Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 20, 2022

Pool Regionale Ranking REGIO 4 Limburg #1 2022/2023

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Sonny Haegmans
7 (6/1) 48 (33/15)
69%
250
2 Jim Telfer
6 (5/1) 45 (26/19)
58%
180
3 Michael de Schepper
5 (4/1) 33 (24/9)
73%
140
3 Rene Peeters
5 (4/1) 35 (20/15)
57%
140
5 Richard Eijmberts
5 (3/2) 38 (22/16)
58%
100
5 Tamara Rademakers
5 (3/2) 33 (18/15)
55%
100
5 Tako Tak
4 (3/1) 29 (17/12)
59%
100
5 Perry Vissers
5 (3/2) 37 (21/16)
57%
100
9 Laurens Meerhoff
3 (1/2) 25 (13/12)
52%
60
Show more
9 Siento Meinhardt
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
60
9 Ruben Knippenbergh
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
60
9 John Haegmans
4 (2/2) 27 (15/12)
56%
60
13 René Mohabiersing
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
55
13 Frank Cox
3 (1/2) 21 (11/10)
52%
55
13 Jeroen den Rooijen
4 (2/2) 32 (18/14)
56%
55
13 Sherif Eliwa
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
55
17 Rowan de Schepper
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
50
17 Peter Vriesema
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
50
17 Stephen Diepen
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 Kenny van Diest
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
50
17 Carlijn Polderman
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
50
17 Melvin Ranzinger
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
50
17 Dean Hermans
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
50
17 Dave van Gulik
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
50
Entry deadline Nov 20, 2022, 12:30 PM (local time)
Starts Nov 20, 2022, 1:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (24 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool Regionale Ranking Limburg 2022/2023
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 4
Contact Michael de Schepper (michael.deschepper80@gmail.com, +31 06-52386543) and Jessica De Schepper (jessica.deschepper87@gmail.com, 0624716206)
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Limburg en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er is geen dresscode. 9 &10 bal wordt opgelegd met magic rack.

Er wordt double-KO tot de laatste 8 (bij max 24 deelnemers) of16 (bij max 32 deelnemers) gespeeld. Deze laatste 8/16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

of bij de laatste 8:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

LET OP:
* inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore.

Zaal open: 12u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 12u30
Start toernooi: 13u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio4

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Michael de Schepper
Netherlands
Dean Hermans
Sun 13:08  Table 1
2   
Egypt
Sherif Eliwa
Netherlands
Siento Meinhardt
Sun 13:08  Table 3
3   
Netherlands
Jim Telfer
Netherlands
Stephen Diepen
Sun 13:08  Table 4
4   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Kenny van Diest
Sun 13:08  Table 5
5   
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
René Mohabiersing
Sun 13:08  Table 6
6   
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Netherlands
Peter Vriesema
Sun 13:08  Table 7
7   
Netherlands
Perry Vissers
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 13:08  Table 8
8   
Netherlands
Tako Tak
Netherlands
Frank Cox
Sun 13:08  Table 9

Winner round 1

Race to 5
9   
Netherlands
Carlijn Polderman
Netherlands
Michael de Schepper
Sun 13:56  Table 10
10   
Netherlands
Siento Meinhardt
Netherlands
Rowan de Schepper
Sun 14:16  Table 7
11   
Netherlands
John Haegmans
Netherlands
Jim Telfer
Sun 13:49  Table 1
12   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Laurens Meerhoff
Sun 13:10  Table 5
13   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Rene Peeters
Sun 14:01  Table 11
14   
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Netherlands
Ruben Knippenbergh
Sun 14:06  Table 6
15   
Netherlands
Melvin Ranzinger
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 14:16  Table 3
16   
Netherlands
Tako Tak
Netherlands
Tamara Rademakers
Sun 15:29  Table 10

Loser round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Dean Hermans
Netherlands
Tamara Rademakers
Sun 15:34  Table 8
18   
Egypt
Sherif Eliwa
Netherlands
Melvin Ranzinger
Sun 14:59  Table 3
19   
Netherlands
Stephen Diepen
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Sun 15:35  Table 7
20   
Netherlands
Kenny van Diest
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 14:46 
21   
Netherlands
René Mohabiersing
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 14:27  Table 5
22   
Netherlands
Peter Vriesema
Netherlands
John Haegmans
Sun 14:35  Table 1
23   
Netherlands
Perry Vissers
Netherlands
Rowan de Schepper
Sun 15:18  Table 13
24   
Netherlands
Frank Cox
Netherlands
Carlijn Polderman
Sun 14:43  Table 13

Loser round 2

Race to 5
25   
Netherlands
Tamara Rademakers
Egypt
Sherif Eliwa
Sun 16:12  Table 11
26   
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 17:08  Table 1
27   
Netherlands
René Mohabiersing
Netherlands
John Haegmans
Sun 15:32  Table 6
28   
Netherlands
Perry Vissers
Netherlands
Frank Cox
Sun 15:58  Table 3

Winners qualification

Race to 5
29   
Netherlands
Michael de Schepper
Netherlands
Siento Meinhardt
Sun 15:36  Table 10
30   
Netherlands
Jim Telfer
Netherlands
Laurens Meerhoff
Sun 15:19  Table 1
31   
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
Ruben Knippenbergh
Sun 15:34  Table 11
32   
Netherlands
Sonny Haegmans
Netherlands
Tako Tak
Sun 15:39  Table 5

Losers qualification

Race to 5
33   
Netherlands
Tamara Rademakers
Netherlands
Laurens Meerhoff
Sun 17:09  Table 11
34   
Nepal
Richard Eijmberts
Netherlands
Siento Meinhardt
Sun 18:20  Table 10
35   
Netherlands
John Haegmans
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 17:02  Table 5
36   
Netherlands
Perry Vissers
Netherlands
Ruben Knippenbergh
Sun 17:01  Table 10

Quarter final

Race to 5
37   
Netherlands
Michael de Schepper
Netherlands
Tamara Rademakers
Sun 19:28  Table 10
38   
Netherlands
Jim Telfer
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 19:28  Table 11
39   
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
Perry Vissers
Sun 19:28  Table 1
40   
Netherlands
Tako Tak
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 19:32  Table 5

Semi final

Race to 5
41   
Netherlands
Michael de Schepper
Netherlands
Jim Telfer
Sun 20:32  Table 1
42   
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 20:35  Table 10

Final

Race to 5
43   
Netherlands
Jim Telfer
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 21:53  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants