Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 6, 2020

Oslo BK Sommerturnering 1- 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Damianos Giallourakis
Oslo BK
6 (6/0) 69 (42/27)
61%
100
2 Ivan Blomqvist
Oslo BK
7 (5/2) 78 (44/34)
56%
87
3 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
5 (4/1) 52 (32/20)
62%
74
3 Jim-Olav Fors
Oslo BK
6 (4/2) 66 (35/31)
53%
74
5 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
4 (3/1) 47 (25/22)
53%
61
5 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
4 (3/1) 47 (26/21)
55%
61
5 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
4 (3/1) 45 (27/18)
60%
61
5 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
5 (3/2) 59 (32/27)
54%
61
9 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
4 (2/2) 45 (22/23)
49%
49
Show more
9 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (2/1) 36 (19/17)
53%
49
9 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (2/2) 44 (21/23)
48%
49
9 Jan Verner Bjørklund
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 46 (23/23)
50%
49
9 Stig Nesvik
Oslo BK
4 (2/2) 47 (22/25)
47%
49
9 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
3 (2/1) 28 (14/14)
50%
49
9 Erol Dane Mula
Oslo BK
3 (2/1) 32 (16/16)
50%
49
9 Kim Soo Garmark
Storgata BK
4 (2/2) 42 (24/18)
57%
49
17 Christian Wikeby
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 34 (16/18)
47%
29
17 Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
29
17 Baard Onsum
Oslo BK
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
29
17 Bjørn Erik Øverland
Oslo BK
3 (1/2) 33 (15/18)
45%
29
17 Bent Brørs
Oslo BK
3 (1/2) 33 (16/17)
48%
29
17 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
29
17 Morten Bakken
Asker BK
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
29
17 Johannes Ulsund
Oslo BK
3 (1/2) 34 (18/16)
53%
29
25 Emil Andreassen
Vestby BK
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
22
25 Kendall Mikayla Kion
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
22
25 Marius Nørsterud
Oslo BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
22
25 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
22
25 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
22
25 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
22
25 Roger Mølmann
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
22
25 Leif Norvald Nilsen
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
22
Entry deadline Jun 6, 2020, 11:50 AM (local time)
Starts Jun 6, 2020, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Oslo sommerturnering 2020 sammenlagt
Organizer Oslo BK
Contact Egil Arne Sørensen and Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
TA MED KONTANTER TIL PÅMELDING
9-ball med HCP 0-4, distanse 7 "lag"for brekk, annethvert brekk, 3 ball - regel, ikke anledning til å spille tre feil mot 3-4 HC-spillere (impliserer 3-4 HC spillere ikke kan spille 3 feil mot noen). Turneringsavgift: 350/200,- (damer/junior). Alt ut i premier! Premier til 1.-3. plass (evt. 5.plass) med mange deltakere. Stream bord 6 og 12. Trekning klokken 1235.

HCP:
Navn HCP
Emil Gangfløt 0
Ole Kristian Rudshavn 0
Damianos Giallourakis 0
Albert R Stenrød 0
Ole T. Gangfløt 0
Marius Nøsterud 0
Lars Harby 1
Morten Bakken 1
Jan M. Arnesen 1
Pål A. Martinsen 1
Erol D. Mula 1
Ivan Blomqvist 1
Kim Soo Garmark 1
Umar Hayat 1
Kendall Onstad 2
Torbjørn V.D. Eriksen -2
Bjørn Bratteberg 2
Bård Onsum 2
Tom Kristiansen 2
Trond-M.Stensrød 2
Christian Wikeby 2
Bjørn Erik Øverland 2
Jim-Olav Fors 2
Mindaugas Jomantas 2
Bent Brørs 3
Stig Nesvik 3
Jan Verner Bjørklund 3
Roger Mølmann 3
Leif N. Nilsen 4
Daniel L-Styr 4
Johannes Ulsund 4

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Norway
Kim Soo Garmark
1
R7
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Sat 12:54  Table 16
2   
Norway
Marius Nørsterud
0
R1
Norway
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
2
R1
Sat 12:54  Table 15
3   
Sweden
Ivan Blomqvist
1
Norway
Jan Verner Bjørklund
3
Sat 12:54  Table 14
4   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Norway
Kendall ‘the lioness’ Onstad
2
Sat 12:54  Table 13
5   
Norway
Bård Onsum
2
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Sat 12:55  Table 12
6   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
4
Norway
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
1
Sat 12:55  Table 11
7   
Norway
Christian Wikeby
2
Norway
Jim-Olav Fors
2
Sat 12:55  Table 10
8   
Greece
Damianos Giallourakis
0
Norway
Leif Norvald Nilsen
4
Sat 12:55  Table 9
9   
Norway
Bjørn Bratteberg
2
Norway
Bjørn Erik Øverland
2
Sat 12:55  Table 8
10   
Philippines
Erol Dane Mula
1
Norway
Emil Andreassen
3
Sat 12:55  Table 7
11   
Norway
Lars Harby
1
Norway
Tom Kristiansen
2
Sat 12:55  Table 6
12   
Norway
Umar Hayat Ali
1
Norway
Bent Brørs
3
Sat 12:56  Table 5
13   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
2
Sat 12:56  Table 4
14   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
2
Norway
Johannes Ulsund
4
Sat 12:56  Table 3
15   
Norway
Stig Nesvik
3
Norway
Morten Bakken
1
Sat 12:56  Table 2
16   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Norway
Roger Mølmann
3
Sat 12:56  Table 1

Winners qualification

Race to 7
17   
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Norway
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
2
Sat 14:39  Table 2
18   
Sweden
Ivan Blomqvist
1
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Sat 14:25  Table 12
19   
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Norway
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
1
Sat 14:06  Table 10
20   
Norway
Christian Wikeby
2
Greece
Damianos Giallourakis
0
Sat 14:04  Table 5
21   
Norway
Bjørn Erik Øverland
2
Philippines
Erol Dane Mula
1
Sat 14:13  Table 7
22   
Norway
Lars Harby
1
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sat 14:15  Table 3
23   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
R2
Norway
Johannes Ulsund
4
Sat 13:48  Table 2
24   
Norway
Morten Bakken
1
Norway
Emil André Gangfløt
0
Sat 14:41  Table 14

Loser round 1

Race to 7
25   
Norway
Kim Soo Garmark
1
Norway
Marius Nørsterud
0
Sat 14:36  Table 9
26   
Norway
Jan Verner Bjørklund
3
Norway
Kendall ‘the lioness’ Onstad
2
Sat 14:21  Table 11
27   
Norway
Bård Onsum
2
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
4
Sat 14:01  Table 9
28   
Norway
Jim-Olav Fors
2
Norway
Leif Norvald Nilsen
4
Sat 14:01  Table 4
29   
Norway
Bjørn Bratteberg
2
Norway
Emil Andreassen
3
Sat 14:15  Table 6
30   
Norway
Tom Kristiansen
2
Norway
Bent Brørs
3
Sat 14:13  Table 8
31   
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
2
Lithuania
Mindaugas Jomantas
2
Sat 13:50  Table 12
32   
Norway
Stig Nesvik
3
Norway
Roger Mølmann
3
Sat 14:42  Table 15

Losers qualification

Race to 7
33   
Norway
Kim Soo Garmark
1
R3
Norway
Morten Bakken
1
Sat 15:48  Table 2
34   
Norway
Jan Verner Bjørklund
3
Norway
Johannes Ulsund
4
Sat 15:16  Table 4
35   
Norway
Bård Onsum
2
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sat 15:41  Table 1
36   
Norway
Jim-Olav Fors
2
Norway
Bjørn Erik Øverland
2
Sat 15:22  Table 7
37   
Norway
Bjørn Bratteberg
2
Norway
Christian Wikeby
2
Sat 15:10  Table 9
38   
Norway
Bent Brørs
3
Norway
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
1
Sat 15:26  Table 6
39   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
2
Sweden
Ivan Blomqvist
1
Sat 15:54  Table 12
40   
Norway
Stig Nesvik
3
Norway
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
2
Sat 15:54  Table 8

Last sixteen

Race to 7
41   
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Norway
Bjørn Bratteberg
2
Sat 17:17  Table 6
42   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Norway
Jan Verner Bjørklund
3
Sat 17:17  Table 2
43   
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Norway
Kim Soo Garmark
1
Sat 17:17  Table 3
44   
Greece
Damianos Giallourakis
0
Norway
Stig Nesvik
3
Sat 17:17  Table 12
45   
Philippines
Erol Dane Mula
1
Norway
Jim-Olav Fors
2
Sat 17:17  Table 4
46   
Norway
Lars Harby
1
Norway
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
1
Sat 17:16  Table 7
47   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Sweden
Ivan Blomqvist
1
Sat 17:17  Table 8
48   
Norway
Emil André Gangfløt
0
R2
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sat 17:16  Table 9

Quarter final

Race to 7
49   
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Sat 18:19  Table 11
50   
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Greece
Damianos Giallourakis
0
Sat 18:09  Table 12
51   
Norway
Jim-Olav Fors
2
Norway
Lars Harby
1
Sat 18:18  Table 6
52   
Sweden
Ivan Blomqvist
1
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sat 18:08  Table 8

Semi final

Race to 7
53   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Greece
Damianos Giallourakis
0
Sat 19:35  Table 12
54   
Norway
Jim-Olav Fors
2
Sweden
Ivan Blomqvist
1
Sat 19:34  Table 11

Final

Race to 7
55   
Greece
Damianos Giallourakis
0
Sweden
Ivan Blomqvist
1
Sat 20:29  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment