Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 18, 2021

PCD 9Ball Huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hassan Osman
7 (6/1) 31 (21/10)
68%
50
2 Geordie Sahilatua
7 (5/2) 36 (19/17)
53%
35
3 Arthur d0lkens
6 (5/1) 32 (19/13)
59%
25
3 Johannes Tichelman
6 (5/1) 28 (18/10)
64%
25
5 René van Lier
5 (2/3) 20 (10/10)
50%
20
5 Mario Martokarijo
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
20
5 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
5 (3/2) 25 (13/12)
52%
20
5 John Paul Filius
5 (2/3) 23 (12/11)
52%
20
9 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
10 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
15
10 Mirjam Alfons
4 (1/3) 16 (7/9)
44%
15
10 Ari Bode
4 (1/3) 19 (8/11)
42%
15
13 Jori Hätinen
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
15
13 Carel van Rosmalen
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
15
13 Remi O'Rourke
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
15
Entry deadline Jul 18, 2021, 5:45 PM (local time)
Starts Jul 18, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (15 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and PCD 9ball huistoernooi ranking 2020/2021
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
**Toernooi opzet**
We gaan weer verder met de huistoernooien. Er zullen nog 16 toernooien gehouden worden,( de 4 gespeelde toernooien van vorig jaar tellen mee), na deze serie zal de masters gespeeld worden.
Je kan je plaatsen voor de masters door minimaal 11x deel te nemen en te eindigen bij de top 16 van de: PCD 9ball Huistoernooi ranking.

Er zal deze reeks alleen 9ball gespeeld worden, alternate-break.
Minimaal race naar de 3, afhankelijk van het toernooi verloop kan deze verhoogd worden.

Meld je bijtijds aan via cuescore, er geldt een max van 32 deelnemers.
Mocht je verhinderd zijn meld je dan zsm zelf af. Er wordt geen reservelijst bijgehouden, first come first serve.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Johannes Tichelman 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Hassan Osman 4 3 0 1 9 4 5 0 0 0 0.692 3
3 René van Lier 4 2 0 2 7 6 1 0 0 0 0.538 2
4 Łukasz Cabała 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
5 Carel van Rosmalen 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Arthur d0lkens 4 4 0 0 12 6 6 0 0 0 0.667 4
2 Jum Zwijnenburg 4 3 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 3
3 John Paul Filius 4 2 0 2 9 7 2 0 0 0 0.563 2
4 Ari Bode 4 1 0 3 8 11 -3 0 0 0 0.421 1
5 Remi O'Rourke 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Geordie Sahilatua 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
2 Mario Martokarijo 4 3 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 3
3 Patrick Berkenpas 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Mirjam Alfons 4 1 0 3 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
5 Jori Hätinen 4 1 0 3 7 10 -3 0 0 0 0.412 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Carel van Rosmalen
Sun 18:05  Table 1
2-A   
Netherlands
Johannes Tichelman
Poland
Łukasz Cabała
  Table 5
3-B   
Netherlands
Ari Bode
Netherlands
Remi O'Rourke
Sun 18:06  Table 2
4-B   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
John Paul Filius
Sun 19:04  Table 6
5-C   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 18:06  Table 3
6-C   
Finland
Jori Hätinen
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 18:06  Table 4

Round 2

Race to 3
7-A   
Netherlands
Carel van Rosmalen
Poland
Łukasz Cabała
Sun 18:33  Table 5
8-A   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
René van Lier
Sun 18:22  Table 1
9-B   
Netherlands
Remi O'Rourke
Netherlands
John Paul Filius
Sun 20:17 
10-B   
Netherlands
Ari Bode
Netherlands
Arthur d0lkens
Sun 18:46  Table 2
11-C   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 18:34  Table 4
12-C   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:27  Table 3

Round 3

Race to 3
13-A   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
René van Lier
Sun 19:00  Table 1
14-A   
Netherlands
Carel van Rosmalen
Netherlands
Johannes Tichelman
Sun 19:00  Table 5
15-B   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Arthur d0lkens
Sun 18:12  Table 6
16-B   
Netherlands
Remi O'Rourke
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 19:43  Table 2
17-C   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 19:01  Table 4
18-C   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Finland
Jori Hätinen
Sun 19:02  Table 3

Round 4

Race to 3
19-A   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Johannes Tichelman
Sun 19:39  Table 5
20-A   
Poland
Łukasz Cabała
Sudan
Hassan Osman
Sun 19:32  Table 3
21-B   
Netherlands
Arthur d0lkens
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 20:19 
22-B   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Ari Bode
Sun 19:18  Table 6
23-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Finland
Jori Hätinen
Sun 19:58 
24-C   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 19:59 

Round 5

Race to 3
25-A   
Netherlands
Johannes Tichelman
Sudan
Hassan Osman
Sun 19:57 
26-A   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Carel van Rosmalen
Sun 19:57 
27-B   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Ari Bode
Sun 20:53 
28-B   
Netherlands
Arthur d0lkens
Netherlands
Remi O'Rourke
Sun 19:35  Table 2
29-C   
Finland
Jori Hätinen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 19:25  Table 1
30-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 19:29  Table 4

Quarter final

Race to 3
31   
Netherlands
Johannes Tichelman
Netherlands
René van Lier
Sun 21:10 
32   
Netherlands
Mario Martokarijo
Sudan
Hassan Osman
Sun 21:10 
33   
Netherlands
Arthur d0lkens
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 21:10 
34   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 21:10 

Semi final

Race to 4
35   
Netherlands
Johannes Tichelman
Sudan
Hassan Osman
Sun 22:03  Table 1
36   
Netherlands
Arthur d0lkens
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 22:03  Table 2

Final

Race to 4
37   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 22:53  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants