Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 5, 2021

PCD 9Ball Huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Aad van Delft
6 (6/0) 30 (22/8)
73%
50
2 OC Chan
6 (5/1) 26 (20/6)
77%
35
3 Patrick Lie Kiauw
5 (4/1) 20 (14/6)
70%
25
3 Ronald Noriega
6 (4/2) 29 (16/13)
55%
25
5 Adam Kiernicki
4 (3/1) 20 (13/7)
65%
20
5 René van Lier
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
20
5 David Uljee
4 (3/1) 22 (11/11)
50%
20
5 Ali a .
4 (3/1) 19 (10/9)
53%
20
9 Jori Hätinen
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
15
Show more
9 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
15
9 Arco Van Der Velden
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
15
9 Navin Ramkhelawan
4 (2/2) 20 (9/11)
45%
15
9 Keith Gonesh
SPC Capelle
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
15
9 Tjeerd Hoekema
4 (2/2) 20 (9/11)
45%
15
9 Arthur d0lkens
3 (2/1) 12 (7/5)
58%
15
9 Johannes Tichelman
3 (2/1) 16 (9/7)
56%
15
17 Mario Martokarijo
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Tim de Vette
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
10
17 John Paul Filius
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Bob van Putten
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
10
17 E a Costa
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
10
17 William Giraldo
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Remi O'Rourke
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Beata Paczek
3 (1/2) 13 (7/6)
54%
10
25 Bas Verwijmeren
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
5
25 Mohammed El Farisi
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Hans Rooijakkers
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Hassan Osman
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
5
25 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Sebastiaan Visser
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Davy Pruymboom
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Ley Yeung Cheung
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
Entry deadline Sep 5, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 5, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and PCD 9ball huistoernooi ranking 2020/2021
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
**Toernooi opzet**
We gaan weer verder met de huistoernooien. Er zullen nog 16 toernooien gehouden worden,( de 4 gespeelde toernooien van vorig jaar tellen mee), na deze serie zal de masters gespeeld worden.
Je kan je plaatsen voor de masters door minimaal 11x deel te nemen en te eindigen bij de top 16 van de: PCD 9ball Huistoernooi ranking.

Er zal deze reeks alleen 9ball gespeeld worden, alternate-break.
Minimaal race naar de 3, afhankelijk van het toernooi verloop kan deze verhoogd worden.

Meld je bijtijds aan via cuescore, er geldt een max van 32 deelnemers.
Mocht je verhinderd zijn meld je dan zsm zelf af. Er wordt geen reservelijst bijgehouden, first come first serve.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Davy Pruymboom
Sun 18:00  Table 1
2   
Netherlands
Ronald Noriega
Netherlands
John Paul Filius
Sun 18:00  Table 2
3   
Netherlands
Tim de Vette
Finland
Jori Hätinen
Sun 18:00  Table 3
4   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Johannes Tichelman
Sun 18:00  Table 4
5   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Colombia
William Giraldo
Sun 18:01  Table 5
6   
Netherlands
Bas Verwijmeren
China
OC Chan
Sun 18:01  Table 6
7   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Mohammed El Farisi
Sun 18:01  Table 7
8   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 18:01  Table 8
9   
Netherlands
Arthur d0lkens
Netherlands
Remi O'Rourke
Sun 18:18  Table 3
10   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Netherlands
René van Lier
Sun 18:18  Table 6
11   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:23  Table 2
12   
Sudan
Hassan Osman
Poland
Adam Kiernicki
Sun 18:24  Table 1
13   
Netherlands
Aad van Delft
Netherlands
Bob van Putten
Sun 18:24  Table 8
14   
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Poland
Łukasz Cabała
Sun 18:26  Table 4
15   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sun 18:31  Table 5
16   
Morocco
Ali a .
Poland
Beata Paczek
Sun 18:35  Table 7

Winners qualification

Race to 3
17   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Ronald Noriega
Sun 18:48  Table 3
18   
Finland
Jori Hätinen
Netherlands
Johannes Tichelman
Sun 18:58  Table 2
19   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
China
OC Chan
Sun 19:02  Table 5
20   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 19:03  Table 1
21   
Netherlands
Arthur d0lkens
Netherlands
René van Lier
Sun 19:08  Table 7
22   
Netherlands
Keith Gonesh
Poland
Adam Kiernicki
Sun 19:22  Table 4
23   
Netherlands
Aad van Delft
Poland
Łukasz Cabała
Sun 19:22  Table 5
24   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Morocco
Ali a .
Sun 19:32  Table 1

Loser round 1

Race to 3
25   
Netherlands
Davy Pruymboom
Netherlands
John Paul Filius
Sun 18:40  Table 6
26   
Netherlands
Tim de Vette
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 18:41  Table 1
27   
Colombia
William Giraldo
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 18:59  Table 4
28   
Netherlands
Mohammed El Farisi
Portugal
E a Costa
Sun 19:02  Table 8
29   
Netherlands
Remi O'Rourke
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sun 19:08  Table 3
30   
Netherlands
Mario Martokarijo
Sudan
Hassan Osman
Sun 19:11  Table 9
31   
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Sun 19:19  Table 6
32   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Poland
Beata Paczek
Sun 19:31  Table 7

Losers qualification

Race to 3
33   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 19:55  Table 1
34   
Netherlands
Tim de Vette
Poland
Łukasz Cabała
Sun 19:53  Table 5
35   
Colombia
William Giraldo
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 19:53  Table 2
36   
Portugal
E a Costa
Netherlands
René van Lier
Sun 19:33  Table 2
37   
Netherlands
Remi O'Rourke
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 20:25  Table 5
38   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 19:37  Table 8
39   
Netherlands
Bob van Putten
Finland
Jori Hätinen
Sun 19:36  Table 6
40   
Poland
Beata Paczek
Netherlands
Ronald Noriega
Sun 19:53  Table 4

Last sixteen

Race to 4
41   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 20:37  Table 5
42   
Netherlands
Johannes Tichelman
Netherlands
René van Lier
Sun 20:29  Table 8
43   
China
OC Chan
Finland
Jori Hätinen
Sun 20:29  Table 1
44   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 20:29  Table 7
45   
Netherlands
Arthur d0lkens
Netherlands
Ronald Noriega
Sun 20:36  Table 4
46   
Poland
Adam Kiernicki
Poland
Łukasz Cabała
Sun 20:31  Table 2
47   
Netherlands
Aad van Delft
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 20:31  Table 3
48   
Morocco
Ali a .
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 20:33  Table 6

Quarter final

Race to 4
49   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
René van Lier
Sun 21:12  Table 1
50   
China
OC Chan
Netherlands
David Uljee
Sun 21:35  Table 6
51   
Netherlands
Ronald Noriega
Poland
Adam Kiernicki
Sun 21:19  Table 2
52   
Netherlands
Aad van Delft
Morocco
Ali a .
Sun 21:19  Table 4

Semi final

Race to 4
53   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
China
OC Chan
Sun 22:14 
54   
Netherlands
Ronald Noriega
Netherlands
Aad van Delft
Sun 22:14 

Final

Race to 4
55   
China
OC Chan
Netherlands
Aad van Delft
Sun 22:56  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants