Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 15, 2021

PCD 9Ball Huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Martokarijo
6 (6/0) 32 (22/10)
69%
50
2 Bob van Putten
7 (5/2) 39 (21/18)
54%
35
3 Paul Timmerman
6 (4/2) 33 (18/15)
55%
25
3 Muhsin Yagli
5 (4/1) 23 (16/7)
70%
25
5 Anthony Cheung
4 (3/1) 21 (13/8)
62%
20
5 Jeanette van den Eijkel
4 (3/1) 24 (13/11)
54%
20
5 Ali a .
4 (3/1) 20 (11/9)
55%
20
5 Samuel Di Maggio
4 (3/1) 18 (11/7)
61%
20
9 Mirjam Alfons
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
Show more
9 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
3 (2/1) 12 (8/4)
67%
15
9 Aad van Delft
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
15
9 John Paul Filius
3 (2/1) 13 (9/4)
69%
15
9 Dylan Dasar
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
15
9 Rick Telehala
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
15
9 Hassan Osman
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
15
9 Raymond Bracke.
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
15
17 Hoa Nguyen
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Tjeerd Hoekema
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
10
17 Tim de Vette
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Hans Rooijakkers
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
10
17 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Gill Taytelbaum
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
10
17 Davy Pruymboom
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Ley Yeung Cheung
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
10
25 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
5
25 Feng Chen
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Eelco van Dooren
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Arthur d0lkens
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Rodrigo Matias
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Zumfer Benquku
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Sebastiaan Visser
1 (0/1) 3 (0/3)
0%
5
25 Richard Gierdharie
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
Entry deadline Aug 15, 2021, 5:45 PM (local time)
Starts Aug 15, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and PCD 9ball huistoernooi ranking 2020/2021
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
**Toernooi opzet**
We gaan weer verder met de huistoernooien. Er zullen nog 16 toernooien gehouden worden,( de 4 gespeelde toernooien van vorig jaar tellen mee), na deze serie zal de masters gespeeld worden.
Je kan je plaatsen voor de masters door minimaal 11x deel te nemen en te eindigen bij de top 16 van de: PCD 9ball Huistoernooi ranking.

Er zal deze reeks alleen 9ball gespeeld worden, alternate-break.
Minimaal race naar de 3, afhankelijk van het toernooi verloop kan deze verhoogd worden.

Meld je bijtijds aan via cuescore, er geldt een max van 32 deelnemers.
Mocht je verhinderd zijn meld je dan zsm zelf af. Er wordt geen reservelijst bijgehouden, first come first serve.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Aad van Delft
Morocco
Ali a .
Sun 18:22  Table 6
2   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Arthur d0lkens
Sun 18:03  Table 1
3   
Netherlands
Bob van Putten
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 18:31  Table 2
4   
Netherlands
Muhsin Yagli
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 18:03  Table 2
5   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 18:03  Table 3
6   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sun 18:04  Table 4
7   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Davy Pruymboom
Sun 18:23  Table 8
8   
Mexico
Rodrigo Matias
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 18:04  Table 6
9   
Netherlands
Samuel Di Maggio
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Sun 18:04  Table 7
10   
Netherlands
Rick Telehala
China
Feng Chen
Sun 18:32  Table 7
11   
Netherlands
Raymond Bracke.
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 18:33  Table 4
12   
Netherlands
Mario Martokarijo
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 18:42  Table 5
13   
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Sudan
Hassan Osman
Sun 18:04  Table 8
14   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
China
Anthony Cheung
Sun 18:07  Table 5
15   
Netherlands
Tim de Vette
Suriname
Gill Taytelbaum
Sun 18:42  Table 3
16   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sun 18:35  Table 1

Winners qualification

Race to 3
17   
Morocco
Ali a .
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 18:51  Table 1
18   
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 18:51  Table 7
19   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 19:11  Table 6
20   
Netherlands
John Paul Filius
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 18:51  Table 6
21   
Netherlands
Samuel Di Maggio
Netherlands
Rick Telehala
Sun 19:13  Table 5
22   
Netherlands
Raymond Bracke.
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 19:32  Table 5
23   
Sudan
Hassan Osman
China
Anthony Cheung
Sun 19:29  Table 8
24   
Suriname
Gill Taytelbaum
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 19:41  Table 1

Loser round 1

Race to 3
25   
Netherlands
Aad van Delft
Netherlands
Arthur d0lkens
Sun 18:52  Table 7
26   
Vietnam
Hoa Nguyen
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 18:52  Table 8
27   
Netherlands
Eelco van Dooren
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sun 18:54  Table 2
28   
Netherlands
Davy Pruymboom
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 19:16  Table 4
29   
Netherlands
Ley Yeung Cheung
China
Feng Chen
Sun 19:33  Table 2
30   
Netherlands
Mirjam Alfons
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 19:17  Table 1
31   
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 19:12  Table 3
32   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Sebastiaan Visser
 

Losers qualification

Race to 3
33   
Netherlands
Aad van Delft
Suriname
Gill Taytelbaum
Sun 20:06  Table 1
34   
Vietnam
Hoa Nguyen
Sudan
Hassan Osman
Sun 20:08  Table 5
35   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Raymond Bracke.
Sun 20:06  Table 2
36   
Netherlands
Davy Pruymboom
Netherlands
Rick Telehala
Sun 19:44  Table 4
37   
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 20:08  Table 4
38   
Netherlands
Mirjam Alfons
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 19:49  Table 6
39   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Bob van Putten
Sun 19:49  Table 3
40   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 19:47  Table 7

Last sixteen

Race to 4
41   
Morocco
Ali a .
Sudan
Hassan Osman
Sun 20:37  Table 5
42   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 20:33  Table 1
43   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Netherlands
Rick Telehala
Sun 20:33  Table 2
44   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Bob van Putten
Sun 20:33  Table 3
45   
Netherlands
Samuel Di Maggio
Netherlands
Raymond Bracke.
Sun 20:33  Table 4
46   
Netherlands
Mario Martokarijo
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 20:33  Table 6
47   
China
Anthony Cheung
Netherlands
Aad van Delft
Sun 20:36  Table 8
48   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 20:34  Table 7

Quarter final

Race to 4
49   
Morocco
Ali a .
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 21:09  Table 3
50   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Netherlands
Bob van Putten
Sun 21:15  Table 5
51   
Netherlands
Samuel Di Maggio
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 21:20  Table 2
52   
China
Anthony Cheung
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 21:08  Table 1

Semi final

Race to 4
53   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Bob van Putten
Sun 22:05  Table 1
54   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 22:08  Table 5

Final

Race to 4
55   
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 23:17 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants