Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

May 21, - May 22, 2016

NM Veteran O41

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Christian Johannessen
Oslo BK
5 (5/0) 50 (35/15)
70%
100
2 Espen Saltnes
Marken IL, Kong Oscar BK
5 (4/1) 50 (29/21)
58%
87
3 Jan Morten Arnesen
Fredrikstad BK
5 (3/2) 51 (27/24)
53%
77
3 Jørgen Nilsen
BEX BK
4 (3/1) 34 (23/11)
68%
77
5 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
3 (2/1) 32 (18/14)
56%
64
5 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
4 (2/2) 45 (22/23)
49%
64
5 Raymond Kandola
Fredrikstad BK
4 (2/2) 42 (16/26)
38%
64
5 Vidar Blidensol
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (2/2) 37 (19/18)
51%
64
9 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 41 (24/17)
59%
44
Show more
9 Jason Hansen
Svithun BK
4 (2/2) 48 (23/25)
48%
44
9 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
44
9 Tor Einar Bjerke
Svithun BK
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
44
13 Bjørn Kåre Ellingsen
Bergen BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
28
13 Ine Helvik
Svithun BK
4 (2/2) 37 (21/16)
57%
28
13 Nils Eintveit
Svithun BK
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
28
13 Stein Espeland
Svithun BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
28
17 Heidi Bratthammer
Svithun BK
2 (0/2) 16 (2/14)
13%
16
17 Paul Townsend
Feios IL-BG
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
16
Entry deadline May 18, 2016, 5:59 PM (local time)
Starts May 21, 2016, 3:00 PM (local time)
Schematype Double elimination 32-8 (18 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool Veteran
Organizer Svithun BK
Contact Heidi Bratthammer (heidi.bratthammer@gmail.com, 47042251) and Ine Helvik (ine@ine.no, 95229259)
More info
Hei alle sammen og velkommen til Svithun Biljardklubb.ď

Turneringen starter senest kl 17:00. Alle kampene har fått startstid, men vi hpoer fremdeles å få unnagjort de to hengekampene i Runde 1 tidligere på dagen

Ellers så starter kampene fortløpende. Alle må være i lokalet minst 30 minutter før oppsatt kampstart.

SØNDAG åpner vi kl 0945


Hotellinformasjon:
Forbundet har avtale med Thon og det finnes i sentrum. Bruk denne linken for best pris: http://www.thonhotels.no/?firma=TH105903

Et søk i dag (04.05.16) viser at enkeltrom koster kr 595 per natt og dobbeltrom kr 745 per natt. Det finnes hoteller som er nærmere som har idrettspriser, ta kontakt med Ine for mer informasjon.

Veibeskrivelse:
Dere finner kart, linker til bussruter og annen informasjon her. Husk at det er rimeligere å kjøpe billett på app eller billettterminal enn på bussen.

https://svithunbiljardklubb.wordpress.com/veibeskrivelse/

Har du/dere spørsmål så send en epost

Ine og Heidi

Seeding:

1. Espen Saltnes, MIL
2. Dag Jøran Aralden, HYL
3. Jørgen Nilsen, BEX
4. Paul Daud Fillispveen, OSL
5. Egil Arne Sørensen, OSL
6. Vidar Blidensol, MIL
7. Christian Johannessen, OSL
8. Tor Einar Bjerke, SVI

Trekningen er foretatt av Ine Helvik, Heidi Bratthammer og Kurt Moan

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1
Espen Saltnes
Walk Over
    
2
Heidi Bratthammer
Ine Helvik
Sat 13:00    
3
Kim Ronny Nygård
Walk Over
    
4
Walk Over
Tor Einar Bjerke
    
5
Egil Arne Sørensen
Walk Over
    
6
Walk Over
Jan Morten Arnesen
    
7
Bjørn Kåre Ellingsen
Walk Over
    
8
Walk Over
Pål Daud Fillipsveen
    
9
Jørgen Nilsen
Walk Over
    
10
Walk Over
Stein Espeland
    
11
Raymond Kandola
Walk Over
    
12
Walk Over
Vidar Blidensol
    
13
Christian Johannessen
Walk Over
    
14
Walk Over
Nils Eintveit
    
15
Jason Hansen
Paul Townsend
Sat 14:00    
16
Walk Over
Dag-jøran Aralden
    

Winner round 1

Race to 7
17
Espen Saltnes
Ine Helvik
Sat 17:00  Table 6   
18
Kim Ronny Nygård
Tor Einar Bjerke
Sat 17:00    
19
Egil Arne Sørensen
Jan Morten Arnesen
Sat 17:00    
20
Bjørn Kåre Ellingsen
Pål Daud Fillipsveen
Sat 17:00    
21
Jørgen Nilsen
Stein Espeland
Sat 17:00    
22
Raymond Kandola
Vidar Blidensol
Sat 17:00  Table 5   
23
Christian Johannessen
Nils Eintveit
Sat 17:00  Table 7   
24
Jason Hansen
Dag-jøran Aralden
Sat 17:00  Table 4   

Loser round 1

Race to 7
25
Walk Over
Heidi Bratthammer
    
26
Walk Over
Walk Over
    
27
Walk Over
Walk Over
    
28
Walk Over
Walk Over
    
29
Walk Over
Walk Over
    
30
Walk Over
Walk Over
    
31
Walk Over
Walk Over
    
32
Paul Townsend
Walk Over
    

Loser round 2

Race to 7
33
Heidi Bratthammer
Dag-jøran Aralden
Sat 17:00  Table 6   
34
Walk Over
Nils Eintveit
    
35
Walk Over
Raymond Kandola
    
36
Walk Over
Stein Espeland
    
37
Walk Over
Bjørn Kåre Ellingsen
    
38
Walk Over
Jan Morten Arnesen
    
39
Walk Over
Tor Einar Bjerke
    
40
Paul Townsend
Ine Helvik
Sat 17:00  Table 4   

Winners qualification

Race to 7
41
Espen Saltnes
Kim Ronny Nygård
Sat 18:30  Table 4   
42
Egil Arne Sørensen
Pål Daud Fillipsveen
Sat 18:30    
43
Jørgen Nilsen
Vidar Blidensol
Sat 18:30  Table 6   
44
Christian Johannessen
Jason Hansen
Sat 18:30  Table 5   

Loser round 3

Race to 7
45
Dag-jøran Aralden
Nils Eintveit
Sat 18:30    
46
Raymond Kandola
Stein Espeland
Sat 18:30  Table 7   
47
Bjørn Kåre Ellingsen
Jan Morten Arnesen
Sat 18:30  Table 6   
48
Tor Einar Bjerke
Ine Helvik
Sat 18:30    

Losers qualification

Race to 7
49
Dag-jøran Aralden
Pål Daud Fillipsveen
Sun 10:30    
50
Raymond Kandola
Kim Ronny Nygård
Sun 10:30    
51
Jan Morten Arnesen
Jason Hansen
Sun 10:30    
52
Tor Einar Bjerke
Vidar Blidensol
Sun 10:30    

Quarter final

Race to 7
53
Espen Saltnes
Pål Daud Fillipsveen
Sun 12:00  Table 7   
54
Egil Arne Sørensen
Jan Morten Arnesen
Sun 12:00    
55
Jørgen Nilsen
Raymond Kandola
Sun 12:00  Table 4   
56
Christian Johannessen
Vidar Blidensol
Sun 12:00    

Semi final

Race to 7
57
Espen Saltnes
Jan Morten Arnesen
Sun 13:30  Table 4   
58
Jørgen Nilsen
Christian Johannessen
Sun 13:30    

Final

Race to 7
59
Espen Saltnes
Christian Johannessen
Sun 15:00    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer