Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 23, 2020

Pool Regionale Ranking Rijnmond #7 2019/2020

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
6 (6/0) 47 (30/17)
64%
250
2 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
6 (5/1) 42 (27/15)
64%
180
3 Stein Posthuma
6 (4/2) 45 (26/19)
58%
140
3 Mika van Berkel
5 (4/1) 36 (22/14)
61%
140
5 Adam Kiernicki
4 (3/1) 29 (17/12)
59%
100
5 Tom Penrose
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
100
5 Sergiy Hazebroek
Thurston Rotterdam
4 (3/1) 30 (19/11)
63%
100
5 Hassan Osman
4 (3/1) 28 (18/10)
64%
100
9 Hoa Nguyen
2 (2/0) 15 (10/5)
67%
60
Show more
9 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
60
9 René van Lier
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
60
9 Mario Martokarijo
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
60
9 Keith Gonesh
SPC Capelle
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
60
9 Brian Paulson
3 (2/1) 17 (11/6)
65%
60
9 Paul Verbruggen
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
60
9 Mariusz Śmigielski
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
60
17 Mark 'Sniper' Sneep
SPC Capelle
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
50
17 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
50
17 John Breur
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
50
17 Kevin Jansen
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
50
17 John Koot
Pool West 2
4 (2/2) 28 (17/11)
61%
50
17 John Paul Filius
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
50
17 Jorrit Rogaar
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
50
17 Phil Mirontoneng
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
50
25 Navin Ramkhelawan
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
40
25 Rogier Werle
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
25 OC Chan
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
40
25 Jeroen van Loon
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
40
25 Wiresh La
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Ho Bang Tang
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
40
25 Lynn Pijpers
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Jeroen Bernoster
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
33 Gerrie Ubink
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
30
33 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
30
33 Waikit Kwok
Thurston Rotterdam
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
30
Entry deadline Aug 23, 2020, 11:30 AM (local time)
Starts Aug 23, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (35 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Rijnmond 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 11:56  Table 9
2   
Netherlands
Chris Pronk
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Bernoster
 
4   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
6   
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Walk Over
 
7   
Walk Over
Vietnam
Hoa Nguyen
 
8   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Walk Over
 
9   
China
OC Chan
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 11:56  Table 10
10   
Suriname
Wiresh La
Walk Over
 
11   
Walk Over
Sudan
Hassan Osman
 
12   
Netherlands
Jorrit Rogaar
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
René van Lier
 
14   
Netherlands
John Paul Filius
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Paul Verbruggen
 
16   
Netherlands
John Koot
Hong Kong
Waikit Kwok
Sun 11:56  Table 11

Winner round 1

Race to 5
17   
Poland
Mariusz Śmigielski
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:35  Table 15
18   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Tom Penrose
Sun 11:56  Table 12
19   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sun 11:56  Table 13
20   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 11:57  Table 14
21   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 11:57  Table 15
22   
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 11:57  Table 26
23   
Netherlands
Keith Gonesh
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:30  Table 14
24   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 12:41  Table 11
25   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 13:35  Table 9
26   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
John Breur
Sun 12:42  Table 15
27   
Netherlands
Rogier Werle
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:44  Table 26
28   
Netherlands
Jorrit Rogaar
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 12:49  Table 13
29   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
René van Lier
Sun 12:49  Table 12
30   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Brian Paulson
Sun 12:49  Table 9
31   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 12:57  Table 10
32   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Gerrie Ubink
Sun 13:23  Table 26

Loser round 1

Race to 5
33   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Gerrie Ubink
Sun 14:05  Table 26
34   
Walk Over
Netherlands
Paul Verbruggen
 
35   
Walk Over
Netherlands
John Paul Filius
 
36   
Walk Over
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
 
37   
Walk Over
Netherlands
Stein Posthuma
 
38   
Walk Over
Netherlands
Rogier Werle
 
39   
Walk Over
Suriname
Wiresh La
 
40   
Walk Over
Netherlands
Kevin Jansen
 
41   
China
OC Chan
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:46  Table 11
42   
Walk Over
Netherlands
Keith Gonesh
 
43   
Walk Over
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
 
44   
Walk Over
Netherlands
Jeroen van Loon
 
45   
Walk Over
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
46   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Bernoster
 
47   
Walk Over
Netherlands
Tom Penrose
 
48   
Hong Kong
Waikit Kwok
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:42  Table 15

Winners qualification

Race to 5
49   
Poland
Mariusz Śmigielski
Netherlands
Chris Pronk
Sun 15:18  Table 12
50   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 14:53  Table 10
51   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 14:31  Table 14
52   
Vietnam
Hoa Nguyen
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 14:37  Table 12
53   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
John Breur
Sun 15:39  Table 15
54   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 15:00  Table 9
55   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Brian Paulson
Sun 15:11  Table 26
56   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
John Koot
Sun 15:02  Table 11

Loser round 2

Race to 5
57   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 15:11  Table 14
58   
Netherlands
John Paul Filius
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 13:48  Table 10
59   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Rogier Werle
Sun 14:12  Table 13
60   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 15:06  Table 13
61   
China
OC Chan
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 14:17  Table 11
62   
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 13:39  Table 14
63   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sun 13:40  Table 12
64   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:40  Table 10

Losers qualification

Race to 5
65   
Netherlands
Paul Verbruggen
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 16:32  Table 13
66   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:48  Table 26
67   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 15:58  Table 11
68   
Netherlands
Kevin Jansen
Poland
Mariusz Śmigielski
Sun 16:33  Table 12
69   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
John Koot
Sun 16:20  Table 14
70   
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Netherlands
René van Lier
Sun 15:53  Table 9
71   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 16:21  Table 15
72   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
John Breur
Sun 16:33  Table 10

Last sixteen

Race to 5
73   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 17:33  Table 26
74   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Netherlands
René van Lier
Sun 16:49  Table 26
75   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 17:23  Table 13
76   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Tom Penrose
  Table 10
77   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 17:30  Table 10
78   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:59  Table 9
79   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 17:05  Table 11
80   
Poland
Adam Kiernicki
Poland
Mariusz Śmigielski
Sun 17:54 

Quarter final

Race to 5
81   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sun 18:34  Table 26
82   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Tom Penrose
Sun 18:21  Table 11
83   
Netherlands
Hugo Leung
Sudan
Hassan Osman
Sun 18:44  Table 13
84   
Netherlands
Stein Posthuma
Poland
Adam Kiernicki
Sun 19:05 

Semi final

Race to 5
85   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 19:59  Table 26
86   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 20:03  Table 12

Final

Race to 5
87   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Hugo Leung
Sun 21:16  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment