Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 15, 2019

Pool Regionale Ranking Rijnmond #1 2019/2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Sergiy Hazebroek
Thurston Rotterdam
6 (6/0) 42 (32/10)
76%
250
2 Paul Verbruggen
7 (5/2) 56 (29/27)
52%
180
3 Chris Pronk
5 (4/1) 40 (25/15)
63%
140
3 Richard van Giesen
6 (4/2) 44 (23/21)
52%
140
5 Navin Ramkhelawan
5 (3/2) 39 (20/19)
51%
100
5 Keith Gonesh
SPC Capelle
4 (3/1) 26 (17/9)
65%
100
5 Ho Bang Tang
5 (4/1) 35 (22/13)
63%
100
5 Hassan Osman
5 (4/1) 38 (24/14)
63%
100
9 Ka Shing Lui
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
60
Show more
9 Hoa Nguyen
3 (2/1) 21 (14/7)
67%
60
9 Patrick Lie-kiauw
Thurston Rotterdam
4 (3/1) 32 (19/13)
59%
60
9 Rene van Prooijen
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
60
9 Anthony Cheung
5 (3/2) 38 (22/16)
58%
60
9 Bob Worku
3 (2/1) 23 (13/10)
57%
60
9 Jeroen van Loon
5 (3/2) 32 (17/15)
53%
60
9 Stein Posthuma
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
60
17 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
50
17 Arco Van Der Velden
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
50
17 Bas Verwijmeren
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
50
17 Mario Martokarijo
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
50
17 Jum Zwijnenburg
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
50
17 Wiresh La
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
50
17 Frans van Tatenhove
Hague 5
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
50
17 Dennis Andrade
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
50
25 Jok Tang
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
40
25 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
40
25 Erik "Eagle Eye" Oortwijn
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 John Breur
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
40
25 John Paul Filius
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 Paul Timmerman
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
25 Zumfer Benquku
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
33 Kevin Jansen
SPC Capelle
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
30
33 Lynn Pijpers
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
30
33 Sigfried Janga
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
30
33 Alvin Stevens
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
30
33 Elisio Borges Costa
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
30
Entry deadline Sep 15, 2019, 11:30 AM (local time)
Starts Sep 15, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (37 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Rijnmond 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Indonesia
Alvin Stevens
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:04  Table 7
2   
Suriname
Wiresh La
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Ka Shing Lui
 
4   
Netherlands
Mario Martokarijo
Walk Over
 
5   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Elisio Borges Costa
Sun 12:04  Table 8
6   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
8   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 12:04  Table 9
9   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
John Breur
Sun 12:04  Table 10
10   
Netherlands
Aidan Mauricio
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Awin Sewgobind
 
12   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Richard van Giesen
 
14   
Netherlands
Chris Pronk
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Keith Gonesh
 
16   
Netherlands
Anthony Cheung
Netherlands
Jok Tang
Sun 12:04  Table 11

Winner round 1

Race to 5
17   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:57  Table 10
18   
Suriname
Wiresh La
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 12:04  Table 15
19   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Ka Shing Lui
Sun 12:04  Table 16
20   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 12:04  Table 17
21   
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 13:17  Table 18
22   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 12:04  Table 18
23   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 12:39  Table 7
24   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sun 13:30  Table 7
25   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 13:32  Table 15
26   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 12:43  Table 8
27   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 13:16  Table 11
28   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:47  Table 15
29   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 12:48  Table 17
30   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
John Paul Filius
Sun 12:51  Table 16
31   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 12:57  Table 9
32   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Rene van Prooijen
Sun 13:33  Table 16

Loser round 1

Race to 5
33   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:23  Table 16
34   
Walk Over
Netherlands
Navin Ramkhelawan
 
35   
Walk Over
Netherlands
John Paul Filius
 
36   
Walk Over
Netherlands
Paul Verbruggen
 
37   
Netherlands
Elisio Borges Costa
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 13:40  Table 17
38   
Walk Over
Netherlands
Stein Posthuma
 
39   
Walk Over
Netherlands
Aidan Mauricio
 
40   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:15  Table 11
41   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 14:06  Table 18
42   
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
43   
Walk Over
Netherlands
Frans van Tatenhove
 
44   
Walk Over
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
 
45   
Walk Over
Netherlands
Paul Timmerman
 
46   
Walk Over
Netherlands
Ka Shing Lui
 
47   
Walk Over
Kosovo
Zumfer Benquku
 
48   
Netherlands
Anthony Cheung
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 13:54  Table 8

Winners qualification

Race to 5
49   
Sudan
Hassan Osman
Suriname
Wiresh La
Sun 14:33  Table 10
50   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:09  Table 7
51   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 14:39  Table 9
52   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sun 14:47  Table 17
53   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 14:48  Table 8
54   
Netherlands
Awin Sewgobind
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:21  Table 17
55   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Chris Pronk
Sun 15:05  Table 18
56   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Rene van Prooijen
Sun 15:19  Table 8

Loser round 2

Race to 5
57   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:02  Table 7
58   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 13:50  Table 9
59   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 14:16  Table 15
60   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 14:51  Table 11
61   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 15:14  Table 15
62   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 14:11  Table 17
63   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Ka Shing Lui
Sun 13:51  Table 10
64   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Anthony Cheung
Sun 15:01  Table 16

Losers qualification

Race to 5
65   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 16:00  Table 17
66   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 15:33  Table 9
67   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:19  Table 10
68   
Netherlands
Jeroen van Loon
Suriname
Wiresh La
Sun 15:46  Table 11
69   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Rene van Prooijen
Sun 15:56  Table 8
70   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 15:40  Table 18
71   
Netherlands
Ka Shing Lui
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:56  Table 15
72   
Netherlands
Anthony Cheung
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 15:26  Table 16

Last sixteen

Race to 5
73   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Rene van Prooijen
Sun 16:40  Table 8
74   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 16:40  Table 10
75   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Ka Shing Lui
Sun 16:40  Table 15
76   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Netherlands
Anthony Cheung
Sun 16:40  Table 16
77   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 16:40  Table 17
78   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 16:47  Table 11
79   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 16:40  Table 7
80   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 16:48  Table 9

Quarter final

Race to 5
81   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 17:38  Table 10
82   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sun 17:38  Table 7
83   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 17:56  Table 9
84   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 17:38  Table 8

Semi final

Race to 6
85   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sun 18:33  Table 7
86   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Chris Pronk
Sun 18:54  Table 8

Final

Race to 6
87   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 20:07  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment