Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 20, 2019

Pool Regionale Ranking Rijnmond #2 2019/2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chris Pronk
7 (6/1) 39 (27/12)
69%
250
2 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
7 (5/2) 41 (25/16)
61%
180
3 Adam Kiernicki
5 (4/1) 26 (17/9)
65%
140
3 Patrick Lie-kiauw
Thurston Rotterdam
6 (4/2) 34 (18/16)
53%
140
5 Mark 'Sniper' Sneep
SPC Capelle
5 (3/2) 31 (15/16)
48%
100
5 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
100
5 Stein Posthuma
4 (3/1) 19 (12/7)
63%
100
5 Crelis Hogchem
5 (3/2) 30 (16/14)
53%
100
9 Anthony Cheung
3 (2/1) 15 (11/4)
73%
60
Show more
9 Mario Martokarijo
6 (4/2) 33 (20/13)
61%
60
9 Kevin Jansen
SPC Capelle
3 (2/1) 16 (10/6)
63%
60
9 Razvan Nane
Pool and Billiards Delft
3 (2/1) 15 (8/7)
53%
60
9 Paul Timmerman
3 (2/1) 17 (9/8)
53%
60
9 Lynn Pijpers
3 (2/1) 20 (11/9)
55%
60
9 Richard van Giesen
3 (2/1) 18 (9/9)
50%
60
9 Paul Meerzorg
4 (2/2) 25 (11/14)
44%
60
17 Ka Shing Lui
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
50
17 Hoa Nguyen
3 (1/2) 17 (9/8)
53%
50
17 Arco Van Der Velden
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
50
17 Chi-kin Chong
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
50
17 Jeroen van Loon
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
50
17 Wiresh La
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
50
17 Sigfried Janga
3 (1/2) 14 (4/10)
29%
50
17 Sergiy Hazebroek
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
50
25 Bas Verwijmeren
4 (2/2) 25 (14/11)
56%
40
25 Rene van Prooijen
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
40
25 John Breur
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
40
25 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
40
25 Ho Bang Tang
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
40
25 John Paul Filius
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
40
25 Paul Verbruggen
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
40
25 Harry Strörmann
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
40
33 René Beysens
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
30
33 Mario Pušić
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
30
Entry deadline Oct 20, 2019, 12:30 PM (local time)
Starts Oct 20, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (34 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Rijnmond 2019/2020
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
René Beysens
Sun 12:00  Table 9
2   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Harry Strörmann
 
4   
Netherlands
Chris Pronk
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
John Paul Filius
 
6   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
8   
Netherlands
John Breur
Walk Over
 
9   
Walk Over
Netherlands
Ho Bang Tang
 
10   
Netherlands
Stein Posthuma
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Hugo Leung
 
12   
Poland
Adam Kiernicki
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Anthony Cheung
 
14   
Netherlands
Sigfried Janga
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Paul Verbruggen
 
16   
Netherlands
Mario Martokarijo
Croatia
Mario Pušić
Sun 12:00  Table 10

Winner round 1

Race to 4
17   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 13:27  Table 12
18   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 12:00  Table 12
19   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 12:01  Table 13
20   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 12:01  Table 14
21   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
John Paul Filius
Sun 12:01  Table 15
22   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 12:02  Table 26
23   
Netherlands
Ka Shing Lui
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 12:02  Table 11
24   
Netherlands
John Breur
Romania
Razvan Nane
Sun 12:35  Table 26
25   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 12:42  Table 10
26   
Netherlands
Stein Posthuma
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:43  Table 9
27   
Netherlands
Chi-kin Chong
Netherlands
Hugo Leung
Sun 12:46  Table 11
28   
Poland
Adam Kiernicki
Suriname
Wiresh La
Sun 12:52  Table 12
29   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Anthony Cheung
Sun 12:56  Table 14
30   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Rene van Prooijen
Sun 12:52  Table 15
31   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 13:13  Table 13
32   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 13:26  Table 14

Loser round 1

Race to 4
33   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:29  Table 9
34   
Walk Over
Netherlands
Paul Verbruggen
 
35   
Walk Over
Netherlands
Rene van Prooijen
 
36   
Walk Over
Netherlands
Paul Meerzorg
 
37   
Walk Over
Suriname
Wiresh La
 
38   
Walk Over
Netherlands
Hugo Leung
 
39   
Walk Over
Vietnam
Hoa Nguyen
 
40   
Walk Over
Netherlands
Ho Bang Tang
 
41   
Walk Over
Netherlands
John Breur
 
42   
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
43   
Walk Over
Netherlands
Crelis Hogchem
 
44   
Walk Over
Netherlands
John Paul Filius
 
45   
Walk Over
Netherlands
Chris Pronk
 
46   
Walk Over
Netherlands
Harry Strörmann
 
47   
Walk Over
Netherlands
Jeroen van Loon
 
48   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 14:15  Table 12

Winners qualification

Race to 4
49   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 14:30  Table 11
50   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 14:30  Table 14
51   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sun 14:19  Table 15
52   
Netherlands
Ka Shing Lui
Romania
Razvan Nane
Sun 14:20  Table 10
53   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 14:36  Table 26
54   
Netherlands
Chi-kin Chong
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:48  Table 13
55   
Netherlands
Anthony Cheung
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:00  Table 15
56   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 15:08  Table 11

Loser round 2

Race to 4
57   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 15:42  Table 13
58   
Netherlands
Rene van Prooijen
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 13:34  Table 26
59   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Hugo Leung
Sun 14:02  Table 13
60   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 13:32  Table 15
61   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 13:37  Table 11
62   
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
John Paul Filius
Sun 13:28  Table 9
63   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 13:29  Table 10
64   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 15:32  Table 10

Losers qualification

Race to 4
65   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Ka Shing Lui
Sun 16:15  Table 12
66   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sun 15:12  Table 14
67   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 15:13  Table 26
68   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 15:18  Table 12
69   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 15:44  Table 11
70   
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:38  Table 15
71   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Chi-kin Chong
Sun 15:45  Table 26
72   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 17:00  Table 26

Last sixteen

Race to 4
73   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 17:20  Table 10
74   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 17:20  Table 11
75   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Chris Pronk
Sun 17:20  Table 12
76   
Romania
Razvan Nane
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 17:30  Table 26
77   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:20  Table 13
78   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 17:20  Table 14
79   
Netherlands
Anthony Cheung
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 17:21  Table 9
80   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 17:21  Table 15

Quarter final

Race to 4
81   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 18:23  Table 14
82   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 18:20  Table 12
83   
Netherlands
Stein Posthuma
Poland
Adam Kiernicki
Sun 18:20  Table 26
84   
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 18:26  Table 11

Semi final

Race to 4
85   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Chris Pronk
Sun 19:16  Table 26
86   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 19:08  Table 12

Final

Race to 4
87   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 20:09  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment