Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 3 - February 4, 2024

Open qualification, stage 1 for the Polish Dynamic billard 10-ball open

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Feb 3, 2024, 10:00 AM Until Feb 4, 2024 (local time)
Entry deadline Jan 31, 2024, 5:59 PM (local time)
Organizer Norges Biljardforbund and Trondheim BK
Contact Ronny Kraft (rokraft@online.no, 95292997)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
More info
Norges biljardforbund inviterer til kvalik, stage 1 til Polish Dynamic Billard 10-ball Open, 14-17.03.2024 i Kielce, Polen som er en offisiell WPA ranking event.

Kvaliken går i Trondheim, 3-4 februar.
Ved inntil 8 deltakere på kvaliken så får vi 1 spot inn i hovedturneringen.
Ved inntil 10 deltakere får vi 2 spotter
Ved inntil 12 deltakere får vi 3 spotter
ved 16 eller flere deltakere får vi 4 spotter inn i hovedturneringen.

Kvalik koster 100$, hovedturneringen i Polen koster 350$ hvorav de som kvalifiserer seg får trukket ifra 100$ fra kvaliken.

Legger ved link her med fullstendig info om turneringen:

https://polishdynamicopen.com/regulation/

Alle spørsmål rette på mail til: ronny@biljardforbundet.no

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Ronny Oldervik
Kim Soo Garmark
Sat 09:54  Table 1
2   
Mohamed Salkiny
Sturla Fagerli Larsen
Sat 09:54  Table 2
3   
Terence Gribbin
Morten Rakfjord
Sat 09:54  Table 3
4   
Roger Lysholm
Nina Torvund
Sat 09:54  Table 4
5   
Steinar Moe
Knut Isaksen
Sat 09:54  Table 5
6   
Morten Nordsveen
R2
Erlend Fagermo
Sat 09:54  Table 6
7   
Jan Kjetil Nordrum
R1
Ole Kristian Rudshavn
R1
Sat 09:54  Table 7
8   
Marius Falch Fiveltun
John-Ivar Rubach
Sat 09:54  Table 8

Winner round 1

Race to 7
9   
Kim Soo Garmark
Mohamed Salkiny
Sat 12:15  Table 1
10   
Morten Rakfjord
Roger Lysholm
Sat 11:16  Table 3
11   
Knut Isaksen
Erlend Fagermo
Sat 11:29  Table 5
12   
Ole Kristian Rudshavn
Marius Falch Fiveltun
Sat 11:27  Table 7

Loser round 1

Race to 7
13   
Ronny Oldervik
Sturla Fagerli Larsen
Sat 12:15  Table 2
14   
Terence Gribbin
Nina Torvund
Sat 11:19  Table 4
15   
Steinar Moe
Morten Nordsveen
Sat 11:29  Table 6
16   
Jan Kjetil Nordrum
R1
John-Ivar Rubach
Sat 11:27  Table 8

Loser round 2

Race to 7
17   
Ronny Oldervik
Marius Falch Fiveltun
Sat 13:35  Table 7
18   
Nina Torvund
Erlend Fagermo
Sat 13:14  Table 3
19   
Morten Nordsveen
Morten Rakfjord
Sat 13:09  Table 4
20   
Jan Kjetil Nordrum
Kim Soo Garmark
Sat 14:25  Table 2

Winners qualification

Race to 7
21   
Mohamed Salkiny
Roger Lysholm
Sat 14:25  Table 1
22   
Knut Isaksen
Ole Kristian Rudshavn
R1
Sat 13:17  Table 6

Loser round 3

Race to 7
23   
Ronny Oldervik
Nina Torvund
Sat 15:09  Table 4
24   
Morten Nordsveen
Kim Soo Garmark
Sat 15:41  Table 7

Losers qualification

Race to 7
25   
Ronny Oldervik
Roger Lysholm
Sat 16:46  Table 2
26   
Kim Soo Garmark
Knut Isaksen
Sat 16:46  Table 1

Semi final

Race to 7
27   
Mohamed Salkiny
Drawn from match: 25-26
 
28   
Ole Kristian Rudshavn
Drawn from match: 25-26
 

Final

Race to 7
29   
Winner of match 27
Winner of match 28
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer