Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 24, 2017

ONE POCKET SERIES GRAND FINALE

Onepocket

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Pepijn de Wit
5 (5/0) 18 (15/3)
83%
2 Thomas Kirsch
5 (4/1) 18 (13/5)
72%
3 Tim De Ruyter
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
3 Tim Jonkman
6 (4/2) 23 (12/11)
52%
5 Sanne Krom
5 (3/2) 17 (10/7)
59%
5 Rolf van As
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
7 Staaf Verharen
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
7 Jelle Kijlstra
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
9 Ronald van Adrichem
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
9 Tom Penrose
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
9 Arthur Mooibroek
Hague 5
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
9 Howard Holwijn
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
13 Gino De Ruyter
De Distel
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
13 Espen Falkenhaug
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
13 Nimesha Niem
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
13 Same Afzali
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
Entry deadline Sep 13, 2017, 10:00 AM (local time)
Starts Sep 24, 2017, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Organizer Hague 5 and Railbirds
Contact Pepijn de Wit
More info
De GRAND FINALE van de One Pocket Series, de nieuwe Nederlandse One Pocket tour!

EEN GEGARANDEERDE PRIJZENPOT VAN €1400!

Inschrijfgeld voor de Grand Finale: €0

--- DEELNEMERS ---
◦ Top 16 op de OPS ranking na de drie open ranking toernooien plaatst zich voor de One Pocket Series Grand Finale

--- FORMAT ---
● Dubbel K.O. fase – tot aan laatste 4
● Top 16 van de ranking speelt de Grand Finale met een speelschema op basis van seeding
● Race naar 3 met shoot out tot aan de laatste 4
● Race naar 3 zonder shoot out vanaf de laatste 4

--- GEGARANDEERD PRIJZENGELD ---
1e €500 + Beker
2e €250 + Beker
3e/4e €125 + Beker
5e/6e €90
7e/8e €60

--- SIDE EVENT ---
Degenen die op plek 9-16 eindigen mogen gratis meedoen aan het €100 winner takes all side event. Race naar 2 zonder shoot out.

CONTACT & INFORMATIE
www.onepocketseries.nl
Facebook: @onepocketseries
Email: info@onepocketseries.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
1   
Netherlands
Pepijn de Wit
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 11:59  Table 7
2   
Netherlands
Sanne Krom
Netherlands
Howard Holwijn
Sun 11:59  Table 8
3   
Netherlands
Rolf van As
Netherlands
Tom Penrose
Sun 11:59  Table 9
4   
Netherlands
Arthur Mooibroek
Netherlands
Nimesha Niem
Sun 11:59  Table 10
5   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Same Afzali
Sun 11:59  Table 11
6   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 11:59  Table 12
7   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 11:59  Table 14
8   
Netherlands
Espen Falkenhaug
Germany
Thomas Kirsch
Sun 11:59  Table 15

Winner round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
9   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Sanne Krom
Sun 13:13  Table 9
10   
Netherlands
Rolf van As
Netherlands
Arthur Mooibroek
Sun 13:04  Table 10
11   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:26  Table 8
12   
Netherlands
Staaf Verharen
Germany
Thomas Kirsch
Sun 14:13  Table 9

Loser round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
13   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Howard Holwijn
Sun 13:01  Table 7
14   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Nimesha Niem
Sun 12:57  Table 8
15   
Netherlands
Same Afzali
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 13:27  Table 15
16   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Espen Falkenhaug
Sun 14:09  Table 12

Loser round 2

Race to 8
Best of 5 sets 
17   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Staaf Verharen
Sun 15:40  Table 14
18   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 14:22  Table 8
19   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Arthur Mooibroek
Sun 14:41  Table 7
20   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Sanne Krom
Sun 15:17  Table 10

Winners qualification

Race to 8
Best of 5 sets 
21   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Rolf van As
Sun 15:17  Table 8
22   
Netherlands
Tim De Ruyter
Germany
Thomas Kirsch
Sun 15:40  Table 9

Loser round 3

Race to 8
Best of 5 sets 
23   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 16:55  Table 7
24   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Sanne Krom
Sun 16:07  Table 8

Losers qualification

Race to 8
Best of 5 sets 
25   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Rolf van As
Sun 18:43  Table 9
26   
Netherlands
Sanne Krom
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 17:32  Table 8

Semi final

Race to 8
Best of 5 sets 
27   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 21:09  Table 7
28   
Germany
Thomas Kirsch
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 21:09  Table 10

Final

Race to 8
Best of 5 sets 
29   
Netherlands
Pepijn de Wit
Germany
Thomas Kirsch
Mon 00:13 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment