Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

October 28, 2018

Pool Regionale Ranking Utrecht Flevoland #2 (A/B)

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jiwan Chaturi
6 (6/0) 60 (35/25)
58%
250
2 Jan Rempe
Boven 't IJ
8 (6/2) 70 (43/27)
61%
180
3 Arno Brouwer
6 (4/2) 49 (28/21)
57%
140
3 Rahadi Hamid
6 (4/2) 54 (30/24)
56%
140
5 Remco Wijnen
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
100
5 Otman Acharrat
5 (3/2) 36 (22/14)
61%
100
5 Richard Kema
5 (3/2) 36 (17/19)
47%
100
5 Hervis Hamid
4 (3/1) 30 (16/14)
53%
100
9 Michel Mansens
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
60
Show more
9 Samir Rub
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
60
11 Mingquan Li
3 (0/3) 26 (11/15)
42%
50
12 Nima Dabiran Zohouri
4 (0/4) 27 (7/20)
26%
35
13 Sacha Romero
3 (1/2) 22 (12/10)
55%
25
13 Maikel Do
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
25
15 Robin van Doorn
3 (0/3) 23 (8/15)
35%
20
15 Patrick Weijermars
4 (2/2) 26 (15/11)
58%
20
15 Stefan Bakker
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
20
15 Joshua Harkelijn
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
20
19 Ralph Coorengel
4 (1/3) 27 (9/18)
33%
15
19 Herre Meijling
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
15
19 Ravin Ganga
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
15
19 Thijs Martens
4 (1/3) 30 (12/18)
40%
15
Entry deadline Oct 28, 2018, 12:15 PM (local time)
Starts Oct 28, 2018, 12:15 PM (local time)
Format Round robin (22 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Sacha Romero and Harry van Schaik (h.n.schaik@hetnet.nl, +31 0611448065)
More info
Regionale Ranking Utrecht Flevoland zal zoals vanouds gespeeld worden als volgt;

- A/B systeem (t/m 32 spelers), poulefase nrs 1+2 gaan naar het A-toernooi en 3+4 naar het B-toernooi (SKO)
- DKO (bij 33 of meer spelers), DKO tot de laatste 16, daarna SKO

€10,- vast inschrijfbedrag

Verder is de Regionale Ranking Utrecht Flevoland nog steeds open voor alle niveau's!

Maar een belangrijke wijziging is dat alle deelnemers VERPLICHT lid moeten zijn van de KNBB. Ter plekke is het mogelijk om een nieuwe speler in te laten schrijven, eventueel via een basislidmaatschap!

Landelijk is er een Regionaal Ranking Reglement gemaakt door de RegioCommissie, de link hiervan zal spoedig hierop geplaatst worden.

NB Bij inschrijving van het toernooi gaat de speler automatisch accoord met het reglement, dus lees deze goed door alvorens in te schrijven!

De rankingpunten zijn ook gewijzigd ten opzichte van voorgaande jaren, de puntentelling is gelijk getrokken met de puntentelling voor een Nationaal B- geclassificeerd toernooi. Daarom zal de Regionale Ranking ook beter inzichtbaar zijn en automatisch bijgehouden worden hier in cuescore zie de link ...

Tot snel allemaal, succes en vooral veel poolplezier

Met sportieve groeten,

Pool Utrecht Flevoland, onderdeel van Regio 2

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Otman Acharrat 4 3 0 1 18 8 10 0.692 6
2 Arno Brouwer 4 3 0 1 16 13 3 0.552 6
3 Stefan Bakker 4 2 0 2 15 13 2 0.536 4
4 Thijs Martens 4 1 0 3 12 18 -6 0.4 2
5 Ralph Coorengel 4 1 0 3 9 18 -9 0.333 2
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Remco Wijnen 3 2 0 1 10 7 3 0.588 4
2 Michel Mansens 3 2 0 1 11 10 1 0.524 4
3 Sacha Romero 3 1 0 2 12 10 2 0.545 2
4 Maikel Do 3 1 0 2 8 14 -6 0.364 2
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jiwan Chaturi 3 3 0 0 15 9 6 0.625 6
2 Samir Rub 3 2 0 1 14 12 2 0.538 4
3 Joshua Harkelijn 3 1 0 2 11 12 -1 0.478 2
4 Robin van Doorn 3 0 0 3 8 15 -7 0.348 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Hervis Hamid 3 3 0 0 15 8 7 0.652 6
2 Rahadi Hamid 3 2 0 1 12 9 3 0.571 4
3 Herre Meijling 3 1 0 2 8 14 -6 0.364 2
4 Mingquan Li 3 0 0 3 11 15 -4 0.423 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jan Rempe 4 3 0 1 19 11 8 0.633 6
2 Richard Kema 4 3 0 1 16 14 2 0.533 6
3 Patrick Weijermars 4 2 0 2 15 11 4 0.577 4
4 Ravin Ganga 4 2 0 2 16 17 -1 0.485 4
5 Nima Dabiran Zohouri 4 0 0 4 7 20 -13 0.259 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 12:21    
2-A
Netherlands
Thijs Martens
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 12:21    
3-B
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 12:21    
4-B
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Michel Mansens
Sun 12:21    
5-C
Netherlands
Robin van Doorn
Netherlands
Samir Rub
Sun 13:01    
6-C
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 12:21    
7-D
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Mingquan Li
Sun 12:22    
8-D
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Herre Meijling
Sun 12:22    
9-E
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:22    
10-E
Suriname
Ravin Ganga
Netherlands
Patrick Weijermars
Sun 13:03    

Round 2

Race to 5
11-A
Netherlands
Otman Acharrat
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 13:07    
12-A
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 13:03    
13-B
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Michel Mansens
Sun 13:44    
14-B
Netherlands
Remco Wijnen
Vietnam
Maikel Do
Sun 13:04    
15-C
Netherlands
Robin van Doorn
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 13:38    
16-C
Netherlands
Samir Rub
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 13:38    
17-D
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Herre Meijling
Sun 13:28    
18-D
Netherlands
Mingquan Li
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 13:29    
19-E
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Patrick Weijermars
Sun 13:53    
20-E
Netherlands
Richard Kema
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 13:04    

Round 3

Race to 5
21-A
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 14:28    
22-A
Netherlands
Otman Acharrat
Netherlands
Thijs Martens
Sun 14:30    
23-B
Netherlands
Sacha Romero
Vietnam
Maikel Do
Sun 15:02    
24-B
Netherlands
Michel Mansens
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 14:32    
25-C
Netherlands
Robin van Doorn
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 14:21    
26-C
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Samir Rub
Sun 14:48    
27-D
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 14:21    
28-D
Netherlands
Herre Meijling
Netherlands
Mingquan Li
Sun 14:21    
29-E
Netherlands
Patrick Weijermars
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 14:29    
30-E
Netherlands
Jan Rempe
Suriname
Ravin Ganga
Sun 14:58    

Round 4

Race to 5
31-A
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Thijs Martens
Sun 13:10    
32-A
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Arno Brouwer
Sun 14:25    
33-E
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Suriname
Ravin Ganga
Sun 12:17    
34-E
Netherlands
Patrick Weijermars
Netherlands
Richard Kema
Sun 14:59    

Round 5

Race to 5
35-A
Netherlands
Thijs Martens
Netherlands
Arno Brouwer
Sun 14:35    
36-A
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 15:02    
37-E
Suriname
Ravin Ganga
Netherlands
Richard Kema
Sun 14:31    
38-E
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Jan Rempe
Sun 15:44    

Last sixteen

Race to 6
39
Netherlands
Otman Acharrat
Random draw
    
40
Netherlands
Samir Rub
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 16:09    
41
Netherlands
Remco Wijnen
Group E no 3
    
42
Walk Over
Netherlands
Jiwan Chaturi
    
43
Netherlands
Hervis Hamid
Group C no 3
    
44
Group A no 3
Netherlands
Arno Brouwer
    
45
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Michel Mansens
Sun 16:10    
46
Group B no 3
Netherlands
Richard Kema
    

Quarter final

Race to 6
47
Netherlands
Otman Acharrat
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 17:16    
48
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 16:11    
49
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Arno Brouwer
Sun 16:11    
50
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Richard Kema
Sun 17:01    

Semi final

Race to 7
51
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 18:57    
52
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Jan Rempe
Sun 17:37    

Final

Race to 7
53
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Jan Rempe
Sun 19:42    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment