Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 22, 2021

PCD 9Ball Huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Martokarijo
7 (6/1) 34 (24/10)
71%
50
2 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
6 (5/1) 34 (20/14)
59%
35
3 John Koot
Pool West 2
4 (3/1) 20 (12/8)
60%
25
3 René Beysens
6 (4/2) 28 (17/11)
61%
25
5 Paul Timmerman
3 (2/1) 13 (8/5)
62%
20
5 Bob van Putten
5 (3/2) 22 (13/9)
59%
20
5 Crelis Hogchem
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
20
5 Duke Boerboom
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
20
9 Jori Hätinen
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
15
Show more
9 René van Lier
3 (2/1) 15 (7/8)
47%
15
9 David Uljee
3 (2/1) 12 (6/6)
50%
15
9 Ramin Ismayilov
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
15
9 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (2/1) 13 (7/6)
54%
15
9 Gill Taytelbaum
3 (2/1) 12 (8/4)
67%
15
9 William Giraldo
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
15
9 Ali a .
2 (1/1) 9 (4/5)
44%
15
17 Arco Van Der Velden
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Bas Verwijmeren
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
10
17 Arthur d0lkens
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Johannes Tichelman
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Freek Tichelman
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Davy Pruymboom
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Remi O'Rourke
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Ley Yeung Cheung
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
10
25 Tim de Vette
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
5
25 John Paul Filius
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Sebastiaan Visser
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
5
25 mustafa mutlu
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
Entry deadline Aug 22, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Aug 22, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (28 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and PCD 9ball huistoernooi ranking 2020/2021
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
**Toernooi opzet**
We gaan weer verder met de huistoernooien. Er zullen nog 16 toernooien gehouden worden,( de 4 gespeelde toernooien van vorig jaar tellen mee), na deze serie zal de masters gespeeld worden.
Je kan je plaatsen voor de masters door minimaal 11x deel te nemen en te eindigen bij de top 16 van de: PCD 9ball Huistoernooi ranking.

Er zal deze reeks alleen 9ball gespeeld worden, alternate-break.
Minimaal race naar de 3, afhankelijk van het toernooi verloop kan deze verhoogd worden.

Meld je bijtijds aan via cuescore, er geldt een max van 32 deelnemers.
Mocht je verhinderd zijn meld je dan zsm zelf af. Er wordt geen reservelijst bijgehouden, first come first serve.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
John Koot
Walk Over
 
2   
Netherlands
Davy Pruymboom
Netherlands
Duke Boerboom
Sun 18:09  Table 1
3   
Netherlands
Tim de Vette
Suriname
Gill Taytelbaum
Sun 18:34  Table 6
4   
Finland
Jori Hätinen
Netherlands
Johannes Tichelman
Sun 18:09  Table 2
5   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
René van Lier
Sun 18:09  Table 3
6   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Bob van Putten
Sun 18:09  Table 4
7   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 18:09  Table 5
8   
Walk Over
Netherlands
Paul Timmerman
 
9   
Morocco
Ali a .
Walk Over
 
10   
Netherlands
Arthur d0lkens
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:09  Table 6
11   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sun 18:09  Table 7
12   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Sun 18:09  Table 8
13   
Netherlands
Freek Tichelman
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 18:30  Table 8
14   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
mustafa mutlu
Sun 18:34  Table 4
15   
Netherlands
Remi O'Rourke
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 18:38  Table 1
16   
Walk Over
Colombia
William Giraldo
 

Winners qualification

Race to 3
17   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Duke Boerboom
Sun 18:46  Table 3
18   
Suriname
Gill Taytelbaum
Finland
Jori Hätinen
Sun 19:12  Table 3
19   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Bob van Putten
Sun 18:48  Table 5
20   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 18:52  Table 8
21   
Morocco
Ali a .
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:54  Table 4
22   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 19:06  Table 6
23   
Netherlands
Crelis Hogchem
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 19:15  Table 5
24   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Colombia
William Giraldo
Sun 19:21  Table 1

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Davy Pruymboom
 
26   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Johannes Tichelman
Sun 18:55  Table 2
27   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
René Beysens
Sun 18:49  Table 5
28   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Arthur d0lkens
 
30   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Sun 18:57  Table 7
31   
Netherlands
Freek Tichelman
Netherlands
mustafa mutlu
Sun 19:16  Table 2
32   
Netherlands
Remi O'Rourke
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 3
33   
Netherlands
Davy Pruymboom
Colombia
William Giraldo
Sun 19:50  Table 1
34   
Netherlands
Johannes Tichelman
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 19:42  Table 5
35   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 19:30  Table 4
36   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 19:32  Table 2
37   
Netherlands
Arthur d0lkens
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 19:18  Table 8
38   
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Netherlands
Bob van Putten
Sun 19:49  Table 7
39   
Netherlands
Freek Tichelman
Finland
Jori Hätinen
Sun 19:36  Table 3
40   
Netherlands
Remi O'Rourke
Netherlands
Duke Boerboom
Sun 19:31  Table 6

Last sixteen

Race to 4
41   
Netherlands
John Koot
Colombia
William Giraldo
Sun 20:19  Table 8
42   
Suriname
Gill Taytelbaum
Netherlands
Duke Boerboom
Sun 20:17  Table 2
43   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 20:17  Table 3
44   
Netherlands
Paul Timmerman
Finland
Jori Hätinen
Sun 20:17  Table 4
45   
Morocco
Ali a .
Netherlands
René Beysens
Sun 20:18  Table 5
46   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 20:18  Table 6
47   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Bob van Putten
Sun 20:18  Table 7
48   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 20:21  Table 1

Quarter final

Race to 4
49   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Duke Boerboom
Sun 20:59  Table 5
50   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 20:55  Table 6
51   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 20:55  Table 7
52   
Netherlands
Bob van Putten
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 21:00  Table 1

Semi final

Race to 4
53   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 21:31  Table 1
54   
Netherlands
René Beysens
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 21:31  Table 2

Final

Race to 5
55   
Netherlands
Mario Martokarijo
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 22:24 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants