Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 31, 2021

Podujeva open

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Labinot Markaj
8 (7/1) 77 (48/29)
62%
550
2 Valon Gashi
5 (4/1) 51 (29/22)
57%
480
3 Valdrin Bllaca
Remi's Billiards & Sports bar
5 (4/1) 53 (33/20)
62%
420
3 Ylber Hyseni
5 (4/1) 56 (33/23)
59%
420
5 Orhan Emini
6 (4/2) 61 (33/28)
54%
370
5 Faton Bajgora
4 (3/1) 42 (26/16)
62%
370
5 Rezak Medija Rizo
5 (3/2) 51 (29/22)
57%
370
5 Besnik Hajdini
6 (4/2) 54 (28/26)
52%
370
9 Don Hajra
4 (2/2) 43 (22/21)
51%
330
Show more
9 shpetim espana
4 (2/2) 42 (23/19)
55%
330
9 Burim Podvorica
4 (2/2) 42 (20/22)
48%
330
9 Jasin MEDIU
5 (3/2) 47 (23/24)
49%
330
13 Samir Samir
3 (1/2) 30 (16/14)
53%
330
13 Mirsad Zeqiri
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
330
13 Gani Ahmeti
3 (1/2) 33 (15/18)
45%
330
13 Leonit Restelica
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
330
17 Islam Kutleshi
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
300
17 Milot Mujku
3 (1/2) 36 (18/18)
50%
300
17 Shkelqim Bllaca
2 (0/2) 23 (10/13)
43%
300
17 Dardan Kadriu
2 (0/2) 15 (2/13)
13%
300
17 Lah Dodolli
3 (1/2) 30 (12/18)
40%
300
17 Ramadan Sada
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
300
17 Burhan Brahimi
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
300
17 Leotrim BLLACA
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
300
25 Arton Bellopoja
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
300
25 Fatlum Kaçiu
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
300
25 Drin Demaj
2 (0/2) 22 (9/13)
41%
300
25 Petrit Osmani
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
300
25 Egzon Gashi
2 (0/2) 21 (8/13)
38%
300
8880 mil murati
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Labinot Berisha
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Walk Over 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline Oct 30, 2021, 8:00 PM (local time)
Starts Oct 31, 2021, 10:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Remi's Billiards & Sports bar
Contact Valdrin Bllaca (valdrinibllaca@hotmail.com, +37745283793)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Kosovo
Gani Ahmeti
Greece
Walk Over 2
 
2   
Kosovo
Burhan Brahimi
Kosovo
Faton Bajgora
Sun 10:17 
3   
Kosovo
Drin Demaj
Kosovo
Milot Mujku
Sun 11:05 
4   
Kosovo
Burim Podvorica
Kosovo
Labinot Markaj
Sun 10:34 
5   
Kosovo
Don Hajra
Kosovo
Leonit Restelica
Sun 10:57 
6   
Kosovo
Egzon Gashi
Kosovo
Ramadan Sada
Sun 11:33 
7   
Kosovo
Valdrin Bllaca
Kosovo
Arton Bellopoja
Sun 11:00 
8   
Kosovo
Islam Kutleshi
Leotrim BLLACA
Sun 11:57 
9   
Kosovo
Orhan Emini
Kosovo
Ylber Hyseni
Sun 11:45 
10   
Kosovo
Besnik Hajdini
Kosovo
Fatlum Kaçiu
Sun 12:18 
11   
Macedonia (FYROM)
Samir Samir
Macedonia (FYROM)
Rezak Medija Rizo
Sun 13:03 
12   
Kosovo
Labinot Berisha
Kosovo
Dardan Kadriu
Sat 12:30 
13   
Jasin MEDIU
Kosovo
shpetim espana
Sun 13:11 
14   
Kosovo
Petrit Osmani
Kosovo
Lah Dodolli
Sun 12:27 
15   
Macedonia (FYROM)
Mirsad Zeqiri
Kosovo
Shkelqim Bllaca
Sun 13:16 
16   
Kosovo
Valon Gashi
Kosovo
mil murati
Sat 13:30 

Winner round 1

Race to 7
17   
Kosovo
Gani Ahmeti
Kosovo
Faton Bajgora
Sun 13:58 
18   
Kosovo
Milot Mujku
Kosovo
Burim Podvorica
Sun 14:01 
19   
Kosovo
Don Hajra
Kosovo
Ramadan Sada
Sun 14:35 
20   
Kosovo
Valdrin Bllaca
Leotrim BLLACA
Sun 14:37 
21   
Kosovo
Ylber Hyseni
Kosovo
Besnik Hajdini
Sun 15:03 
22   
Macedonia (FYROM)
Rezak Medija Rizo
Kosovo
Dardan Kadriu
Sun 15:33 
23   
Kosovo
shpetim espana
Kosovo
Lah Dodolli
Sun 15:52 
24   
Macedonia (FYROM)
Mirsad Zeqiri
Kosovo
Valon Gashi
Sun 15:48 

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Kosovo
Burhan Brahimi
 
26   
Kosovo
Drin Demaj
Kosovo
Labinot Markaj
Sun 15:56 
27   
Kosovo
Leonit Restelica
Kosovo
Egzon Gashi
Sun 16:30 
28   
Kosovo
Arton Bellopoja
Kosovo
Islam Kutleshi
Sun 16:44 
29   
Kosovo
Orhan Emini
Kosovo
Fatlum Kaçiu
Sun 16:57 
30   
Macedonia (FYROM)
Samir Samir
Walk Over
 
31   
Jasin MEDIU
Kosovo
Petrit Osmani
Sun 17:13 
32   
Kosovo
Shkelqim Bllaca
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Kosovo
Burhan Brahimi
Macedonia (FYROM)
Mirsad Zeqiri
Sun 17:25 
34   
Kosovo
Labinot Markaj
Kosovo
Lah Dodolli
Sun 17:40 
35   
Kosovo
Leonit Restelica
Kosovo
Dardan Kadriu
Sun 17:51 
36   
Kosovo
Islam Kutleshi
Kosovo
Besnik Hajdini
Sun 18:01 
37   
Kosovo
Orhan Emini
Leotrim BLLACA
Sun 18:17 
38   
Macedonia (FYROM)
Samir Samir
Kosovo
Ramadan Sada
Sun 18:11 
39   
Jasin MEDIU
Kosovo
Milot Mujku
Sun 18:30 
40   
Kosovo
Shkelqim Bllaca
Kosovo
Gani Ahmeti
Sun 18:43 

Winners qualification

Race to 7
41   
Kosovo
Faton Bajgora
Kosovo
Burim Podvorica
Sun 18:52 
42   
Kosovo
Don Hajra
Kosovo
Valdrin Bllaca
Sun 19:20 
43   
Kosovo
Ylber Hyseni
Macedonia (FYROM)
Rezak Medija Rizo
Sun 19:35 
44   
Kosovo
shpetim espana
Kosovo
Valon Gashi
Sun 19:40 

Loser round 3

Race to 6
45   
Macedonia (FYROM)
Mirsad Zeqiri
Kosovo
Labinot Markaj
Sun 19:49 
46   
Kosovo
Leonit Restelica
Kosovo
Besnik Hajdini
Sun 20:42 
47   
Kosovo
Orhan Emini
Macedonia (FYROM)
Samir Samir
Sun 20:55 
48   
Jasin MEDIU
Kosovo
Gani Ahmeti
Sun 20:57 

Losers qualification

Race to 6
49   
Kosovo
Labinot Markaj
Kosovo
Don Hajra
Sun 21:27 
50   
Kosovo
Besnik Hajdini
Kosovo
Burim Podvorica
Sun 21:43 
51   
Kosovo
Orhan Emini
Kosovo
shpetim espana
Sun 22:20 
52   
Jasin MEDIU
Macedonia (FYROM)
Rezak Medija Rizo
Sun 22:10 

Quarter final

Race to 7
53   
Kosovo
Faton Bajgora
Kosovo
Labinot Markaj
Sun 23:29 
54   
Kosovo
Valdrin Bllaca
Macedonia (FYROM)
Rezak Medija Rizo
Sun 23:29 
55   
Kosovo
Ylber Hyseni
Kosovo
Orhan Emini
Sun 23:29 
56   
Kosovo
Valon Gashi
Kosovo
Besnik Hajdini
Sun 23:29 

Semi final

Race to 7
57   
Kosovo
Labinot Markaj
Kosovo
Valdrin Bllaca
Mon 01:43 
58   
Kosovo
Ylber Hyseni
Kosovo
Valon Gashi
Mon 01:43 

Final

Race to 7
59   
Kosovo
Labinot Markaj
Kosovo
Valon Gashi
Mon 02:26 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants