Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

May 20, - May 21, 2016

NM Veteran O41

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Christian Johannessen
Oslo BK
5 (5/0) 44 (31/13)
70%
100
2 Jan Morten Arnesen
Fredrikstad BK
7 (5/2) 63 (38/25)
60%
87
3 Espen Saltnes
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (3/1) 35 (22/13)
63%
77
3 Jørgen Nilsen
BEX BK
4 (3/1) 37 (21/16)
57%
77
5 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 42 (23/19)
55%
64
5 Jason Hansen
Svithun BK
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
64
5 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
64
5 Vidar Blidensol
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
64
9 Bjørn Strandhus
Asker BK
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
44
Show more
9 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
44
9 Ine Helvik
Svithun BK
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
44
9 Paul Townsend
Feios IL-BG
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
44
13 Bjørn Kåre Ellingsen
Bergen BK
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
28
13 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
28
13 Raymond Kandola
Fredrikstad BK
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
28
13 Tor Einar Bjerke
Svithun BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
28
17 Heidi Bratthammer
Svithun BK
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
16
17 Nils Eintveit
Svithun BK
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
16
17 Stein Espeland
Svithun BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
16
Entry deadline May 18, 2016, 5:59 PM (local time)
Starts May 20, 2016, 5:00 PM (local time)
Schematype Double elimination 32-8 (19 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool Veteran
Organizer Svithun BK
Contact Heidi Bratthammer (heidi.bratthammer@gmail.com, 47042251) and Ine Helvik (ine@ine.no, 95229259)
More info
Hei alle sammen og velkommen til Svithun Biljardklubb.

Turneringen starter kl 17:00. Gjennomgang av informasjon er kl 1645. Vi åpner senest kl 16.

LØRDAG åpner vi kl 0845!

Kampene startes fortløpende. Alle må være i lokalet minst 30 minutter før oppsatt kampstart.



Hotellinformasjon:
Forbundet har avtale med Thon og det finnes i sentrum. Bruk denne linken for best pris: http://www.thonhotels.no/?firma=TH105903

Et søk i dag (04.05.16) viser at enkeltrom koster kr 595 per natt og dobbeltrom kr 745 per natt. Det finnes hoteller som er nærmere som har idrettspriser, ta kontakt med Ine for mer informasjon.

Veibeskrivelse:
Dere finner kart, linker til bussruter og annen informasjon her. Husk at det er rimeligere å kjøpe billett på app eller billettterminal enn på bussen.

https://svithunbiljardklubb.wordpress.com/veibeskrivelse/

Har du/dere spørsmål så send en epost

Ine og Heidi

Seeding:

1. Espen Saltnes, MIL
2. Dag Jøran Aralden, HYL
3. Jørgen Nilsen, BEX
4. Paul Daud Fillispveen, OSL
5. Egil Arne Sørensen, OSL
6. Vidar Blidensol, MIL
7. Christian Johannessen, OSL
8. Tor Einar Bjerke, SVI

Trekningen er foretatt av Ine Helvik, Heidi Bratthammer og Kurt Moan

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1
Espen Saltnes
Walk Over
    
2
Nils Eintveit
Bjørn Strandhus
Fri 17:00    
3
Paul Townsend
Walk Over
    
4
Walk Over
Tor Einar Bjerke
    
5
Egil Arne Sørensen
Walk Over
    
6
Walk Over
Ine Helvik
    
7
Kim Ronny Nygård
Walk Over
    
8
Walk Over
Pål Daud Fillipsveen
    
9
Jørgen Nilsen
Walk Over
    
10
Heidi Bratthammer
Raymond Kandola
Fri 17:00    
11
Jason Hansen
Walk Over
    
12
Walk Over
Vidar Blidensol
    
13
Christian Johannessen
Walk Over
    
14
Walk Over
Bjørn Kåre Ellingsen
    
15
Jan Morten Arnesen
Stein Espeland
Fri 17:00    
16
Walk Over
Dag-jøran Aralden
    

Winner round 1

Race to 6
17
Espen Saltnes
Bjørn Strandhus
Fri 18:30  Table 4   
18
Paul Townsend
Tor Einar Bjerke
Fri 17:00    
19
Egil Arne Sørensen
Ine Helvik
Fri 18:30    
20
Kim Ronny Nygård
Pål Daud Fillipsveen
Fri 17:00    
21
Jørgen Nilsen
Raymond Kandola
Fri 18:30    
22
Jason Hansen
Vidar Blidensol
Fri 17:00    
23
Christian Johannessen
Bjørn Kåre Ellingsen
Fri 17:00    
24
Jan Morten Arnesen
Dag-jøran Aralden
Fri 18:30  Table 7   

Loser round 1

Race to 6
25
Walk Over
Nils Eintveit
    
26
Walk Over
Walk Over
    
27
Walk Over
Walk Over
    
28
Walk Over
Walk Over
    
29
Walk Over
Heidi Bratthammer
    
30
Walk Over
Walk Over
    
31
Walk Over
Walk Over
    
32
Stein Espeland
Walk Over
    

Loser round 2

Race to 6
33
Nils Eintveit
Dag-jøran Aralden
Fri 20:00    
34
Walk Over
Bjørn Kåre Ellingsen
    
35
Walk Over
Jason Hansen
    
36
Walk Over
Raymond Kandola
    
37
Heidi Bratthammer
Kim Ronny Nygård
Fri 20:00    
38
Walk Over
Ine Helvik
    
39
Walk Over
Tor Einar Bjerke
    
40
Stein Espeland
Bjørn Strandhus
Fri 20:00  Table 4   

Winners qualification

Race to 6
41
Espen Saltnes
Paul Townsend
Fri 20:00    
42
Egil Arne Sørensen
Pål Daud Fillipsveen
Fri 20:00  Table 6   
43
Jørgen Nilsen
Vidar Blidensol
Fri 20:00  Table 5   
44
Christian Johannessen
Jan Morten Arnesen
Fri 20:00  Table 7   

Loser round 3

Race to 6
45
Dag-jøran Aralden
Bjørn Kåre Ellingsen
Sat 09:30    
46
Jason Hansen
Raymond Kandola
Sat 09:30    
47
Kim Ronny Nygård
Ine Helvik
Sat 09:30  Table 6   
48
Tor Einar Bjerke
Bjørn Strandhus
Sat 09:30  Table 4   

Losers qualification

Race to 6
49
Dag-jøran Aralden
Egil Arne Sørensen
Sat 10:45    
50
Jason Hansen
Paul Townsend
Sat 10:45  Table 4   
51
Ine Helvik
Jan Morten Arnesen
Sat 10:45  Table 7   
52
Bjørn Strandhus
Vidar Blidensol
Sat 10:45    

Quarter final

Race to 6
53
Espen Saltnes
Dag-jøran Aralden
Sat 12:30    
54
Pål Daud Fillipsveen
Jan Morten Arnesen
Sat 12:30    
55
Jørgen Nilsen
Jason Hansen
Sat 12:30  Table 7   
56
Christian Johannessen
Vidar Blidensol
Sat 12:30  Table 4   

Semi final

Race to 6
57
Espen Saltnes
Jan Morten Arnesen
Sat 14:00  Table 4   
58
Jørgen Nilsen
Christian Johannessen
Sat 14:00    

Final

Race to 7
59
Jan Morten Arnesen
Christian Johannessen
Sat 15:30    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer