Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

May 9, 2018

Oslo BK Klubbturnering 18 2018

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Eirik Riisnæs
Oslo BK
6 (6/0) 54 (32/22)
59%
100
2 Bjørn Erik Øverland
Oslo BK
6 (5/1) 47 (28/19)
60%
87
3 Jon Andersen Eide
Kongsvinger BK
5 (4/1) 33 (20/13)
61%
74
3 Didrik Vatne
Ask BC
5 (3/2) 44 (24/20)
55%
74
5 Lars Harby
Oslo BK
4 (2/2) 25 (10/15)
40%
61
5 Sebastian Meling
Oslo BK
5 (3/2) 37 (20/17)
54%
61
5 Jack Nordby
Oslo BK
5 (3/2) 32 (20/12)
63%
61
5 Geir Nilsen
Fredrikstad BK
3 (2/1) 20 (13/7)
65%
61
9 Aria Senemar
Oslo BK
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
49
Show more
9 Marius Farås
Oslo BK
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
49
9 Stig Nesvik
Oslo BK
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
49
9 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
49
13 Jan Erik Gundersen
Oslo BK
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
37
13 Jozef Kwit
Oslo BK
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
37
13 Jim-Olav Fors
Oslo BK
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
37
13 Anders Selland
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
37
17 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
29
17 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
1 (0/1) 6 (2/4)
33%
29
17 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
29
17 Robin Hagerup Ertesvåg
Oslo BK
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
29
17 Antonio Melendez Figueroa
Larvik BK
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
29
17 Per Hagen
Oslo BK
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
29
Entry deadline May 9, 2018, 6:10 PM (local time)
Starts May 9, 2018, 6:10 PM (local time)
Format Double elimination (22 Participants)
Handicap With handicap
Rankings Oslo BK ranking 2018 and Oslo BK KT ranking mai/juni 2018
Organizer Oslo BK
Contact Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
9-ball med HC etter kort distanse og score, vinners brekk, 9 på spot og 3 ball regel. Er det tilstrekkelig mange mange deltakere, vil vi lage en b-turnering for de 8 som første som går ut av turneringen. Disse kan kjøpe seg inn. Pris blir vurdert.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1
Norway
Bjørn Bratteberg
69
Norway
Per Hagen
104
Wed 18:16  Table 1   
2
Norway
Ole Kristian Rudshavn
Walk Over
    
3
Norway
Eirik Riisnæs
124
Poland
Jozef Kwit
49
Wed 18:16  Table 2   
4
Norway
Sebastian Meling
68
Norway
Jack Nordby
52
Wed 18:16  Table 3   
5
Norway
Jan Atle Kofoed
88
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
115
Wed 18:16  Table 4   
6
Norway
Jon Andersen Eide
69
Norway
Antonio Melendez Figueroa
58
Wed 18:16  Table 5   
7
Walk Over
Norway
Didrik Vatne
    
8
Norway
Jan Erik Gundersen
97
Norway
Bjørn Erik Øverland
46
Wed 18:16  Table 6   

Winner round 1

9
Norway
Marius Farås
58
Norway
Per Hagen
104
Wed 18:59    
10
Norway
Ole Kristian Rudshavn
97
Norway
Geir Nilsen
50
Wed 18:16  Table 7   
11
Norway
Anders Selland
72
Norway
Eirik Riisnæs
124
Wed 19:14    
12
Norway
Sebastian Meling
68
Norway
Stig Nesvik
49
Wed 19:15    
13
Norway
Lars Harby
92
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
115
Wed 19:10    
14
Norway
Jon Andersen Eide
69
Norway
Pål Daud Fillipsveen
96
Wed 19:15    
15
Norway
Aria Senemar
83
Norway
Didrik Vatne
110
Wed 18:16  Table 8   
16
Norway
Bjørn Erik Øverland
46
Norway
Jim-Olav Fors
48
Wed 19:15    

Loser round 1

17
Norway
Bjørn Bratteberg
69
Norway
Jim-Olav Fors
48
Wed 19:37    
18
Walk Over
Norway
Aria Senemar
    
19
Poland
Jozef Kwit
49
Norway
Pål Daud Fillipsveen
96
Wed 19:37    
20
Norway
Jack Nordby
52
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
115
Wed 19:15    
21
Norway
Jan Atle Kofoed
88
Norway
Stig Nesvik
49
Wed 19:29    
22
Norway
Antonio Melendez Figueroa
58
Norway
Anders Selland
72
Wed 19:37    
23
Walk Over
Norway
Ole Kristian Rudshavn
    
24
Norway
Jan Erik Gundersen
97
Norway
Per Hagen
104
Wed 19:35    

Loser round 2

25
Norway
Jim-Olav Fors
48
Norway
Aria Senemar
83
Wed 20:12    
26
Poland
Jozef Kwit
49
Norway
Jack Nordby
52
Wed 20:12    
27
Norway
Stig Nesvik
49
Norway
Anders Selland
72
Wed 20:23    
28
Norway
Ole Kristian Rudshavn
97
Norway
Jan Erik Gundersen
97
Wed 20:12    

Winners qualification

29
Norway
Marius Farås
58
Norway
Geir Nilsen
50
Wed 19:15    
30
Norway
Eirik Riisnæs
124
Norway
Sebastian Meling
68
Wed 19:55    
31
Norway
Lars Harby
92
Norway
Jon Andersen Eide
69
Wed 19:53  Table 8   
32
Norway
Didrik Vatne
110
Norway
Bjørn Erik Øverland
46
Wed 19:55  Table 8   

Losers qualification

33
Norway
Aria Senemar
83
Norway
Sebastian Meling
68
Wed 20:49    
34
Norway
Jack Nordby
52
Norway
Marius Farås
58
Wed 20:27    
35
Norway
Stig Nesvik
49
Norway
Didrik Vatne
110
Wed 20:49    
36
Norway
Ole Kristian Rudshavn
97
Norway
Lars Harby
92
Wed 20:27    

Quarter final

37
Norway
Geir Nilsen
50
Norway
Didrik Vatne
110
Wed 21:31  Table 7   
38
Norway
Eirik Riisnæs
124
Norway
Lars Harby
92
Wed 21:32  Table 5   
39
Norway
Jon Andersen Eide
69
Norway
Sebastian Meling
68
Wed 21:32    
40
Norway
Bjørn Erik Øverland
46
Norway
Jack Nordby
52
Wed 21:32    

Semi final

41
Norway
Didrik Vatne
110
Norway
Eirik Riisnæs
124
Wed 22:26    
42
Norway
Jon Andersen Eide
69
Norway
Bjørn Erik Øverland
46
Wed 22:26    

Final

43
Norway
Eirik Riisnæs
124
Norway
Bjørn Erik Øverland
46
Wed 23:28    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment