Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 17, 2018

Pool West 3 Recreanten Ranking #5

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Alvin Stevens
8 (7/1) 30 (22/8)
73%
50
2 Pieter Barendregt
8 (6/2) 36 (20/16)
56%
35
3 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
7 (6/1) 25 (18/7)
72%
25
3 E a Costa
7 (4/3) 25 (14/11)
56%
25
5 Leon Qian
6 (5/1) 22 (16/6)
73%
20
5 Dave van Gulik
6 (5/1) 20 (14/6)
70%
20
5 Yanbai Li
6 (4/2) 20 (9/11)
45%
20
5 Jeffrey Hermsen
6 (2/4) 19 (7/12)
37%
20
9 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
5 (1/4) 17 (8/9)
47%
15
Show more
9 Hans Rooijakkers
5 (1/4) 17 (8/9)
47%
15
9 Nathalie Slagboom
5 (1/4) 16 (5/11)
31%
15
9 Thomas Groenendaal
5 (1/4) 15 (4/11)
27%
15
9 Niresh Soochit
5 (3/2) 16 (10/6)
63%
15
9 Quincy van den Bosch
5 (2/3) 15 (8/7)
53%
15
9 Michael Da Costa Gonzalo
5 (1/4) 17 (4/13)
24%
15
9 Tom van Holst
5 (4/1) 16 (10/6)
63%
15
17 Vincent Groenendaal
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
10
17 Martin van den Tol
4 (1/3) 12 (4/8)
33%
10
17 Bjorn Bodegraven
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
10
17 Lloyd Ansens
4 (0/4) 12 (2/10)
17%
10
Entry deadline Feb 17, 2018, 11:45 AM (local time)
Starts Feb 17, 2018, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (20 Participants)
Handicap No handicap
Rankings Pool West 3 Recreanten Ranking 2017/2018
Organizer Pool Regio 3
Contact Awin Sewgobind
More info
Gedurende het seizoen worden er in de regio recreanten-toernooien georganiseerd. Op deze toernooien kan elke 3e klasser of beginnende speler/speelster punten verdienen en prijzengeld verdienen. Deze punten tellen voor de recreantenranking van Pool West 3.

Elk seizoen start deze ranking opnieuw te beginnen bij het eerste recreanten-toernooi. Op deze toernooien wordt afwisseld 9-Ball en 8-Ball gespeeld. De opzet is om in poules te spelen. De beste pool(st)ers spelen aan het eind van het seizoen op dezelfde dag en plaats als de Masters van de regionale om wie zich de beste recreant mag noemen!

Na 7 toernooien op verschillende locaties in de regio, wordt de Masters gespeeld om de eeuwige roem, maar ook om leuke prijzen. Inspelen vanaf 11.00 uur, meldtijd is uiterlijk 11.30 uur en de start is om 12.00 uur.

De reglementen, alsmede de eisen om te mogen meedoen aan het rankingtoernooi en de Masters, kunnen hier gevonden worden:
http://www.poolwest3.nl/wp-content/uploads/2015/07/Reglementen-Recreantenranking-Pool-West-3-Versie28jul2015.pdf

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Kommings 4 4 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 4
2 Niresh Soochit 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
3 Quincy van den Bosch 4 2 0 2 8 4 4 0 0 0 0.667 2
4 Michael Da Costa Gonzalo 4 1 0 3 2 10 -8 0 0 0 0.167 1
5 Lloyd Ansens 4 0 0 4 2 10 -8 0 0 0 0.167 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tom van Holst 4 4 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 4
2 Pieter Barendregt 4 3 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 3
3 Peter Bron 4 1 0 3 6 6 0 0 0 0 0.5 1
4 Nathalie Slagboom 4 1 0 3 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
5 Vincent Groenendaal 4 1 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dave van Gulik 4 4 0 0 10 2 8 0 0 0 0.833 4
2 Yanbai Li 4 3 0 1 6 6 0 0 0 0 0.5 3
3 Hans Rooijakkers 4 1 0 3 6 6 0 0 0 0 0.5 1
4 Jeffrey Hermsen 4 1 0 3 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
5 Martin van den Tol 4 1 0 3 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Leon Qian 4 4 0 0 11 1 10 0 0 0 0.917 4
2 Alvin Stevens 4 3 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 3
3 E a Costa 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
4 Thomas Groenendaal 4 1 0 3 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
5 Bjorn Bodegraven 4 0 0 4 1 11 -10 0 0 0 0.083 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Niresh Soochit
Sat 12:03  Table 2
2-A   
Netherlands
Lloyd Ansens
Netherlands
Quincy van den Bosch
Sat 12:03  Table 3
3-B   
Netherlands
pieter jan barendregt
Netherlands
Peter Bron
Sat 12:03  Table 5
4-B   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 12:04  Table 6
5-C   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Martin van den Tol
Sat 12:04  Table 9
6-C   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 12:04  Table 10
7-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 12:04  Table 11
8-D   
China
Leon Qian
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 12:04  Table 12

Round 2

9-A   
Netherlands
Niresh Soochit
Netherlands
Quincy van den Bosch
Sat 12:52  Table 4
10-A   
Netherlands
Patrick Kommings
Michael Da Costa Gonzalo
Sat 12:36  Table 5
11-B   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 12:51  Table 9
12-B   
Netherlands
pieter jan barendregt
Netherlands
Tom van Holst
Sat 12:36  Table 12
13-C   
Netherlands
Martin van den Tol
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 12:52  Table 6
14-C   
Netherlands
Hans Rooijakkers
China
Yanbai Li
Sat 12:50  Table 10
15-D   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 13:05  Table 3
16-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Bjorn Bodegraven
Sat 13:00  Table 2

Round 3

17-A   
Netherlands
Quincy van den Bosch
Michael Da Costa Gonzalo
Sat 13:45  Table 11
18-A   
Netherlands
Niresh Soochit
Netherlands
Lloyd Ansens
Sat 13:34  Table 3
19-B   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
Tom van Holst
Sat 14:11  Table 6
20-B   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sat 14:17  Table 11
21-C   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
China
Yanbai Li
Sat 13:35  Table 5
22-C   
Netherlands
Martin van den Tol
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 13:18  Table 9
23-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Bjorn Bodegraven
Sat 12:33  Table 11
24-D   
Netherlands
Thomas Groenendaal
China
Leon Qian
Sat 12:35  Table 2

Round 4

25-A   
Michael Da Costa Gonzalo
Netherlands
Lloyd Ansens
Sat 13:08  Table 5
26-A   
Netherlands
Quincy van den Bosch
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 13:24  Table 12
27-B   
Netherlands
Tom van Holst
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sat 13:14  Table 11
28-B   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
pieter jan barendregt
Sat 13:15  Table 1
29-C   
China
Yanbai Li
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 14:58  Table 12
30-C   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 14:18  Table 4
31-D   
Netherlands
Bjorn Bodegraven
China
Leon Qian
Sat 13:29  Table 2
32-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Portugal
Alex Costa
Sat 13:34  Table 6

Round 5

33-A   
Netherlands
Lloyd Ansens
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 13:55  Table 2
34-A   
Michael Da Costa Gonzalo
Netherlands
Niresh Soochit
Sat 14:14  Table 9
35-B   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
pieter jan barendregt
Sat 13:41  Table 4
36-B   
Netherlands
Tom van Holst
Netherlands
Peter Bron
Sat 13:40  Table 9
37-C   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 13:39  Table 10
38-C   
China
Yanbai Li
Netherlands
Martin van den Tol
Sat 14:15  Table 12
39-D   
China
Leon Qian
Portugal
Alex Costa
Sat 14:01  Table 3
40-D   
Netherlands
Bjorn Bodegraven
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 13:51  Table 12

Last sixteen

41   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 15:23  Table 12
42   
China
Yanbai Li
Netherlands
Peter Bron
Sat 15:23  Table 11
43   
Netherlands
pieter jan barendregt
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 15:24  Table 10
44   
China
Leon Qian
Michael Da Costa Gonzalo
Sat 15:24  Table 9
45   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sat 15:45  Table 12
46   
Netherlands
Niresh Soochit
Portugal
Alex Costa
Sat 15:24  Table 1
47   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Quincy van den Bosch
Sat 15:57  Table 9
48   
Netherlands
Tom van Holst
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 16:03  Table 1

Quarter final

49   
Netherlands
Patrick Kommings
China
Yanbai Li
Sat 16:14  Table 10
50   
Netherlands
pieter jan barendregt
China
Leon Qian
Sat 16:26  Table 11
51   
Netherlands
Dave van Gulik
Portugal
Alex Costa
Sat 16:27  Table 9
52   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 16:54  Table 12

Semi final

53   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
pieter jan barendregt
Sat 17:50  Table 11
54   
Portugal
Alex Costa
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 17:50 

Final

55   
Netherlands
pieter jan barendregt
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 19:01  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants