Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 19, 2020

Pool Regionale Ranking Rijnmond #4 2019/2020

Straightpool

Add players

Please wait...
Entry deadline Jan 19, 2020, 12:30 PM (local time)
Starts Jan 19, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (29 Participants)
Race to 40
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Rijnmond 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 40
1   
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Walk Over
 
2   
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Suriname
Wiresh La
Sun 12:03  Table 2
3   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 12:03  Table 3
4   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
René Beysens
Sun 12:03  Table 4
5   
Netherlands
Rene van Prooijen
Croatia
Mario Pušić
Sun 12:04  Table 5
6   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
John Paul Filius
Sun 12:04  Table 6
7   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:04  Table 8
8   
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 12:04  Table 12
9   
Netherlands
Stein Posthuma
Walk Over
 
10   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 13:04  Table 4
11   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 13:18  Table 2
12   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 12:03  Table 1
13   
Sudan
Hassan Osman
Turkey
Aris Cakiris
Sun 13:23  Table 5
14   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 13:18  Table 1
15   
Netherlands
Mohammed El Farisi
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 13:28  Table 8
16   
Walk Over
Netherlands
David Uljee
 

Winners qualification

Race to 50
17   
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Suriname
Wiresh La
Sun 14:26  Table 6
18   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 13:31  Table 3
19   
Netherlands
Rene van Prooijen
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 14:14  Table 12
20   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 14:21  Table 3
21   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 14:12  Table 1
22   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 14:55  Table 8
23   
Turkey
Aris Cakiris
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 14:21  Table 5
24   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
David Uljee
Sun 14:30  Table 4

Loser round 1

Race to 40
25   
Walk Over
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
 
26   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
René Beysens
Sun 13:33  Table 12
27   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
John Paul Filius
Sun 13:48  Table 4
28   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Sun 13:43  Table 6
29   
Walk Over
Netherlands
Sigfried Janga
 
30   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 14:20  Table 2
31   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 14:22  Table 8
32   
Netherlands
Mohammed El Farisi
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 40
33   
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Netherlands
David Uljee
Sun 15:08  Table 2
34   
Vietnam
Hoa Nguyen
Turkey
Aris Cakiris
Sun 15:45  Table 5
35   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 16:22  Table 1
36   
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 15:16  Table 4
37   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:40  Table 3
38   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 15:25  Table 6
39   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:36  Table 8
40   
Netherlands
Mohammed El Farisi
Suriname
Wiresh La
Sun 15:23  Table 1

Last sixteen

Race to 50
41   
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 17:01  Table 1
42   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 16:52  Table 2
43   
Netherlands
Rene van Prooijen
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 16:52  Table 3
44   
Netherlands
Jeroen van Loon
Suriname
Wiresh La
Sun 16:52  Table 4
45   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
David Uljee
Sun 16:52  Table 5
46   
Netherlands
Richard van Giesen
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 16:53  Table 6
47   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 17:03  Table 8
48   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Sun 16:53  Table 8

Quarter final

Race to 50
49   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 20:02  Table 6
50   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 20:02  Table 5
51   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 19:28  Table 4
52   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Sun 20:02  Table 1

Semi final

Race to 50
53   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 21:12  Table 6
54   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 21:09  Table 1

Final

Race to 60
55   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 22:33 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment