Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 15, 2018

Oslo BK Klubbmesterskap 8-ball 2018

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
5 (5/0) 27 (20/7)
74%
100
2 Eirik Riisnæs
Horten BK
5 (4/1) 28 (19/9)
68%
87
3 Kent Hansen
Oslo BK
5 (3/2) 30 (15/15)
50%
74
3 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
4 (3/1) 20 (15/5)
75%
74
5 Jozef Kwit
Oslo BK
3 (2/1) 18 (11/7)
61%
61
5 Šarūnas Demidka
Oslo BK
4 (2/2) 20 (9/11)
45%
61
5 Bent Brørs
Oslo BK
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
61
5 Morten Falk
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
61
9 Bård Onsum
Oslo BK
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
49
9 Nikolaos Chatzitheodorou
Oslo BK
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
49
9 Erol Dane Mula
Oslo BK
3 (1/2) 18 (10/8)
56%
49
9 Simen Jøndal
Oslo BK
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
49
13 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
37
13 Tore Mo
Oslo BK
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
37
13 Ivan Tadic
Oslo BK
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
37
13 NILS ARILD SABBASEN
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
37
Entry deadline Dec 15, 2018, 12:45 PM (local time)
Starts Dec 15, 2018, 12:45 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Oslo BK Klubbmester 2018
Organizer Oslo BK
Contact Per Hagen (eposthagen@gmail.com) and Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
Den første, av i alt tre disipliner i årets klubbmesterskap, er 8- ball. Distanse 4 (kan endres) og annethvert brekk. Turneringen starter kl. 1230, og blir etterfulgt av den andre disiplin som er 10- ball (se egen ann.). Tredje disiplin, 9-ball spilles på søndag, med start kl. 1230 (se egen ann.). Det kåres vinner i hver disiplin og en sammenlagtvinner for 8,9, og 10-ball. Det er ikke handicap i klubbmesteskapene og alle medlemmer i Oslo BK er velkomne til å delta😁 Deltakelse er gratis!!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Norway
Eirik Riisnæs
Walk Over
 
2   
Walk Over
Norway
Bent Brørs
 
3   
Norway
Morten Falk
Walk Over
 
4   
Walk Over
Norway
Ivan Tadic
 
5   
Lithuania
Šarūnas Demidka
Walk Over
 
6   
Walk Over
Greece
Niko Chatzitheodorou
 
7   
Norway
NILS ARILD SABBASEN
Walk Over
 
8   
Walk Over
Lithuania
Mindaugas Jomantas
 
9   
Philippines
Erol Dane Mula
Walk Over
 
10   
Walk Over
Poland
Jozef Kwit
 
11   
Norway
Simen Jøndal
Walk Over
 
12   
Walk Over
Norway
Tore Mo
 
13   
Norway
Bård Onsum
Walk Over
 
14   
Walk Over
Norway
Kent Hansen
 
15   
Norway
Stig Nesvik
Walk Over
 
16   
Walk Over
Norway
Ole Kristian Rudshavn
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Norway
Eirik Riisnæs
Norway
Bent Brørs
Sat 12:45  Table 6
18   
Norway
Morten Falk
Norway
Ivan Tadic
Sat 12:45  Table 3
19   
Lithuania
Šarūnas Demidka
Greece
Niko Chatzitheodorou
Sat 12:45  Table 4
20   
Norway
NILS ARILD SABBASEN
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Sat 12:45  Table 5
21   
Philippines
Erol Dane Mula
Poland
Jozef Kwit
Sat 12:45  Table 7
22   
Norway
Simen Jøndal
Norway
Tore Mo
Sat 12:45  Table 8
23   
Norway
Bård Onsum
Norway
Kent Hansen
Sat 12:45  Table 9
24   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Ole Kristian Rudshavn
Sat 12:45  Table 12

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Walk Over
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Walk Over
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Walk Over
Norway
Stig Nesvik
 
34   
Walk Over
Norway
Bård Onsum
 
35   
Walk Over
Norway
Tore Mo
 
36   
Walk Over
Philippines
Erol Dane Mula
 
37   
Walk Over
Norway
NILS ARILD SABBASEN
 
38   
Walk Over
Greece
Niko Chatzitheodorou
 
39   
Walk Over
Norway
Ivan Tadic
 
40   
Walk Over
Norway
Bent Brørs
 

Winners qualification

Race to 4
41   
Norway
Eirik Riisnæs
Norway
Morten Falk
Sat 13:27  Table 6
42   
Lithuania
Šarūnas Demidka
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Sat 14:09 
43   
Poland
Jozef Kwit
Norway
Simen Jøndal
Sat 14:12 
44   
Norway
Kent Hansen
Norway
Ole Kristian Rudshavn
Sat 13:34 

Loser round 3

Race to 4
45   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Bård Onsum
Sat 13:35  Table 5
46   
Norway
Tore Mo
Philippines
Erol Dane Mula
Sat 14:12 
47   
Norway
NILS ARILD SABBASEN
Greece
Niko Chatzitheodorou
Sat 14:12 
48   
Norway
Ivan Tadic
Norway
Bent Brørs
Sat 13:35 

Losers qualification

Race to 4
49   
Norway
Bård Onsum
Lithuania
Šarūnas Demidka
Sat 14:11  Table 4
50   
Philippines
Erol Dane Mula
Norway
Morten Falk
Sat 14:31  Table 6
51   
Greece
Niko Chatzitheodorou
Norway
Kent Hansen
Sat 14:47 
52   
Norway
Bent Brørs
Norway
Simen Jøndal
Sat 14:40 

Quarter final

Race to 4
53   
Norway
Eirik Riisnæs
Norway
Bent Brørs
Sat 15:56  Table 10
54   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Norway
Morten Falk
Sat 15:55  Table 5
55   
Poland
Jozef Kwit
Norway
Kent Hansen
Sat 15:55  Table 7
56   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
Lithuania
Šarūnas Demidka
Sat 15:55  Table 6

Semi final

Race to 4
57   
Norway
Eirik Riisnæs
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Sat 16:35  Table 6
58   
Norway
Kent Hansen
Norway
Ole Kristian Rudshavn
Sat 17:02 

Final

Race to 4
59   
Norway
Eirik Riisnæs
Norway
Ole Kristian Rudshavn
Sat 17:48  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment