Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 3, 2024

Open Cash - Multiball - 9/10 Bil (Turniej-113)

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Poland Gabriel Muzolf
5 (5/0) 32 (24/8)
75%
100
2 Poland Mariusz Chaberski
5 (4/1) 32 (22/10)
69%
87
3 Poland Piotr Bilardoholik Cepil
4 (3/1) 28 (16/12)
57%
74
3 Poland Marcin Lewicki
5 (3/2) 37 (18/19)
49%
74
5 Poland Andrzej Baliś
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
61
5 Poland Krystian Niebieszczański
4 (2/2) 28 (12/16)
43%
61
5 Poland Mariusz Gołdyn
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
61
5 Poland Sylwester Wołkowski
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
61
9 Poland Piotr Winiarz
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
49
Show more
9 Poland Mirosław Krzywdziak
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
49
9 Poland Krzysztof Hardek
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
49
9 Poland Bartłomiej Pondo
5 (3/2) 32 (19/13)
59%
49
13 Poland Konrad Chrzanowski
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
37
13 Poland Paweł Wolski
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
37
13 Poland Krystian Pawłowski
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
37
13 Poland Adrian Glejzer
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
37
17 Poland Alan Lewicki Drop$
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
29
17 Poland Bartek Geras
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
29
17 Poland Agnieszka Lewicka
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
29
17 Poland ciko ciko
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
29
Starts Apr 3, 2024, 6:00 PM (local time)
Organizer TCF HUB Centrum Sportu
Contact Piotr Bilardoholik Cepil (bilardoholik.pc@interia.pl)
Rankings 01-Ranking Multi TCF
Format Double to Single elimination (20 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
More info
Wpisowe : 30 pln
Kobiety/Młodzież : 20 pln
Do 4/5 wygranych partii (UWAGA ! Gramy tylko odmiany 9 i 10 bil)
9 Bil : Do 5 wygranych partii
10 Bil : Do 4 wygranych partii
(Rozpiska 32 : Lewa strona do 4 wygranych partii 9/10 bil)
Rozpoczęcie : 18.00 Rozgrzewka od 17.00
(walkowery od 18.15 przyznawane w przypadku braku możliwości rozgrywania meczu przy wolnych stołach)
Zawodnicy przyjeżdżający po godz. 18.00 są zobligowani do poinformowania o tym sędziego turnieju w dniu turnieju.
Przy 30-32 zapisanych zawodnikach możliwy start turnieju od 17.30
(Dla obecnych w klubie)
Maksymalna ilość graczy : 32
Organizator zastrzega sobie prawo do rozstawiania zawodników na podstawie rankingu Open lub innych przyczyn.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Krystian Niebieszczański
Walk Over
 
2   
Poland
Konrad Chrzanowski
Poland
Piotr Winiarz
Wed 18:00  Table 1
3   
Poland
Mariusz Gołdyn
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Krzysztof Hardek
 
5   
Poland
Krystian Pawłowski
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Marcin Lewicki
 
7   
Poland
ciko ciko
Poland
Agnieszka Lewicka
Wed 18:01  Table 12
8   
Walk Over
Poland
Mariusz Chaberski
 
9   
Poland
Gabriel Muzolf
Walk Over
 
10   
Poland
Bartłomiej Pondo
Poland
Sylwester Wołkowski
Wed 18:00  Table 7
11   
Poland
Andrzej Baliś
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Paweł Wolski
 
13   
Poland
Mirosław Krzywdziak
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Adrian Glejzer
 
15   
Poland
Alan Lewicki Drop$
Poland
Bartek Geras
Wed 18:00  Table 8
16   
Walk Over
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Krystian Niebieszczański
Poland
Konrad Chrzanowski
Wed 18:38  Table 1
18   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Krzysztof Hardek
Wed 18:00  Table 2
19   
Poland
Krystian Pawłowski
Poland
Marcin Lewicki
Wed 18:00  Table 9
20   
Poland
ciko ciko
Poland
Mariusz Chaberski
Wed 18:42  Table 2
21   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Bartłomiej Pondo
Wed 18:37  Table 7
22   
Poland
Andrzej Baliś
Poland
Paweł Wolski
Wed 18:00  Table 10
23   
Poland
Mirosław Krzywdziak
Poland
Adrian Glejzer
Wed 18:00  Table 11
24   
Poland
Bartek Geras
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Wed 18:37  Table 8

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Poland
Piotr Winiarz
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Poland
Agnieszka Lewicka
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Sylwester Wołkowski
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Poland
Alan Lewicki Drop$
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Piotr Winiarz
Poland
Bartek Geras
Wed 19:15  Table 9
34   
Walk Over
Poland
Adrian Glejzer
 
35   
Walk Over
Poland
Paweł Wolski
 
36   
Poland
Agnieszka Lewicka
Poland
Bartłomiej Pondo
Wed 19:17  Table 11
37   
Poland
Sylwester Wołkowski
Poland
ciko ciko
Wed 19:18  Table 10
38   
Walk Over
Poland
Krystian Pawłowski
 
39   
Walk Over
Poland
Krzysztof Hardek
 
40   
Poland
Alan Lewicki Drop$
Poland
Konrad Chrzanowski
Wed 19:21  Table 1

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Krystian Niebieszczański
Poland
Mariusz Gołdyn
Wed 19:54  Table 11
42   
Poland
Marcin Lewicki
Poland
Mariusz Chaberski
Wed 19:18  Table 2
43   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Andrzej Baliś
Wed 19:17  Table 7
44   
Poland
Mirosław Krzywdziak
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Wed 19:15  Table 8

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Piotr Winiarz
Poland
Adrian Glejzer
Wed 19:47  Table 9
46   
Poland
Paweł Wolski
Poland
Bartłomiej Pondo
Wed 19:54  Table 10
47   
Poland
Sylwester Wołkowski
Poland
Krystian Pawłowski
Wed 20:04  Table 1
48   
Poland
Krzysztof Hardek
Poland
Konrad Chrzanowski
Wed 20:06  Table 8

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Piotr Winiarz
Poland
Marcin Lewicki
Wed 20:22  Table 9
50   
Poland
Bartłomiej Pondo
Poland
Krystian Niebieszczański
Wed 20:37  Table 2
51   
Poland
Sylwester Wołkowski
Poland
Mirosław Krzywdziak
Wed 20:49  Table 1
52   
Poland
Krzysztof Hardek
Poland
Andrzej Baliś
Wed 20:38  Table 8

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Marcin Lewicki
Wed 21:00  Table 9
54   
Poland
Mariusz Chaberski
Poland
Sylwester Wołkowski
Wed 21:18  Table 1
55   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Krystian Niebieszczański
Wed 21:15  Table 2
56   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Poland
Andrzej Baliś
Wed 21:15  Table 8

Semi final

Race to 4
57   
Poland
Marcin Lewicki
Poland
Mariusz Chaberski
Wed 22:03  Table 2
58   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Wed 21:59  Table 8

Final

Race to 4
59   
Poland
Mariusz Chaberski
Poland
Gabriel Muzolf
Wed 23:09  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants