Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 3 - May 5, 2019

NM U19 Gutter

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
7 (7/0) 51 (42/9)
82%
100
2 Elias Rytterager Johnsen
Horten BK
7 (4/3) 60 (29/31)
48%
87
3 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 46 (29/17)
63%
74
3 Simen Ekern Bakken
Gjøvik&Raufoss BK
6 (2/4) 47 (22/25)
47%
74
5 Jeremiah Torres
Unique BK
5 (1/4) 39 (12/27)
31%
61
6 Mathias Ekern
Gjøvik&Raufoss BK
5 (0/5) 35 (5/30)
14%
58
Entry deadline May 1, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts May 3, 2019, 5:00 PM (local time)
Format Round robin (7 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Junior Gutter U19 2019
Organizer Unique BK
Contact Egil Arne Sørensen
More info
Ungdomslekene tilbyr middag og lunsj til deltakere og ledere på Lillehammer. Ønsker din klubb bespisning under Ungdomslekene, må dette forhåndsbestilles. Maten serveres i kantina i Håkonshall, og det vil ikke være mulig til å kjøpe mat i kantinen under lekene.
Send så snart som mulig - og senest 15. april - en e-post til biljard@biljardforbundet.no med antall måltider dere ønsker. Meld også fra dersom det er noen allergier.
Fredag 16.30 - 19.30: Pasta med kjøttsaus, salat og baguetter
Lørdag 12.00 - 14.00: Karbonadesmørbrød med stekte poteter og salat
Lørdag 16.30 - 19.30: Chili con carne med ris, salat, tortilla chips og salsa
Søndag 12.00 - 14.00: Grillet kylling med ris, salat og baguetter
Lunsj lørdag og søndag: Kr. 125,- pr lunsj
Middag fredag og lørdag: Kr. 150,- pr middag
Pakkeprisen for alle måltidene er: kr 500,-
Hvis dere ikke har ordnet overnatting, så burde dere snarlig ta aksjon :-) Se alternativer i denne lenken:
https://bloccontent.blob.core.windows.net/files/200000195/1255/2018/12/19/hotell-u.-lekene.pdf?fbclid=IwAR3eAAurN_QG-Yn4uOt_AXzeKbWS_cpgZ3TkdGWVF5l1Qx42P2GzQ_uIa78

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ole Kristian Rudshavn 5 5 0 0 30 7 23 1 0 0 0.811 5
2 Eirik Tonning Hatløy 5 4 0 1 24 11 13 0 0 0 0.686 4
3 Elias Rytterager Johnsen 5 3 0 2 21 20 1 0 0 0 0.512 3
4 Simen Ekern Bakken 5 2 0 3 22 19 3 0 0 0 0.537 2
5 Jeremiah Torres 5 1 0 4 12 27 -15 0 0 0 0.308 1
6 Mathias Ekern 5 0 0 5 5 30 -25 0 0 0 0.143 0
7 Ahad Rashid 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Ole Kristian Rudshavn
Elias Rytterager Johnsen
Fri 16:34 
2   
Eirik Tonning Hatløy
Simen Ekern Bakken
Fri 17:08  Table 6
3   
Ahad Rashid
Mathias Ekern
Fri 17:08 

Round 2

Race to 6
4   
Elias Rytterager Johnsen
Simen Ekern Bakken
Fri 18:56  Table 2
5   
Ole Kristian Rudshavn
Mathias Ekern
Fri 18:12  Table 3
6   
Eirik Tonning Hatløy
Jeremiah Torres
Fri 18:57  Table 6

Round 3

Race to 6
7   
Simen Ekern Bakken
Mathias Ekern
Sat 09:55  Table 8
8   
Elias Rytterager Johnsen
Jeremiah Torres
Sat 09:55  Table 5
9   
Ole Kristian Rudshavn
Ahad Rashid
Sat 10:00 

Round 4

Race to 6
10   
Mathias Ekern
Jeremiah Torres
Sat 11:49  Table 8
11   
Simen Ekern Bakken
Ahad Rashid
Sat 11:30 
12   
Elias Rytterager Johnsen
Eirik Tonning Hatløy
Sat 11:49  Table 7

Round 5

Race to 6
13   
Jeremiah Torres
Ahad Rashid
Sat 13:00 
14   
Mathias Ekern
Eirik Tonning Hatløy
Sat 13:27  Table 1
15   
Simen Ekern Bakken
Ole Kristian Rudshavn
Sat 13:03  Table 5

Round 6

Race to 6
16   
Ahad Rashid
Eirik Tonning Hatløy
Sat 14:30 
17   
Jeremiah Torres
Ole Kristian Rudshavn
Sat 14:46  Table 5
18   
Mathias Ekern
Elias Rytterager Johnsen
Sat 14:39  Table 6

Round 7

Race to 6
19   
Eirik Tonning Hatløy
Ole Kristian Rudshavn
Sat 15:34  Table 4
20   
Ahad Rashid
Elias Rytterager Johnsen
Sat 16:00 
21   
Jeremiah Torres
Simen Ekern Bakken
Sat 15:34  Table 8

Semi final

Race to 6
22   
Ole Kristian Rudshavn
Simen Ekern Bakken
Sun 10:04  Table 5
23   
Elias Rytterager Johnsen
Eirik Tonning Hatløy
Sun 10:04  Table 7

Final

Race to 6
24   
Ole Kristian Rudshavn
Elias Rytterager Johnsen
Sun 12:15  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer