Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 8, 2020

Oslo BK Sommerturnering III 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
6 (6/0) 68 (42/26)
62%
100
2 Astvaldur Heidarsson
7 (5/2) 83 (44/39)
53%
87
3 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
5 (4/1) 56 (34/22)
61%
74
3 Erik Gårdelöf
Oslo BK
5 (4/1) 50 (31/19)
62%
74
5 Didrik Vatne
Ask BC
4 (3/1) 40 (22/18)
55%
61
5 Ivan Blomqvist
Oslo BK
4 (3/1) 41 (25/16)
61%
61
5 Morten Bakken
Asker BK
4 (3/1) 47 (27/20)
57%
61
5 Henrik Herrebrøden
Unique BK
4 (3/1) 47 (27/20)
57%
61
9 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 45 (22/23)
49%
49
Show more
9 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
4 (2/2) 48 (23/25)
48%
49
9 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 42 (21/21)
50%
49
9 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
3 (1/2) 29 (9/20)
31%
49
9 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (2/2) 46 (21/25)
46%
49
9 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
3 (2/1) 33 (18/15)
55%
49
9 Erol Dane Mula
Oslo BK
4 (2/2) 45 (22/23)
49%
49
9 Tore Mo
Oslo BK
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
49
17 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
3 (1/2) 36 (17/19)
47%
29
17 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
3 (1/2) 38 (19/19)
50%
29
17 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
29
17 Morten Bjellås
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
29
17 Kim Soo Garmark
Storgata BK
3 (1/2) 32 (13/19)
41%
29
17 Andreas Wahr-Hansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
29
17 Leif Norvald Nilsen
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
29
17 Benjamin Andreas Lien
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
29
25 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
22
25 Emil Andreassen
Vestby BK
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
22
25 Marius Nørsterud
Oslo BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
22
25 Jim-Olav Fors
Oslo BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
22
25 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
22
25 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
22
Entry deadline Aug 7, 2020, 11:59 PM (local time)
Starts Aug 8, 2020, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (31 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Oslo sommerturnering 2020 sammenlagt
Organizer Oslo BK
Contact Egil Arne Sørensen and Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
HUSK KONTANTER TIL PÅMELDING
9-ball med HCP fra - 1 til 4, distanse 7, annethvert brekk, 3 ball regel, 9 spottes. Ikke anledning til å spille tre feil på HCP 3 og 4. Max 48 deltakere. Ingen kleskode.
Køpådd inntar kommentatorplassene under siste sommerturnering🎱
Turneringsavgift: 350,- /200,- for juniorer.
Å0
Premier: Vinner 5 000,- (32 delt.) og 7 500,- (48 delt.) Premier t.o.m. 5- plass som får min. 500.- uansett antall deltakere over 24.

Dette er siste av i alt tre sommerturneringer. I tillegg til premiering i hver av turneringene, vil 1.- 3. plass sammenlagt, få pokal. Ved lik sluttsum er sorteringen: antall turneringsseire, innbyrdes, andreplasser osv. Tre gavekort på middag restaurant verdi 500 hver, trekkes blandt de som har deltatt på alle tre turneringene.

HCP:
Emil A. Gangfløt 0
Didrik Vatne 0
Ole K. Rudshavn 0
Erik Gårdelöf 0
Albert Roman B. Stensrød 0
Jan Kjetil Nordrum 1
Erol D. Mula 1
Ivan Blomqvist 1
Jan Morten Arnesen 1
Kim Soo Garmark 1
Lars Harby 1
Marius Nørsterud 1
Morten Bakken 1
Ole T. Ganfløt 1
Pål Andre Martinsen 1
Umar H. Ali 1
Henrik Herrebrøden 1
Astvaldur Heidarsson 2
Bjørn Bratteberg 2
Mindaugas Jomantas 2
Jan Atle Kofoed 2
Jim-Olav Fors 2
Emil Andreassen 3
Stig Nesvik 3
Terje Kristoffersen 3
Trond-Michael B. Stensrød 3
Andreas E. Wahr-Hansen 4
Benjamin Andreas Lien 4
Daniel L-Styr 4
Leif Nordvald Nilsen 4
Giena Tanilon 4
Morten Bjellås 4
Tore Mo 4

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Norway
Leif Norvald Nilsen
Walk Over
 
2   
Norway
Stig Nesvik
3
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Sat 13:03  Table 1
3   
Norway
Henrik Herrebrøden
1
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Sat 13:03  Table 2
4   
Norway
Jim-Olav Fors
2
Norway
Jan Kjetil Nordrum
1
Sat 13:00  Table 3
5   
Norway
Didrik Vatne
0
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
3
Sat 13:00  Table 4
6   
Norway
Emil Andreassen
3
Norway
Andreas Eldegard Wahr-Hansen
4
Sat 13:00  Table 5
7   
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Iceland
Astvaldur Heidarsson
2
Sat 13:00  Table 6
8   
Norway
Kim Soo Garmark
1
Norway
Giena Tanilon
4
Sat 13:15  Table 7
9   
Norway
Morten Bakken
1
Philippines
Erol Dane Mula
1
Sat 13:03  Table 8
10   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Norway
Benjamin Andreas Lien
4
Sat 13:00  Table 10
11   
Norway
Marius Nørsterud
1
Norway
Emil André Gangfløt
0
Sat 13:00  Table 12
12   
Norway
Lars Harby
1
Norway
Jan Atle Kofoed
2
Sat 13:00  Table 11
13   
Norway
Bjørn Bratteberg
2
Lithuania
Mindaugas Jomantas
2
Sat 13:02  Table 13
14   
Norway
Morten Bjellås
4
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
4
Sat 13:00  Table 14
15   
Norway
Tore Mo
4
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sat 13:01  Table 15
16   
Sweden
Ivan Blomqvist
1
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Sat 13:01  Table 16

Winners qualification

Race to 7
17   
Norway
Leif Norvald Nilsen
4
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Sat 13:51  Table 12
18   
Norway
Henrik Herrebrøden
1
Norway
Jan Kjetil Nordrum
1
Sat 14:26  Table 7
19   
Norway
Didrik Vatne
0
Norway
Andreas Eldegard Wahr-Hansen
4
Sat 14:05  Table 6
20   
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Norway
Kim Soo Garmark
1
Sat 14:25  Table 12
21   
Norway
Morten Bakken
1
Norway
Benjamin Andreas Lien
4
Sat 14:00  Table 13
22   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Norway
Jan Atle Kofoed
2
Sat 13:51  Table 1
23   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
2
Norway
Morten Bjellås
4
Sat 13:54  Table 10
24   
Norway
Tore Mo
4
Sweden
Ivan Blomqvist
1
Sat 13:59  Table 8

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Norway
Stig Nesvik
 
26   
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Norway
Jim-Olav Fors
2
Sat 14:27  Table 11
27   
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
3
Norway
Emil Andreassen
3
Sat 14:11  Table 14
28   
Iceland
Astvaldur Heidarsson
2
Norway
Giena Tanilon
4
Sat 14:13  Table 4
29   
Philippines
Erol Dane Mula
1
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Sat 14:02  Table 15
30   
Norway
Marius Nørsterud
1
Norway
Lars Harby
1
Sat 13:52  Table 3
31   
Norway
Bjørn Bratteberg
2
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
4
Sat 13:50  Table 5
32   
Norway
Umar Hayat Ali
1
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Sat 13:58  Table 11

Losers qualification

Race to 7
33   
Norway
Stig Nesvik
3
Norway
Tore Mo
4
Sat 15:27  Table 3
34   
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Norway
Morten Bjellås
4
Sat 15:40  Table 5
35   
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
3
Norway
Jan Atle Kofoed
2
Sat 15:12  Table 1
36   
Iceland
Astvaldur Heidarsson
2
Norway
Benjamin Andreas Lien
4
Sat 15:27  Table 4
37   
Philippines
Erol Dane Mula
1
Norway
Kim Soo Garmark
1
Sat 15:27  Table 6
38   
Norway
Lars Harby
1
Norway
Andreas Eldegard Wahr-Hansen
4
Sat 15:27  Table 12
39   
Norway
Bjørn Bratteberg
2
Norway
Jan Kjetil Nordrum
1
Sat 15:41  Table 10
40   
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Norway
Leif Norvald Nilsen
4
Sat 15:07  Table 2

Last sixteen

Race to 7
41   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Norway
Tore Mo
4
Sat 16:46  Table 4
42   
Norway
Henrik Herrebrøden
1
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
3
Sat 16:46  Table 5
43   
Norway
Didrik Vatne
0
Norway
Lars Harby
1
Sat 16:46  Table 12
44   
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Sat 16:47  Table 8
45   
Norway
Morten Bakken
1
Philippines
Erol Dane Mula
1
Sat 16:47  Table 7
46   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Sat 16:47  Table 6
47   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
2
Iceland
Astvaldur Heidarsson
2
Sat 16:47  Table 10
48   
Sweden
Ivan Blomqvist
1
R1
Norway
Jan Kjetil Nordrum
1
Sat 16:47  Table 11

Quarter final

Race to 7
49   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Norway
Henrik Herrebrøden
1
Sat 18:12  Table 7
50   
Norway
Didrik Vatne
0
Sweden
Erik Gårdelöf
0
R1
Sat 18:12  Table 9
51   
Norway
Morten Bakken
1
Norway
Emil André Gangfløt
0
Sat 18:12  Table 11
52   
Iceland
Astvaldur Heidarsson
2
Sweden
Ivan Blomqvist
1
Sat 18:12  Table 12

Semi final

Race to 7
53   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
R3
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Sat 20:00  Table 12
54   
Norway
Emil André Gangfløt
0
R1
Iceland
Astvaldur Heidarsson
2
Sat 20:00  Table 7

Final

Race to 7
55   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Iceland
Astvaldur Heidarsson
2
Sat 21:25  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment