Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 31, 2021

Pool Regionale Ranking REGIO 3 Rijnmond/Haaglanden #1 2021/2022

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Martokarijo
6 (6/0) 46 (31/15)
67%
250
2 Navin Ramkhelawan
6 (5/1) 49 (25/24)
51%
180
3 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
5 (4/1) 39 (23/16)
59%
140
3 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (4/1) 36 (23/13)
64%
140
5 OC Chan
5 (3/2) 33 (19/14)
58%
100
5 Berry Sligchers
5 (3/2) 35 (19/16)
54%
100
5 John Koot
Pool West 2
5 (3/2) 38 (20/18)
53%
100
5 Hassan Osman
4 (3/1) 23 (14/9)
61%
100
9 Jori Hätinen
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
60
Show more
9 Mark Sneep
SPC Capelle
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
60
9 Patrick Lie Kiauw
3 (2/1) 18 (12/6)
67%
60
9 Bas Verwijmeren
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
60
9 Xavier Karis
3 (2/1) 18 (11/7)
61%
60
9 John Breur
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
60
9 Edwin van Remortel
3 (2/1) 21 (12/9)
57%
60
9 Wiresh La
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
60
17 Arco Van Der Velden
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
50
17 Keith Gonesh
SPC Capelle
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
50
17 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
50
17 Peter den Reijer
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
50
17 Pieter Barendregt
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
50
17 Metin Savkin
3 (1/2) 17 (9/8)
53%
50
17 Zumfer Benquku
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
50
17 Beata Paczek
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
50
25 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
40
25 Marco Zaal
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
40
25 Binh Le
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
40
25 Michael Angelo Pangilinan
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
40
25 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
40
25 Paul Meerzorg
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
40
25 Harry Strörmann
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
40
25 Mario Pušić
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
40
Entry deadline Oct 31, 2021, 11:30 AM (local time)
Starts Oct 31, 2021, 12:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (32 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Rijnmond/Haaglanden 2021/2022
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Awin Sewgobind
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

LET OP:
* inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Walk Over
Netherlands
Harry Strörmann
 
2   
Finland
Jori Hätinen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
4   
Netherlands
Marco Zaal
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Xavier Karis
 
6   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Walk Over
 
7   
Walk Over
Croatia
Mario Pušić
 
8   
Netherlands
Keith Gonesh
Walk Over
 
9   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
10   
Netherlands
Metin Savkin
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Awin Sewgobind
 
12   
China
OC Chan
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Michael Angelo Pangilinan
 
14   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Navin Ramkhelawan
 
16   
Suriname
Wiresh La
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Norfolk Island
Mark Sneep
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 11:55  Table 12
18   
Finland
Jori Hätinen
Sudan
Hassan Osman
Sun 11:55  Table 13
19   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 11:55  Table 14
20   
Netherlands
Marco Zaal
Netherlands
John Koot
Sun 11:55  Table 15
21   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Xavier Karis
Sun 11:55  Table 16
22   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
John Breur
Sun 11:55  Table 17
23   
Netherlands
Chris Pronk
Croatia
Mario Pušić
Sun 11:55  Table 18
24   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 11:55  Table 19
25   
Netherlands
Edwin van Remortel
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 11:55  Table 20
26   
Netherlands
Metin Savkin
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 11:55  Table 21
27   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 11:55  Table 22
28   
China
OC Chan
Poland
Beata Paczek
Sun 11:55  Table 23
29   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Michael Angelo Pangilinan
Sun 12:23  Table 12
30   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 12:28  Table 18
31   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:29  Table 22
32   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Berry Sligchers
Sun 12:30  Table 17

Loser round 1

Race to 4
33   
Walk Over
Netherlands
Berry Sligchers
 
34   
Walk Over
Vietnam
Binh Le
 
35   
Walk Over
Kosovo
Zumfer Benquku
 
36   
Walk Over
Netherlands
Michael Angelo Pangilinan
 
37   
Walk Over
Poland
Beata Paczek
 
38   
Walk Over
Netherlands
Awin Sewgobind
 
39   
Walk Over
Netherlands
Metin Savkin
 
40   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
41   
Walk Over
Netherlands
Pieter Barendregt
 
42   
Walk Over
Croatia
Mario Pušić
 
43   
Walk Over
Netherlands
Bas Verwijmeren
 
44   
Walk Over
Netherlands
Paul Meerzorg
 
45   
Walk Over
Netherlands
Marco Zaal
 
46   
Walk Over
Netherlands
Peter den Reijer
 
47   
Walk Over
Finland
Jori Hätinen
 
48   
Walk Over
Netherlands
Harry Strörmann
 

Winners qualification

Race to 4
49   
Norfolk Island
Mark Sneep
Sudan
Hassan Osman
Sun 13:08  Table 16
50   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
John Koot
Sun 12:56  Table 12
51   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
John Breur
Sun 12:41  Table 15
52   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 13:09  Table 17
53   
Netherlands
Edwin van Remortel
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 13:09  Table 20
54   
Netherlands
Patrick Berkenpas
China
OC Chan
Sun 12:42  Table 23
55   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 13:16  Table 23
56   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Suriname
Wiresh La
Sun 13:21  Table 13

Loser round 2

Race to 4
57   
Netherlands
Berry Sligchers
Vietnam
Binh Le
Sun 13:20  Table 22
58   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Michael Angelo Pangilinan
Sun 13:03  Table 18
59   
Poland
Beata Paczek
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 12:42  Table 21
60   
Netherlands
Metin Savkin
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 12:48  Table 20
61   
Netherlands
Pieter Barendregt
Croatia
Mario Pušić
Sun 12:43  Table 19
62   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 12:38  Table 16
63   
Netherlands
Marco Zaal
Netherlands
Peter den Reijer
Sun 12:44  Table 13
64   
Finland
Jori Hätinen
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 12:46  Table 14

Losers qualification

Race to 4
65   
Netherlands
Berry Sligchers
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 13:48  Table 17
66   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
John Breur
Sun 13:34  Table 18
67   
Poland
Beata Paczek
Netherlands
John Koot
Sun 13:46  Table 22
68   
Netherlands
Metin Savkin
Norfolk Island
Mark Sneep
Sun 13:29  Table 16
69   
Netherlands
Pieter Barendregt
Suriname
Wiresh La
Sun 13:59  Table 19
70   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 13:35  Table 23
71   
Netherlands
Peter den Reijer
China
OC Chan
Sun 13:34  Table 15
72   
Finland
Jori Hätinen
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 13:59  Table 20

Last sixteen

Race to 5
73   
Sudan
Hassan Osman
Suriname
Wiresh La
Sun 14:58  Table 23
74   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 14:58  Table 22
75   
Netherlands
Xavier Karis
China
OC Chan
Sun 14:58  Table 21
76   
Netherlands
Chris Pronk
Finland
Jori Hätinen
Sun 14:58  Table 20
77   
Netherlands
Edwin van Remortel
Netherlands
Berry Sligchers
Sun 14:58  Table 19
78   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
John Breur
Sun 14:58  Table 18
79   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
John Koot
Sun 14:58  Table 17
80   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Norfolk Island
Mark Sneep
Sun 14:58  Table 16

Quarter final

Race to 5
81   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:05  Table 23
82   
China
OC Chan
Netherlands
Chris Pronk
Sun 16:05  Table 22
83   
Netherlands
Berry Sligchers
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 16:12  Table 21
84   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 16:05  Table 20

Semi final

Race to 6
85   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Chris Pronk
Sun 17:33  Table 22
86   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 17:33  Table 20

Final

Race to 7
87   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 18:59  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants