Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 1, 2021

PCD 9Ball Huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Martokarijo
7 (6/1) 33 (23/10)
70%
50
2 Gill Taytelbaum
7 (5/2) 34 (20/14)
59%
35
3 Patrick Lie Kiauw
5 (4/1) 25 (17/8)
68%
25
3 René van Lier
5 (4/1) 23 (15/8)
65%
25
5 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
20
5 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
20
5 John Breur
5 (3/2) 22 (11/11)
50%
20
5 Feng Chen
4 (3/1) 18 (10/8)
56%
20
9 Jori Hätinen
3 (2/1) 13 (6/7)
46%
15
Show more
9 Eelco van Dooren
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
15
9 Ari Bode
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
15
9 Hassan Osman
3 (2/1) 16 (9/7)
56%
15
9 Johannes Tichelman
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
9 Zumfer Benquku
3 (2/1) 12 (7/5)
58%
15
9 Marijn Romers
2 (1/1) 10 (5/5)
50%
15
9 Raymond Bracke.
2 (1/1) 8 (4/4)
50%
15
17 Keith Gonesh
SPC Capelle
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
10
17 John Koot
Pool West 2
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Arthur d0lkens
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Paul Meerzorg
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Carel van Rosmalen
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Davy Pruymboom
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Samuel Di Maggio
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
10
25 Jeanette van den Eijkel
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 John Paul Filius
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 E a Costa
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Ley Yeung Cheung
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
Entry deadline Aug 1, 2021, 5:58 PM (local time)
Starts Aug 1, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (29 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and PCD 9ball huistoernooi ranking 2020/2021
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
**Toernooi opzet**
We gaan weer verder met de huistoernooien. Er zullen nog 16 toernooien gehouden worden,( de 4 gespeelde toernooien van vorig jaar tellen mee), na deze serie zal de masters gespeeld worden.
Je kan je plaatsen voor de masters door minimaal 11x deel te nemen en te eindigen bij de top 16 van de: PCD 9ball Huistoernooi ranking.

Er zal deze reeks alleen 9ball gespeeld worden, alternate-break.
Minimaal race naar de 3, afhankelijk van het toernooi verloop kan deze verhoogd worden.

Meld je bijtijds aan via cuescore, er geldt een max van 32 deelnemers.
Mocht je verhinderd zijn meld je dan zsm zelf af. Er wordt geen reservelijst bijgehouden, first come first serve.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
John Koot
Walk Over
 
2   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Samuel Di Maggio
Sun 18:03  Table 1
3   
Netherlands
René van Lier
Portugal
E a Costa
Sun 18:03  Table 2
4   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 18:03  Table 4
5   
Netherlands
Carel van Rosmalen
Netherlands
Ari Bode
Sun 18:03  Table 5
6   
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 18:03  Table 6
7   
Suriname
Gill Taytelbaum
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 18:32  Table 7
8   
Netherlands
Davy Pruymboom
Finland
Jori Hätinen
Sun 18:03  Table 7
9   
Netherlands
Marijn Romers
Walk Over
 
10   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
John Breur
Sun 18:03  Table 11
11   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Johannes Tichelman
Sun 18:03  Table 10
12   
China
Feng Chen
Netherlands
Arthur d0lkens
Sun 18:23  Table 2
13   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:26  Table 5
14   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 18:26  Table 6
15   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 18:29  Table 10
16   
Walk Over
Netherlands
Raymond Bracke.
 

Winners qualification

Race to 3
17   
Netherlands
John Koot
Sudan
Hassan Osman
Sun 18:53  Table 6
18   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 18:57  Table 10
19   
Netherlands
Ari Bode
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 19:31  Table 5
20   
Suriname
Gill Taytelbaum
Finland
Jori Hätinen
Sun 19:12  Table 4
21   
Netherlands
Marijn Romers
Netherlands
John Breur
Sun 18:41  Table 1
22   
Netherlands
Johannes Tichelman
China
Feng Chen
Sun 19:14  Table 1
23   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 19:19  Table 2
24   
Netherlands
Eelco van Dooren
Netherlands
Raymond Bracke.
Sun 19:23  Table 6

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Samuel Di Maggio
 
26   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 18:39  Table 4
27   
Netherlands
Carel van Rosmalen
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Sun 18:36  Table 11
28   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Davy Pruymboom
Sun 19:00  Table 7
29   
Walk Over
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
 
30   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Arthur d0lkens
Sun 18:45  Table 2
31   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Sun 18:59  Table 5
32   
Poland
Łukasz Cabała
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 3
33   
Netherlands
Samuel Di Maggio
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 19:51  Table 6
34   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 19:47  Table 2
35   
Netherlands
Carel van Rosmalen
Netherlands
Johannes Tichelman
Sun 19:36  Table 1
36   
Netherlands
Davy Pruymboom
Netherlands
John Breur
Sun 19:41  Table 7
37   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Suriname
Gill Taytelbaum
Sun 19:55  Table 4
38   
Netherlands
Arthur d0lkens
Netherlands
Ari Bode
Sun 19:57  Table 5
39   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 19:35  Table 8
40   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
John Koot
Sun 19:33  Table 11

Last sixteen

Race to 4
41   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 20:26  Table 1
42   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Johannes Tichelman
Sun 20:26  Table 2
43   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 20:26  Table 4
44   
Finland
Jori Hätinen
Poland
Łukasz Cabała
Sun 20:26  Table 5
45   
Netherlands
Marijn Romers
Suriname
Gill Taytelbaum
Sun 20:26  Table 6
46   
China
Feng Chen
Netherlands
Ari Bode
Sun 20:26  Table 7
47   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 20:26  Table 8
48   
Netherlands
Raymond Bracke.
Netherlands
John Breur
Sun 20:26  Table 11

Quarter final

Race to 4
49   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
René van Lier
Sun 21:24  Table 1
50   
Netherlands
Mario Martokarijo
Poland
Łukasz Cabała
Sun 21:12  Table 4
51   
Suriname
Gill Taytelbaum
China
Feng Chen
Sun 21:11  Table 2
52   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
John Breur
Sun 21:12  Table 5

Semi final

Race to 4
53   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 22:02  Table 1
54   
Suriname
Gill Taytelbaum
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 22:02  Table 2

Final

Race to 3
55   
Netherlands
Mario Martokarijo
Suriname
Gill Taytelbaum
Sun 22:30 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants