Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 27, 2020

Oslo BK KT X1 (2020)

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
5 (5/0) 47 (29/18)
62%
100
2 Jørgen Nilsen
BEX BK
6 (5/1) 56 (34/22)
61%
87
3 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
5 (3/2) 42 (20/22)
48%
74
3 Marius Nørsterud
Oslo BK
4 (3/1) 33 (19/14)
58%
74
5 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
3 (2/1) 25 (13/12)
52%
61
5 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
5 (3/2) 42 (22/20)
52%
61
5 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
61
5 Kim Soo Garmark
Storgata BK
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
61
9 Christian Johannessen
Oslo BK
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
49
Show more
9 Ivan Blomqvist
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
49
9 Morten Bakken
Asker BK
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
49
9 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
49
13 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 19 (8/11)
42%
37
13 Erol Dane Mula
Oslo BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
37
13 Morten Bjellås
2 (0/2) 20 (9/11)
45%
37
13 Simen Jøndal
Oslo BK
2 (0/2) 20 (9/11)
45%
37
17 Antonio Melendez Figueroa
Larvik BK
2 (0/2) 20 (9/11)
45%
29
17 Mathias Kolloen Nilsen
BEX BK
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
29
Entry deadline May 27, 2020, 2:50 PM (local time)
Starts May 27, 2020, 5:55 PM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Handicap With handicap
Rankings Oslo BK Summer-tour X 2020
Organizer Oslo BK
Contact Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
OBK arrangerer turneringer for medlemmer av Oslo BK gjennom hele sommeren og ut mot august og sesongstart. Denne er første tellende turnering i X2020-sommertour. X står for en spesiell regel i hver turnering, som annonseres like i forkant. Siden det er første turnering - annonseres regelen i forkant nå: 9 eren skal meldes, det vil si uansett når den senkes, såfremt det ikke er helt åpenbart som siste kule.
9-ball, 9 på spot, 3 ball regel og vinners brekk.
Distanser og skjema vil variere etter antall deltakere.
HCP-system: rating/tabell evt. fast distanse, vil vurderes for hver gang.
Alle medlemmer er velkomne! Amatører fra mandagsturneringene er selvsagt også velkomne!
Merk tidspunkt turneringsstart: 1745.
HUSK: sett deg inn i smittevernreglene på forhånd, vis hensyn og hold 1 metersavstanden.
Sprit ved ankomst, bordskifte osv. Spør om du er i tvil.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Norway
Umar Hayat Ali
122
Norway
Jørgen Nilsen
110
Wed 17:52  Table 3
2   
Norway
Bjørn Bratteberg
Walk Over
 
3   
Walk Over
Sweden
Ivan Blomqvist
 
4   
Norway
Kim Soo Garmark
Walk Over
 
5   
Walk Over
Norway
Ole Kristian Rudshavn
 
6   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Walk Over
 
7   
Walk Over
Norway
Jan Atle Kofoed
 
8   
Norway
Mathias Kolloen Nilsen
30
Norway
Morten Bakken
96
Wed 17:52  Table 4

Winner round 1

9   
Norway
Christian Johannessen
122
Norway
Jørgen Nilsen
110
R2
Wed 18:42 
10   
Norway
Bjørn Bratteberg
82
Norway
Simen Jøndal
43
Wed 17:52  Table 7
11   
Norway
Stig Nesvik
57
Sweden
Ivan Blomqvist
105
Wed 17:52  Table 5
12   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Marius Nørsterud
129
Wed 17:52  Table 8
13   
Norway
Morten Bjellås
42
Norway
Ole Kristian Rudshavn
149
R2
Wed 17:48  Table 9
14   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
81
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
30
Wed 17:52  Table 10
15   
Philippines
Erol Dane Mula
104
Norway
Jan Atle Kofoed
79
Wed 17:52  Table 6
16   
Norway
Morten Bakken
96
Norway
Antonio Melendez Figueroa
69
Wed 18:42 

Loser round 1

17   
Norway
Umar Hayat Ali
122
Norway
Antonio Melendez Figueroa
69
Wed 19:30  Table 6
18   
Walk Over
Philippines
Erol Dane Mula
 
19   
Walk Over
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
 
20   
Walk Over
Norway
Morten Bjellås
 
21   
Walk Over
Norway
Kim Soo Garmark
 
22   
Walk Over
Norway
Stig Nesvik
 
23   
Walk Over
Norway
Simen Jøndal
 
24   
Norway
Mathias Kolloen Nilsen
30
Norway
Christian Johannessen
122
Wed 19:24  Table 8

Loser round 2

25   
Norway
Umar Hayat Ali
122
Philippines
Erol Dane Mula
104
Wed 20:15  Table 6
26   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
30
Norway
Morten Bjellås
42
Wed 18:42 
27   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Stig Nesvik
57
Wed 18:44  Table 6
28   
Norway
Simen Jøndal
43
Norway
Christian Johannessen
122
Wed 19:53 

Winners qualification

29   
Norway
Jørgen Nilsen
110
Norway
Bjørn Bratteberg
82
Wed 19:56  Table 7
30   
Sweden
Ivan Blomqvist
105
Norway
Marius Nørsterud
129
Wed 18:38  Table 5
31   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
149
Lithuania
Mindaugas Jomantas
81
Wed 18:48  Table 9
32   
Norway
Jan Atle Kofoed
79
Norway
Morten Bakken
96
Wed 20:23 

Losers qualification

33   
Norway
Umar Hayat Ali
122
Sweden
Ivan Blomqvist
105
Wed 21:01  Table 7
34   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
30
Norway
Bjørn Bratteberg
82
Wed 20:25 
35   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Morten Bakken
96
Wed 20:25  Table 8
36   
Norway
Christian Johannessen
122
Lithuania
Mindaugas Jomantas
81
Wed 20:24  Table 9

Quarter final

37   
Norway
Jørgen Nilsen
110
Norway
Kim Soo Garmark
Wed 21:35  Table 6
38   
Norway
Marius Nørsterud
129
Lithuania
Mindaugas Jomantas
81
Wed 21:36  Table 9
39   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
149
Norway
Umar Hayat Ali
122
  Table 8
40   
Norway
Jan Atle Kofoed
79
Norway
Bjørn Bratteberg
82
Wed 21:36 

Semi final

41   
Norway
Jørgen Nilsen
110
Norway
Marius Nørsterud
129
Wed 22:45  Table 6
42   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
149
Norway
Bjørn Bratteberg
82
Wed 22:45  Table 7

Final

43   
Norway
Jørgen Nilsen
110
R1
Norway
Ole Kristian Rudshavn
149
Wed 23:14  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment