Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 18, 2018

Pool Midden Regionale Ranking #6

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Gilliano Smit
7 (7/0) 55 (40/15)
73%
250
2 Sacha Romero
7 (5/2) 63 (33/30)
52%
180
3 Ravin Ganga
5 (3/2) 40 (21/19)
53%
140
3 Jacek Dydon
5 (3/2) 43 (23/20)
53%
140
5 Mingquan Li
5 (4/1) 40 (23/17)
58%
100
5 Samir Rub
6 (4/2) 44 (26/18)
59%
100
9 Joris van Amersvoort
Plan B
4 (2/2) 27 (16/11)
59%
60
9 Attila Nyeste
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
60
9 Joshua Harkelijn
4 (2/2) 27 (15/12)
56%
60
Show more
9 Yayan Ahaddian Wijayanto
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
60
9 Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
5 (3/2) 34 (18/16)
53%
60
9 Brian Paulson
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
60
17 Jan Rempe
Boven 't IJ
3 (2/1) 18 (10/8)
56%
50
17 Sebas De Vos
3 (2/1) 19 (10/9)
53%
50
17 Ralph Coorengel
3 (1/2) 19 (6/13)
32%
50
17 Brian Pauw
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
50
17 Bob Stringa
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
50
17 Ron de Bruijn
3 (1/2) 21 (11/10)
52%
50
23 Remco Wijnen
3 (0/3) 18 (3/15)
17%
45
23 Stefan Bakker
Boven 't IJ
3 (0/3) 17 (2/15)
12%
45
23 Maikel Do
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
45
23 Vincent Wilgehof
3 (0/3) 20 (5/15)
25%
45
23 Lennart Heij
3 (0/3) 21 (6/15)
29%
45
23 Seyed Ali Daknema
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
45
29 Job Schipper
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
35
Entry deadline Sep 18, 2018, 12:15 PM (local time)
Starts Mar 18, 2018, 12:15 PM (local time)
Format Round robin (25 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Sacha Romero
More info
Zaal open 11.00 uur
Inschrijven tot 11.45 uur
Start toernooi 12.00

T/M 32 spelers A/B toernooi, poule-fase, SKO A- & B-toernooi
Vanaf 33-64 spelers DKO, SKO laatste 16 spelers

Het Midden 1 Ranking cyclus is een open toernooi, ongeacht het speelniveau (regionaal/landelijk). Ook is deze cyclus open voor zowel KNBB=leden als geen KNBB-leden.

Alle Midden 1 Rankingtoernooien zijn aangemeld als een KNBB B klassement toernooi, dat wil zeggen dat er afzonderlijk ook punten te verdienen zijn voor de Nationale Ranking (http://www.knbbpoolranking.nl/)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Samir Rub 4 3 0 1 15 8 7 0 0 0 0.652 0
2 Nima Dabiran Zohouri 4 3 0 1 14 10 4 0 0 0 0.583 0
3 Bob Stringa 4 2 0 2 13 12 1 0 0 0 0.52 0
4 Maikel Do 4 2 0 2 12 11 1 0 0 0 0.522 0
5 Job Schipper 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Gilliano Smit 3 3 0 0 15 4 11 0 0 0 0.789 0
2 Brian Paulson 3 2 0 1 13 8 5 0 0 0 0.619 0
3 Ralph Coorengel 3 1 0 2 6 13 -7 0 0 0 0.316 0
4 Lennart Heij 3 0 0 3 6 15 -9 0 0 0 0.286 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Joshua Harkelijn 3 2 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 0
2 Attila Nyeste 3 2 0 1 11 8 3 0 0 0 0.579 0
3 Jan Rempe 3 2 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 0
4 Vincent Wilgehof 3 0 0 3 5 15 -10 0 0 0 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Yayan Ahaddian Wijayanto 3 2 0 1 14 10 4 0 0 0 0.583 0
2 Ravin Ganga 3 2 0 1 10 11 -1 0 0 0 0.476 0
3 Ron de Bruijn 3 1 0 2 11 10 1 0 0 0 0.524 0
4 Seyed Ali Daknema 3 1 0 2 10 14 -4 0 0 0 0.417 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Joris van Amersvoort 3 2 0 1 14 5 9 0 0 0 0.737 0
2 Jacek Dydon 3 2 0 1 13 10 3 0 0 0 0.565 0
3 Sebas De Vos 3 2 0 1 10 9 1 0 0 0 0.526 0
4 Stefan Bakker 3 0 0 3 2 15 -13 0 0 0 0.118 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mingquan Li 3 3 0 0 15 8 7 0 0 0 0.652 0
2 Sacha Romero 3 2 0 1 14 9 5 0 0 0 0.609 0
3 Brian Pauw 3 1 0 2 11 11 0 0 0 0 0.5 0
4 Remco Wijnen 3 0 0 3 3 15 -12 0 0 0 0.167 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Samir Rub
Sun 12:18 
2-A   
Netherlands
Job Schipper
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 12:18 
3-B   
Netherlands
Lennart Heij
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 12:18 
4-B   
Netherlands
Brian Paulson
Suriname
Gilliano Smit
Sun 12:18 
5-C   
Netherlands
Attila Nyeste
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:18 
6-C   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Vincent Wilgehof
Sun 12:51 
7-D   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Seyed ali Daknema
Sun 12:18 
8-D   
Netherlands
Ron de Bruijn
Suriname
Prevesh Ganga
Sun 12:44 
9-E   
Poland
Jacek Dydon
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 12:19 
10-E   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 12:51 
11-F   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Sacha Romero
Sun 13:09 
12-F   
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Mingquan Li
Sun 12:19 

Round 2

Race to 5
13-A   
Netherlands
Samir Rub
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 12:53 
14-A   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Bob Stringa
Sun 12:58 
15-B   
Netherlands
Lennart Heij
Suriname
Gilliano Smit
Sun 13:11 
16-B   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Brian Paulson
Sun 13:11 
17-C   
Netherlands
Attila Nyeste
Netherlands
Vincent Wilgehof
Sun 13:23 
18-C   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 13:28 
19-D   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Suriname
Prevesh Ganga
Sun 13:32 
20-D   
Netherlands
Seyed ali Daknema
Netherlands
Ron de Bruijn
Sun 13:35 
21-E   
Poland
Jacek Dydon
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 13:50 
22-E   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 13:52 
23-F   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Mingquan Li
Sun 14:03 
24-F   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Brian Pauw
Sun 14:28 

Round 3

Race to 5
25-A   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Bob Stringa
Sun 15:30 
26-A   
Netherlands
Samir Rub
Netherlands
Job Schipper
Sun 14:20 
27-B   
Netherlands
Lennart Heij
Netherlands
Brian Paulson
Sun 14:18 
28-B   
Suriname
Gilliano Smit
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 13:52 
29-C   
Netherlands
Attila Nyeste
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 14:26 
30-C   
Netherlands
Vincent Wilgehof
Netherlands
Jan Rempe
Sun 15:11 
31-D   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Ron de Bruijn
Sun 14:27 
32-D   
Suriname
Prevesh Ganga
Netherlands
Seyed ali Daknema
Sun 14:27 
33-E   
Poland
Jacek Dydon
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 14:50 
34-E   
Netherlands
Sebas De Vos
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 14:51 
35-F   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Brian Pauw
Sun 15:08 
36-F   
Netherlands
Mingquan Li
Netherlands
Sacha Romero
Sun 15:30 

Round 4

Race to 5
37-A   
Netherlands
Bob Stringa
Netherlands
Job Schipper
Sun 13:29 
38-A   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Vietnam
Maikel Do
Sun 14:20 

Round 5

Race to 5
39-A   
Netherlands
Job Schipper
Vietnam
Maikel Do
Sun 14:53 
40-A   
Netherlands
Bob Stringa
Netherlands
Samir Rub
Sun 14:50 

Last sixteen

Race to 6
41   
Walk Over
Walk Over
 
42   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Suriname
Prevesh Ganga
Sun 16:31 
43   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Sacha Romero
Sun 16:31 
44   
Netherlands
Samir Rub
Netherlands
Brian Paulson
Sun 16:32 
45   
Walk Over
Walk Over
 
46   
Poland
Jacek Dydon
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Sun 16:32 
47   
Netherlands
Attila Nyeste
Netherlands
Mingquan Li
Sun 16:58 
48   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Suriname
Gilliano Smit
Sun 16:32 

Quarter final

Race to 6
49   
Walk Over
Suriname
Prevesh Ganga
 
50   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Samir Rub
Sun 17:55 
51   
Walk Over
Poland
Jacek Dydon
 
52   
Netherlands
Mingquan Li
Suriname
Gilliano Smit
Sun 17:52 

Semi final

Race to 6
53   
Suriname
Prevesh Ganga
Netherlands
Sacha Romero
Sun 18:57 
54   
Poland
Jacek Dydon
Suriname
Gilliano Smit
Sun 18:57 

Final

Race to 7
55   
Netherlands
Sacha Romero
Suriname
Gilliano Smit
Sun 20:02 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment