woudenberg
China
Zheng Yilun
Sat 15:14  Table 15
64-C   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Matthijn de Jong
Sat 15:27  Table 10
65-C   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sat 15:18  Table 16
66-C   
China
Leon Qian
Netherlands
Theo Schutte
Sat 15:28  Table 7
67-C   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 15:24  Table 11
68-D   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 15:38  Table 9
69-D   
Netherlands
Pieter barendregt
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 15:25  Table 18
70-D   
Netherlands
tom van holst
Rachid hourmat
Sat 15:38  Table 17

Round 6

Race to 3
71-A   
Netherlands
melanie kerssen
Netherlands
Robert Kroon
Sat 15:48  Table 15
72-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Richard Mookhoek
Sat 15:49  Table 8
73-A   
Netherlands
Quincy van den Bosch
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 15:53  Table 11
74-B   
China
Yanbai Li
Netherlands
David van der Velde
Sat 15:54  Table 16
75-B   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Bas Groen
Sat 15:54  Table 9
76-B   
Portugal
Alex Costa
China
Zheng Yilun
Sat 15:56  Table 18
77-B   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Roel Woudenberg
Sat 15:56  Table 7
78-C   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sat 16:04  Table 10
79-C   
Netherlands
Matthijn de Jong
Netherlands
Theo Schutte
Sat 16:09  Table 15
80-C   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 16:10  Table 8
81-C   
China
Leon Qian
Netherlands
Scott Laurens
Sat 16:19  Table 9
82-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 16:13  Table 17
83-D   
Netherlands
Peter Bron
Rachid hourmat
Sat 16:24  Table 16
84-D   
Netherlands
Pieter barendregt
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 16:23  Table 18

Round 7

Race to 3
85-A   
Netherlands
Robert Kroon
Netherlands
Richard Mookhoek
Sat 16:31  Table 8
86-A   
Netherlands
melanie kerssen
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 16:26  Table 11
87-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Tim de Vette
Sat 16:32  Table 10
88-B   
China
Yanbai Li
Netherlands
Bas Groen
Sat 16:33  Table 15
89-B   
Netherlands
David van der Velde
China
Zheng Yilun
Sat 16:35  Table 7
90-B   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Roel Woudenberg
Sat 16:41  Table 9
91-B   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sat 16:42  Table 17
92-C   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Theo Schutte
Sat 16:53  Table 16
93-C   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 16:55  Table 10
94-C   
Netherlands
Matthijn de Jong
Netherlands
Scott Laurens
Sat 16:59  Table 8
95-C   
Kosovo
Zumfer Benquku
China
Leon Qian
Sat 17:00  Table 15
96-D   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Rachid hourmat
Sat 17:01  Table 18
97-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 17:11  Table 17
98-D   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
tom van holst
Sat 16:53  Table 11

Last sixteen

Race to 4
99   
Netherlands
Quincy van den Bosch
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 18:01  Table 8
100   
Portugal
Alex Costa
China
Leon Qian
Sat 18:01  Table 7
101   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 18:01  Table 9
102   
Netherlands
Pieter barendregt
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 18:01  Table 10
103   
Netherlands
Richard Mookhoek
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 18:01  Table 15
104   
Netherlands
Bas Groen
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sat 18:01  Table 16
105   
Netherlands
Matthijn de Jong
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sat 18:01  Table 17
106   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Robert Kroon
Sat 18:01  Table 11

Quarter final

Race to 4
107   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Portugal
Alex Costa
Sat 18:38  Table 10
108   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Pieter barendregt
Sat 18:38  Table 8
109   
Netherlands
Richard Mookhoek
Netherlands
Bas Groen
Sat 18:38  Table 7
110   
Netherlands
Matthijn de Jong
Netherlands
Peter Bron
Sat 18:38  Table 9

Semi final

Race to 4
111   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 19:21  Table 7
112   
Netherlands
Bas Groen
Netherlands
Peter Bron
Sat 19:21  Table 9

Final

Race to 4
113   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Bas Groen
Sat 20:17  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment