Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 13, 2022

Pool Nights

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Nassos Drouvis
9 (8/1) 63 (41/22)
65%
700
2 Hasan Shono
9 (7/2) 62 (38/24)
61%
550
3 Piotr Haraszczuk
8 (5/3) 49 (27/22)
55%
410
3 Kevin Van den broeck
8 (6/2) 47 (31/16)
66%
410
5 Axel Maes
7 (5/2) 43 (28/15)
65%
290
5 Geert Verheyen
7 (5/2) 42 (26/16)
62%
290
5 Xian Mongaré
7 (6/1) 38 (28/10)
74%
290
5 Bob De Pelsmaeker
7 (5/2) 43 (24/19)
56%
290
9 Filip Smolec
6 (3/3) 33 (16/17)
48%
190
Show more
9 Bruno Teixeira
6 (3/3) 31 (17/14)
55%
190
9 Jolien D. Willaerts
6 (2/4) 37 (15/22)
41%
190
9 Nicky Van Calsteren
6 (3/3) 37 (17/20)
46%
190
9 Michiel Yperman
6 (4/2) 35 (17/18)
49%
190
9 Sven Van Peer
6 (3/3) 34 (18/16)
53%
190
9 Olivier De Kerf
6 (4/2) 37 (20/17)
54%
190
9 Patrick Franssen
6 (4/2) 37 (22/15)
59%
190
17 Radu Voloaga
5 (2/3) 26 (11/15)
42%
140
17 Antoine Bastin
5 (2/3) 29 (11/18)
38%
140
17 Ludo de Kerf
5 (2/3) 25 (11/14)
44%
140
17 Geert Claus
5 (1/4) 32 (14/18)
44%
140
21 Bjorn Conjaerts
5 (1/4) 29 (12/17)
41%
130
21 pierre frank
5 (2/3) 24 (11/13)
46%
130
21 Mihai Szabo
5 (2/3) 30 (13/17)
43%
130
21 Erdal Sari
5 (1/4) 29 (10/19)
34%
130
21 Gino De Dier
5 (2/3) 28 (13/15)
46%
130
26 Peter Vinck
5 (0/5) 26 (6/20)
23%
120
26 Dave Dyck
5 (1/4) 26 (8/18)
31%
120
26 Lily van Hoof
5 (0/5) 24 (4/20)
17%
120
26 Sebastian Socaciu
5 (1/4) 27 (10/17)
37%
120
26 Ottman Dahman
5 (0/5) 25 (5/20)
20%
120
Starts Aug 13, 2022, 1:30 PM (local time)
Format Round robin (30 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Test PBB (poules)
Organizer Bal-enzo Billiards & Darts
Contact D'haeseleer Tom (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946) and Michiel Yperman (Michielyperman@broadspire.be)
More info
Bal-enzo organiseert elke maand een avond-toernooitje,
afwisselend 8/9/10 bal.

De opzet is dat we spelen poules met een maximum van 30 deelnemers.
Elke speler speelt dus zeker vier a vijf leuke wedstrijden.
De eerste twee/drie van elke poule spelen de kwart finale volgens schema afhankelijk van het aantal deelnemers!

We voorzien live-stream op T4 of T5
te volgen op FB live en Bal-enzo YouTube

De inleg bedraagt 10 euro en deze gaat naar de tafelhuur en Wild Card finalisten.
er is dus geen prijzengeld te verdienen, beide finalisten verdienen een wild card voor een gratis deelname aan de maandelijkse BE Pooltour naar keuze in 2022/2023

Elke Poolnights is er GIVE AWAY van een Bal-enzo Polo 👕 & Jacket 🧥 !

Het is in de eerste plaats de bedoeling om er een leuke en gezellige namiddag/avond van te maken.

We gaan er van uit dat je bij een deelname ook de poulewedstrijden uitspeelt,
het toernooi verlaten na enkele wedstrijden getuigd van geen respect naar medespelers en club.
Indien je dit niet kan gelieve dan ook niet deel te nemen.

We starten om 13h30 !
Zaal open om 13h

Inschrijven kan hier op cuescore of PB via chat naar Bal-enzo Billiards & Darts.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hasan Shono 5 4 0 1 18 12 6 0 0 5 0.6 17
2 Bob De Pelsmaeker 5 4 0 1 17 11 6 0 0 5 0.607 17
3 Michiel Yperman 5 4 0 1 17 13 4 0 0 5 0.567 17
4 Geert Claus 5 1 0 4 14 18 -4 0 0 5 0.438 8
5 Bjorn Conjaerts 5 1 0 4 12 17 -5 0 0 5 0.414 8
6 Sebastian Socaciu 5 1 0 4 10 17 -7 0 0 5 0.37 8
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Xian Mongaré 5 5 0 0 20 3 17 1 0 5 0.87 20
2 Filip Smolec 5 3 0 2 15 12 3 0 0 4 0.556 13
3 Nicky Van Calsteren 5 3 0 2 14 15 -1 0 0 4 0.483 13
4 Jolien D. Willaerts 5 2 0 3 14 17 -3 0 0 5 0.452 11
5 Gino De Dier 5 2 0 3 13 15 -2 0 0 5 0.464 11
6 Peter Vinck 5 0 0 5 6 20 -14 0 0 3 0.231 3
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kevin Van den broeck 5 4 0 1 18 7 11 2 0 5 0.72 17
2 Geert Verheyen 5 4 0 1 18 10 8 1 0 5 0.643 17
3 Sven Van Peer 5 3 0 2 17 11 6 0 0 5 0.607 14
4 Antoine Bastin 5 2 0 3 11 18 -7 0 0 5 0.379 11
5 pierre frank 5 2 0 3 11 13 -2 0 0 3 0.458 9
6 Lily van Hoof 5 0 0 5 4 20 -16 0 0 2 0.167 2
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Olivier De Kerf 5 4 0 1 19 12 7 0 0 5 0.613 17
2 Nassos Drouvis 5 4 0 1 19 10 9 0 0 5 0.655 17
3 Bruno Teixeira 5 3 0 2 15 9 6 0 0 5 0.625 14
4 Ludo de Kerf 5 2 0 3 11 14 -3 0 0 4 0.44 10
5 Mihai Szabo 5 2 0 3 13 17 -4 0 0 4 0.433 10
6 Ottman Dahman 5 0 0 5 5 20 -15 0 0 3 0.2 3
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Franssen 5 4 0 1 19 10 9 0 0 5 0.655 17
2 Axel Maes 5 4 0 1 19 9 10 1 0 5 0.679 17
3 Piotr Haraszczuk 5 3 0 2 15 11 4 3 0 5 0.577 14
4 Radu Voloaga 5 2 0 3 11 15 -4 0 0 4 0.423 10
5 Erdal Sari 5 1 0 4 10 19 -9 0 0 5 0.345 8
6 Dave Dyck 5 1 0 4 8 18 -10 0 0 3 0.308 6

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Geert Claus
Sat 13:42  Table 4
2-A   
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Belgium
Hasan Shono
Sat 14:27  Table 1
3-A   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Romania
Sebastian Socaciu
Sat 13:42  Table 1
4-B   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Belgium
Gino De Dier
Sat 14:18  Table 4
5-B   
Belgium
Nicky Van Calsteren
Belgium
Peter Vinck
Sat 13:42  Table 2
6-B   
Slovakia
Filip Smolec
Belgium
Xian Mongaré
R1
Sat 14:09  Table 6
7-C   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 13:42  Table 3
8-C   
Belgium
Antoine Bastin
Belgium
Geert Verheyen
R1
Sat 13:42  Table 5
9-C   
Belgium
Sven Van Peer
Belgium
pierre frank
Sat 13:42  Table 6
10-D   
Belgium
Ottman Dahman
Belgium
Olivier De Kerf
Sat 13:42  Table 7
11-D   
Portugal
Bruno Teixeira
Romania
Mihai Szabo
Sat 13:42  Table 8
12-D   
Belgium
Ludo de Kerf
Greece
Nassos Drouvis
Sat 14:07  Table 5
13-E   
Turkey
Erdal Sari
Poland
Piotr Haraszczuk
R1
Sat 14:07  Table 3
14-E   
Belgium
Patrick Franssen
Belgium
Axel Maes
R1
Sat 14:12  Table 8
15-E   
Romania
Radu Voloaga
Belgium
Dave Dyck
Sat 14:29  Table 6

Round 2

Race to 4
16-A   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Hasan Shono
Sat 14:59  Table 5
17-A   
Belgium
Geert Claus
Romania
Sebastian Socaciu
Sat 14:30  Table 7
18-A   
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Belgium
Bjorn Conjaerts
Sat 14:51  Table 1
19-B   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Belgium
Peter Vinck
Sat 15:14  Table 4
20-B   
Belgium
Gino De Dier
Belgium
Xian Mongaré
Sat 15:31  Table 7
21-B   
Belgium
Nicky Van Calsteren
Slovakia
Filip Smolec
Sat 14:31  Table 2
22-C   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
Geert Verheyen
Sat 14:35  Table 5
23-C   
Belgium
Kevin Van den broeck
R1
Belgium
pierre frank
Sat 14:38  Table 3
24-C   
Belgium
Antoine Bastin
Belgium
Sven Van Peer
Sat 14:55  Table 3
25-D   
Belgium
Ottman Dahman
Romania
Mihai Szabo
Sat 14:59  Table 7
26-D   
Belgium
Olivier De Kerf
Greece
Nassos Drouvis
Sat 15:01  Table 8
27-D   
Portugal
Bruno Teixeira
Belgium
Ludo de Kerf
Sat 15:08  Table 2
28-E   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Axel Maes
Sat 15:11  Table 6
29-E   
Poland
Piotr Haraszczuk
Belgium
Dave Dyck
Sat 15:31  Table 5
30-E   
Belgium
Patrick Franssen
Romania
Radu Voloaga
Sat 15:39  Table 2

Round 3

Race to 4
31-A   
Belgium
Michiel Yperman
Romania
Sebastian Socaciu
Sat 16:10  Table 2
32-A   
Belgium
Hasan Shono
Belgium
Bjorn Conjaerts
Sat 15:57  Table 5
33-A   
Belgium
Geert Claus
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Sat 15:58  Table 7
34-B   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Belgium
Xian Mongaré
Sat 16:51  Table 2
35-B   
Belgium
Peter Vinck
Slovakia
Filip Smolec
Sat 16:13  Table 8
36-B   
Belgium
Gino De Dier
Belgium
Nicky Van Calsteren
Sat 16:03  Table 4
37-C   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
pierre frank
Sat 15:47  Table 1
38-C   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Sven Van Peer
Sat 15:47  Table 3
39-C   
Belgium
Kevin Van den broeck
Belgium
Antoine Bastin
Sat 15:48  Table 6
40-D   
Belgium
Ottman Dahman
Greece
Nassos Drouvis
Sat 16:20  Table 6
41-D   
Romania
Mihai Szabo
Belgium
Ludo de Kerf
Sat 16:15  Table 1
42-D   
Belgium
Olivier De Kerf
Portugal
Bruno Teixeira
Sat 16:20  Table 3
43-E   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Dave Dyck
Sat 16:34  Table 7
44-E   
Belgium
Axel Maes
Romania
Radu Voloaga
Sat 16:38  Table 5
45-E   
Poland
Piotr Haraszczuk
R1
Belgium
Patrick Franssen
Sat 16:43  Table 4

Round 4

Race to 4
46-A   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Bjorn Conjaerts
Sat 17:24  Table 2
47-A   
Romania
Sebastian Socaciu
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Sat 16:52  Table 1
48-A   
Belgium
Hasan Shono
Belgium
Geert Claus
Sat 16:53  Table 8
49-B   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Slovakia
Filip Smolec
Sat 17:52  Table 4
50-B   
Belgium
Xian Mongaré
Belgium
Nicky Van Calsteren
Sat 17:27  Table 1
51-B   
Belgium
Peter Vinck
Belgium
Gino De Dier
Sat 16:53  Table 6
52-C   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
Sven Van Peer
Sat 17:01  Table 3
53-C   
Belgium
pierre frank
Belgium
Antoine Bastin
Sat 17:16  Table 5
54-C   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Kevin Van den broeck
R1
Sat 17:18  Table 7
55-D   
Belgium
Ottman Dahman
Belgium
Ludo de Kerf
Sat 17:21  Table 8
56-D   
Greece
Nassos Drouvis
Portugal
Bruno Teixeira
Sat 17:10  Table 4
57-D   
Romania
Mihai Szabo
Belgium
Olivier De Kerf
Sat 17:27  Table 6
58-E   
Turkey
Erdal Sari
Romania
Radu Voloaga
Sat 17:30  Table 3
59-E   
Belgium
Dave Dyck
Belgium
Patrick Franssen
Sat 17:42  Table 1
60-E   
Belgium
Axel Maes
Poland
Piotr Haraszczuk
R1
Sat 17:50  Table 8

Round 5

Race to 4
61-A   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Sat 18:13  Table 3
62-A   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Belgium
Geert Claus
Sat 18:15  Table 6
63-A   
Romania
Sebastian Socaciu
Belgium
Hasan Shono
Sat 17:59  Table 7
64-B   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Belgium
Nicky Van Calsteren
Sat 18:23  Table 4
65-B   
Slovakia
Filip Smolec
Belgium
Gino De Dier
Sat 18:34  Table 2
66-B   
Belgium
Xian Mongaré
Belgium
Peter Vinck
Sat 18:04  Table 2
67-C   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
Antoine Bastin
Sat 18:15  Table 5
68-C   
Belgium
Sven Van Peer
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 18:43  Table 3
69-C   
Belgium
pierre frank
Belgium
Geert Verheyen
Sat 18:18  Table 8
70-D   
Belgium
Ottman Dahman
Portugal
Bruno Teixeira
Sat 17:54  Table 5
71-D   
Belgium
Ludo de Kerf
Belgium
Olivier De Kerf
Sat 18:35  Table 7
72-D   
Greece
Nassos Drouvis
Romania
Mihai Szabo
Sat 18:54  Table 8
73-E   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Patrick Franssen
Sat 18:25  Table 1
74-E   
Romania
Radu Voloaga
Poland
Piotr Haraszczuk
Sat 19:08  Table 6
75-E   
Belgium
Dave Dyck
Belgium
Axel Maes
Sat 18:53 

Last sixteen

Race to 5
76   
Belgium
Nicky Van Calsteren
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Sat 19:54  Table 1
77   
Belgium
Sven Van Peer
Belgium
Hasan Shono
Sat 19:54  Table 4
78   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Kevin Van den broeck
R1
Sat 19:55  Table 2
79   
Portugal
Bruno Teixeira
Belgium
Xian Mongaré
Sat 19:55  Table 3
80   
Poland
Piotr Haraszczuk
Belgium
Olivier De Kerf
Sat 19:55  Table 5
81   
Slovakia
Filip Smolec
Belgium
Axel Maes
Sat 19:55  Table 6
82   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Patrick Franssen
Sat 19:55  Table 7
83   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Belgium
Geert Verheyen
Sat 19:55  Table 8

Quarter final

Race to 5
84   
Belgium
Bob De Pelsmaeker
Belgium
Hasan Shono
Sat 21:11  Table 4
85   
Belgium
Kevin Van den broeck
Belgium
Xian Mongaré
Sat 20:44  Table 6
86   
Poland
Piotr Haraszczuk
Belgium
Axel Maes
R1
Sat 20:34  Table 4
87   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Geert Verheyen
Sat 21:12  Table 5

Semi final

Race to 6
88   
Belgium
Hasan Shono
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 21:41  Table 4
89   
Poland
Piotr Haraszczuk
Greece
Nassos Drouvis
Sat 21:52  Table 6

Final

Race to 6
90   
Belgium
Hasan Shono
Greece
Nassos Drouvis
Sat 22:37  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants