Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 18, 2024

Pool Regionale Ranking REGIO 3 Rijnmond/Haaglanden #3 2023/2024

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Poland Adam Kiernicki
7 (6/1) 50 (31/19)
62%
250
2 Netherlands Mario Martokarijo
6 (5/1) 45 (27/18)
60%
180
3 Netherlands Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (4/1) 33 (21/12)
64%
140
3 Mongolia norvoo noogi
7 (5/2) 53 (32/21)
60%
140
5 Hong Kong Hugo Leung
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 34 (18/16)
53%
100
5 Indonesia Dylan Dasar
5 (3/2) 26 (15/11)
58%
100
5 Italy Samuel Di Maggio
4 (3/1) 27 (17/10)
63%
100
5 Sudan Hassan Osman
4 (3/1) 25 (16/9)
64%
100
9 Netherlands Awin Sewgobind
Dutch School of Pool
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
60
Show more
9 Netherlands Navin Ramkhelawan
4 (3/1) 27 (18/9)
67%
60
9 Netherlands Jeanette Eemsters
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
60
9 Netherlands Tjeerd Hoekema
3 (2/1) 21 (12/9)
57%
60
9 Suriname Vidjindre Ramcharan
5 (3/2) 31 (16/15)
52%
60
9 Philippines Angelo Pangilinan
5 (3/2) 34 (20/14)
59%
60
9 Netherlands Roy de Bruijn
4 (2/2) 24 (9/15)
38%
60
9 Vietnam Antonie Nguyen
Thurston Rotterdam
4 (3/1) 26 (16/10)
62%
60
17 Suriname Keith Gonesh
SPC Capelle
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
50
17 Netherlands John Koot
Pool West 2
4 (2/2) 21 (9/12)
43%
50
17 Suriname Wiresh La
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
50
17 Netherlands Anna Boswijk
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
50
17 Philippines Manuel Tomas
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
50
17 Netherlands Joost Vollebregt
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
50
17 Suriname Shamier Balaydin
3 (1/2) 21 (11/10)
52%
50
17 Netherlands Metin Savkin
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
50
25 Netherlands Bas Verwijmeren
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
40
25 Netherlands Theo Schutte
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
40
25 Portugal Ricardo Agapito
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
40
25 Netherlands Angelo Tomas
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
40
25 Netherlands Eelco van Dooren
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
40
25 Netherlands Bram Hofland
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
40
25 China Hamtu Ojiyed
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
40
25 Kazakhstan Richard Gierdharie
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
40
33 Netherlands Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
30
33 Netherlands Gerrie Ubink
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
30
33 Netherlands Jum Ž
Poolcafé Delfshaven
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
30
33 Netherlands Karin Roijen
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
30
33 Philippines Paolo Tomas
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
30
33 Netherlands Ilyas Kaya
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
30
Starts Feb 18, 2024, 12:00 PM (local time)
Entry deadline Feb 18, 2024, 11:30 AM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Liesbeth Wiersma (l.eisses@live.nl, +31 0653373192)
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool Regionale Ranking Rijnmond/Haaglanden 2023/2024
Format Double to Single elimination (38 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond/Haaglanden en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Regionale Ranking Masters (Top 16). Daarnaast telt dit Rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters (Top 16) 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = DKO to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren (De wedstrijdleiding is bepalend hierin).

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘Laatste 16’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘kwartfinale’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQ=Winners Qualification match, LQ=Losers Qualification match)

Online inschrijving €12,50** (€2,50 = afdracht KNBB vrijwilligerspoule | €10 = 70%:prijzengeld/ 30% : Masters prijzenpot)
** inschrijving en betaling dient online te worden voldaan via CueScore (inschrijfgeld reeds inclusief € 1,- administratiekosten Cuescore)

Zaal open 11.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 11.30 uur***
Start 12.00 uur***
*** Tenzij anders vermeld!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden of langer dan 10 jaar geleden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €10,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina je Regio op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Procedure nieuw lid:

Stap 1. Meld je aan op https://www.cuescore.com (klik op linker ‘Aanmeld-knop’)
Stap 2. Wordt lid van de KNBB (te vinden op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2)
Stap 3a. Lid worden op locatie: Laat je inschrijven door de wedstrijdleiding en betaal deze contant voor deelname.
Stap 3b. Zelf (vooraf) lid worden: Mits speelgerechtigd (na administratieve verwerking KNBB lidmaatschap) schrijf jezelf in in dit Cuescore event door te klikken op ‘Inschrijven’ (bovenin het scherm).

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Vietnam
Antonie Nguyen
Netherlands
Gerrie Ubink
Sun 12:04  Table 7
2   
Netherlands
Angelo Tomas
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Theo Schutte
 
4   
Italy
Samuel Di Maggio
Walk Over
 
5   
Netherlands
Karin Roijen
Suriname
Vidjindre Ramcharan
Sun 12:04  Table 8
6   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Walk Over
 
7   
Walk Over
China
Hamtu Ojiyed
 
8   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:04  Table 9
9   
Netherlands
Bram Hofland
Netherlands
Jum Ž
Sun 12:04  Table 10
10   
Netherlands
Jeanette Eemsters
Walk Over
 
11   
Walk Over
Sudan
Hassan Osman
 
12   
Philippines
Paolo Tomas
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 12:04  Table 11
13   
Walk Over
Kazakhstan
Richard Gierdharie
 
14   
Suriname
Shamier Balaydin
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
16   
Netherlands
Ilyas Kaya
Mongolia
norvoo noogi
Sun 12:04  Table 12

Winner round 1

Race to 5
17   
Suriname
Wiresh La
Vietnam
Antonie Nguyen
Sun 13:21  Table 8
18   
Netherlands
Angelo Tomas
Philippines
Manuel Tomas
Sun 12:05  Table 13
19   
Netherlands
Metin Savkin
Netherlands
Theo Schutte
Sun 12:05  Table 14
20   
Italy
Samuel Di Maggio
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 12:05  Table 15
21   
Netherlands
John Koot
Suriname
Vidjindre Ramcharan
Sun 13:30  Table 9
22   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 12:05  Table 16
23   
Netherlands
Anna Boswijk
China
Hamtu Ojiyed
Sun 12:49  Table 15
24   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Suriname
Keith Gonesh
Sun 13:54  Table 10
25   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Bram Hofland
Sun 13:29  Table 16
26   
Netherlands
Jeanette Eemsters
Hong Kong
Hugo Leung
Sun 12:53  Table 10
27   
Indonesia
Dylan Dasar
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:55  Table 7
28   
Netherlands
Eelco van Dooren
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:38  Table 7
29   
Netherlands
Awin Sewgobind
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Sun 12:57  Table 14
30   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Roy de Bruijn
Sun 13:12  Table 12
31   
Portugal
Ricardo Agapito
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:16  Table 11
32   
Mongolia
norvoo noogi
Philippines
Angelo Pangilinan
Sun 13:37  Table 13

Loser round 1

Race to 4
33   
Netherlands
Gerrie Ubink
Philippines
Angelo Pangilinan
Sun 15:13  Table 8
34   
Walk Over
Portugal
Ricardo Agapito
 
35   
Walk Over
Suriname
Shamier Balaydin
 
36   
Walk Over
Kazakhstan
Richard Gierdharie
 
37   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 14:52  Table 13
38   
Walk Over
Indonesia
Dylan Dasar
 
39   
Walk Over
Netherlands
Jeanette Eemsters
 
40   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Bram Hofland
Sun 14:21  Table 8
41   
Netherlands
Jum Ž
Suriname
Keith Gonesh
Sun 15:22  Table 11
42   
Walk Over
China
Hamtu Ojiyed
 
43   
Walk Over
Netherlands
Bas Verwijmeren
 
44   
Philippines
Paolo Tomas
Netherlands
John Koot
Sun 14:36  Table 9
45   
Walk Over
Netherlands
Joost Vollebregt
 
46   
Walk Over
Netherlands
Theo Schutte
 
47   
Walk Over
Netherlands
Angelo Tomas
 
48   
Netherlands
Ilyas Kaya
Suriname
Wiresh La
Sun 14:35  Table 11

Winners qualification

Race to 5
49   
Vietnam
Antonie Nguyen
Philippines
Manuel Tomas
Sun 15:13  Table 9
50   
Netherlands
Metin Savkin
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 14:11  Table 16
51   
Suriname
Vidjindre Ramcharan
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 14:38  Table 15
52   
Netherlands
Anna Boswijk
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:25  Table 14
53   
Netherlands
Chris Pronk
Hong Kong
Hugo Leung
Sun 14:29  Table 14
54   
Sudan
Hassan Osman
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:46  Table 7
55   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Roy de Bruijn
Sun 15:14  Table 10
56   
Netherlands
Mario Martokarijo
Mongolia
norvoo noogi
Sun 15:36  Table 16

Loser round 2

Race to 4
57   
Philippines
Angelo Pangilinan
Portugal
Ricardo Agapito
Sun 16:14  Table 8
58   
Suriname
Shamier Balaydin
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Sun 14:48  Table 12
59   
Netherlands
Eelco van Dooren
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 16:13  Table 14
60   
Netherlands
Jeanette Eemsters
Netherlands
Bram Hofland
Sun 15:41  Table 12
61   
Suriname
Keith Gonesh
China
Hamtu Ojiyed
Sun 16:46  Table 8
62   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
John Koot
Sun 15:53  Table 13
63   
Netherlands
Joost Vollebregt
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:56  Table 15
64   
Netherlands
Angelo Tomas
Suriname
Wiresh La
Sun 15:54  Table 7

Losers qualification

Race to 4
65   
Philippines
Angelo Pangilinan
Netherlands
Anna Boswijk
Sun 16:49  Table 14
66   
Suriname
Shamier Balaydin
Suriname
Vidjindre Ramcharan
Sun 16:17  Table 10
67   
Indonesia
Dylan Dasar
Netherlands
Metin Savkin
Sun 16:57  Table 16
68   
Netherlands
Jeanette Eemsters
Philippines
Manuel Tomas
Sun 17:02  Table 7
69   
Suriname
Keith Gonesh
Mongolia
norvoo noogi
Sun 17:41  Table 8
70   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Roy de Bruijn
Sun 17:07  Table 13
71   
Netherlands
Joost Vollebregt
Poland
Adam Kiernicki
Sun 16:16  Table 15
72   
Suriname
Wiresh La
Hong Kong
Hugo Leung
Sun 17:03  Table 12

Last sixteen

Race to 5
73   
Vietnam
Antonie Nguyen
Mongolia
norvoo noogi
Sun 18:52  Table 14
74   
Italy
Samuel Di Maggio
Netherlands
Roy de Bruijn
Sun 18:18  Table 8
75   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Poland
Adam Kiernicki
Sun 17:34  Table 14
76   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Hong Kong
Hugo Leung
Sun 18:03  Table 13
77   
Netherlands
Chris Pronk
Philippines
Angelo Pangilinan
Sun 17:37  Table 15
78   
Sudan
Hassan Osman
Suriname
Vidjindre Ramcharan
Sun 17:35  Table 16
79   
Netherlands
Awin Sewgobind
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 17:58  Table 7
80   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jeanette Eemsters
Sun 17:59  Table 12

Quarter final

Race to 5
81   
Mongolia
norvoo noogi
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 19:44  Table 8
82   
Poland
Adam Kiernicki
Hong Kong
Hugo Leung
Sun 19:56  Table 12
83   
Netherlands
Chris Pronk
Sudan
Hassan Osman
Sun 18:59  Table 7
84   
Indonesia
Dylan Dasar
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 20:03  Table 7

Semi final

Race to 5
85   
Mongolia
norvoo noogi
Poland
Adam Kiernicki
Sun 20:59  Table 8
86   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 20:47  Table 7

Final

Race to 5
87   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 22:36  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants