Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

May 4, - May 6, 2018

NM Veteran

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Henrik Hagen
BEX BK
4 (4/0) 49 (28/21)
57%
100
2 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
6 (4/2) 68 (37/31)
54%
87
3 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 39 (24/15)
62%
74
3 Robert Grønlie
Trondheim BK
6 (4/2) 58 (35/23)
60%
74
5 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 29 (15/14)
52%
61
5 Jan Morten Arnesen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 37 (19/18)
51%
61
7 Espen M. Andersen
Trondheim BK
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
55
7 Lars Petter Løkken
Trondheim BK
3 (1/2) 36 (18/18)
50%
55
9 Paul Townsend
Feios IL-BG
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
49
9 Raymond Kandola
Fredrikstad BK
3 (1/2) 30 (12/18)
40%
49
9 Kim Owe Elverum
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 29 (10/19)
34%
49
9 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
49
13 Gunnar Aronsen
Trondheim BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
37
Entry deadline May 2, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts May 4, 2018, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (13 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool Veteran 2018
Organizer Trondheim BK
Contact Ronny Kraft (rokraft@online.no, 95292997)
More info
TBK ønsker hjertelig velkommen til NM veteran.
Vi holder til i nardoveien 12.
Nærmeste hotell er Scandic Lerkendal, ca 10 min til fots fra salongen.
Vi selger enkel mat, drikke og snacks under hele turneringen.

Vi ber den enkelte deltaker om å sette seg inn i turneringsreglementet
Husk oppmøte senest 30 min før oppsatt kamptidspunkt.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Dag-jøran Aralden
Walk Over
 
2   
Kim Owe Elverum
Knut Isaksen
Sat 15:49  Table 4
3   
Paul Townsend
Raymond Kandola
Sat 15:49  Table 3
4   
Gunnar Aronsen
Robert Gelin Rysjedal
Sat 15:49  Table 7
5   
Henrik Hagen
Walk Over
 
6   
Espen M. Andersen
Lars Petter Løkken
Sat 15:49  Table 8
7   
Robert Grønlie
Knut Inge Røstvold
Sat 17:21  Table 4
8   
Walk Over
Jan Morten Arnesen
 

Winner round 1

Race to 7
9   
Dag-jøran Aralden
Kim Owe Elverum
Sat 18:04  Table 2
10   
Raymond Kandola
Robert Gelin Rysjedal
Sat 18:04  Table 3
11   
Henrik Hagen
Espen M. Andersen
Sat 18:04  Table 1
12   
Robert Grønlie
Jan Morten Arnesen
Sat 18:04  Table 4

Loser round 1

Race to 7
13   
Walk Over
Knut Isaksen
 
14   
Paul Townsend
Gunnar Aronsen
Sat 17:20  Table 8
15   
Walk Over
Lars Petter Løkken
 
16   
Knut Inge Røstvold
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
17   
Knut Isaksen
Robert Grønlie
Sat 19:09  Table 8
18   
Paul Townsend
Espen M. Andersen
Sat 19:17  Table 7
19   
Lars Petter Løkken
Raymond Kandola
Sat 18:54  Table 3
20   
Knut Inge Røstvold
Kim Owe Elverum
Sat 19:08  Table 4

Winners qualification

Race to 7
21   
Dag-jøran Aralden
Robert Gelin Rysjedal
Sat 18:58  Table 2
22   
Henrik Hagen
Jan Morten Arnesen
Sat 19:18 

Loser round 3

Race to 7
23   
Robert Grønlie
Espen M. Andersen
Sat 20:18  Table 4
24   
Lars Petter Løkken
Knut Inge Røstvold
Sat 20:16  Table 2

Losers qualification

Race to 7
25   
Robert Grønlie
Dag-jøran Aralden
Sat 21:17  Table 1
26   
Knut Inge Røstvold
Jan Morten Arnesen
Sat 21:17  Table 1

Semi final

Race to 7
27   
Robert Gelin Rysjedal
Knut Inge Røstvold
Sun 13:10  Table 1
28   
Henrik Hagen
Robert Grønlie
Sun 13:10  Table 2

Final

Race to 7
29   
Knut Inge Røstvold
Henrik Hagen
Sun 14:32 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer