Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 18 - June 19, 2022

NM Scotch Doubles

9-Ball
Add teams

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Ask BC 2
Ask BC
5 (5/0) 71 (45/26)
63%
2 HBK1
Herøy BK
6 (4/2) 78 (41/37)
53%
3 ØB1 - Østkanten Homies
Østkanten Biljardklubb
4 (3/1) 52 (30/22)
58%
3 OBK 1 Dezzy & OleCoole
Oslo BK
3 (2/1) 39 (24/15)
62%
5 Ask BC 1
Ask BC
3 (2/1) 38 (25/13)
66%
5 FBK 1 - Mafia
Fredrikstad BK
4 (2/2) 53 (27/26)
51%
5 ØB4 - Backup the mountain
4 (3/1) 49 (32/17)
65%
5 Unique
Unique BK
5 (3/2) 63 (39/24)
62%
9 ØB2 Knoll og Tott
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 37 (16/21)
43%
Show more
9 Ask BC 3
Ask BC
4 (2/2) 48 (22/26)
46%
9 OBK 2 SF
Oslo BK
4 (2/2) 46 (25/21)
54%
9 OBK 6 Kongen og knekten
Oslo BK
3 (1/2) 33 (14/19)
42%
13 Oslo BK 8 Saint & Sinner
Oslo BK
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
13 OBK 7 Second Coming
Oslo BK
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
13 GBK 1 Southerners
Grenland BK
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
17 B1-2 Carbongutta...
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
17 TBK 2 Team GURU
Trondheim BK
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
17 ØB3 Kristiania Bohemen
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 17 (1/16)
6%
17 OBK 4 Team Klossmajor
Oslo BK
3 (1/2) 32 (13/19)
41%
17 TBK 1 Team ex
Trondheim BK
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
17 OBK 3 Two Bald Guys
Oslo BK
3 (1/2) 34 (13/21)
38%
25 B1-1 The Hustlers from Nord
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
8880 B1-0 The Stars
Biljard1 Trondheim
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
8880 OBK5/Drammensgutta
Oslo BK
2 (1/1) 20 (7/13)
35%
8880 GBK 2 Hit n Hope
Grenland BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Entry deadline Jun 12, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Jun 18, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (25 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Oslo BK
Contact Egil Arne Sørensen
More info
Velkommen til NM Scotch Doubel på Oslo biljardklubb i våre nye lokaler i Thorvald Meyers gt 11 ( inngang på øversiden, se video på våre Facebook side ) Vi spiller 9 ball og reglene finner dere i TBR 6.8.5.4 NM Scotch Doubel . Vi starter Lørdag kl 10.00 og ved stor deltakelse vil CUE bar og biljard tatt i bruk
Parkering på framsiden ved betalings plasser, bruk Easy park kode 3374 og hent oblat i salongen
Alle er hjertelig velkommen

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Ask BC 1
Walk Over
 
2   
GBK 2 Hit n Hope
ØB3 Kristiania Bohemen
Sat 09:05  Table 2
3   
OBK 3 Two Bald Guys
TBK 2 Team GURU
Sat 09:05  Table 6
4   
OBK 2 SF
B1-1 The Hustlers from Nord
Sat 09:05  Table 1
5   
FBK 1 - Mafia
Walk Over
 
6   
OBK 7 Second Coming
B1-2 Carbongutta...
Sat 09:05  Table 5
7   
B1-0 The Stars
TBK 1 Team ex
Sat 10:00  Table 6
8   
Walk Over
OBK 1 Dezzy & OleCoole
 
9   
Bestemor synst vi e best
Walk Over
 
10   
OBK5/Drammensgutta
Unique
Sat 09:05  Table 7
11   
OBK 4 Team Klossmajor
OBK 6 Kongen og knekten
Sat 09:05  Table 8
12   
Walk Over
ØB1 - Østkanten Homies
 
13   
Ask BC 3
Walk Over
 
14   
ØB2 Knoll og Tott
ØB4 - Backup the mountain
Sat 09:05  Table 10
15   
GBK 1 Southerners
Oslo BK 8 Saint & Sinner
Sat 09:05  Table 9
16   
Walk Over
Ask BC 2
 

Winner round 1

Race to 9
17   
Ask BC 1
ØB3 Kristiania Bohemen
Sat 11:35  Table 1
18   
OBK 3 Two Bald Guys
OBK 2 SF
R2
Sat 11:35  Table 3
19   
FBK 1 - Mafia
R1
B1-2 Carbongutta...
Sat 11:35  Table 4
20   
TBK 1 Team ex
OBK 1 Dezzy & OleCoole
Sat 11:35  Table 7
21   
HBK1
Unique
Sat 11:35  Table 6
22   
OBK 4 Team Klossmajor
ØB1 - Østkanten Homies
Sat 11:35  Table 8
23   
Ask BC 3
ØB4 - Backup the mountain
Sat 11:35  Table 10
24   
GBK 1 Southerners
Ask BC 2
Sat 11:35  Table 2

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Walk Over
 
26   
TBK 2 Team GURU
B1-1 The Hustlers from Nord
Sat 11:35  Table 9
27   
Walk Over
OBK 7 Second Coming
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
OBK5/Drammensgutta
 
30   
OBK 6 Kongen og knekten
Walk Over
 
31   
Walk Over
ØB2 Knoll og Tott
 
32   
Oslo BK 8 Saint & Sinner
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Walk Over
GBK 1 Southerners
Sat 14:00 
34   
TBK 2 Team GURU
Ask BC 3
Sat 13:28  Table 3
35   
OBK 7 Second Coming
OBK 4 Team Klossmajor
Sat 13:28  Table 1
36   
Walk Over
HBK1
Sat 14:00 
37   
OBK5/Drammensgutta
TBK 1 Team ex
Sat 13:28  Table 2
38   
OBK 6 Kongen og knekten
B1-2 Carbongutta...
Sat 13:28  Table 7
39   
ØB2 Knoll og Tott
OBK 3 Two Bald Guys
Sat 13:28  Table 4
40   
Oslo BK 8 Saint & Sinner
ØB3 Kristiania Bohemen
Sat 13:28  Table 10

Winners qualification

Race to 9
41   
Ask BC 1
OBK 2 SF
Sat 14:54  Table 6
42   
FBK 1 - Mafia
OBK 1 Dezzy & OleCoole
Sat 14:54  Table 1
43   
Unique
ØB1 - Østkanten Homies
R1
Sat 14:54  Table 8
44   
ØB4 - Backup the mountain
Ask BC 2
Sat 14:54  Table 10

Loser round 3

Race to 7
45   
GBK 1 Southerners
Ask BC 3
Sat 15:28  Table 2
46   
OBK 7 Second Coming
HBK1
R2
Sat 15:28  Table 4
47   
OBK5/Drammensgutta
OBK 6 Kongen og knekten
Sat 15:28  Table 3
48   
ØB2 Knoll og Tott
Oslo BK 8 Saint & Sinner
Sat 15:28  Table 7

Losers qualification

Race to 9
49   
Ask BC 3
FBK 1 - Mafia
R2
Sat 16:55  Table 6
50   
HBK1
R2
OBK 2 SF
Sat 16:55  Table 1
51   
OBK 6 Kongen og knekten
ØB4 - Backup the mountain
Sat 16:55  Table 4
52   
ØB2 Knoll og Tott
Unique
Sat 16:55  Table 2

Quarter final

Race to 9
53   
Ask BC 1
HBK1
R3
Sun 09:38  Table 1
54   
OBK 1 Dezzy & OleCoole
ØB4 - Backup the mountain
Sun 10:00  Table 7
55   
ØB1 - Østkanten Homies
FBK 1 - Mafia
Sun 09:38  Table 4
56   
Ask BC 2
Unique
Sun 09:38  Table 2

Semi final

Race to 9
57   
HBK1
R1
OBK 1 Dezzy & OleCoole
Sun 12:14  Table 2
58   
ØB1 - Østkanten Homies
R2
Ask BC 2
Sun 12:14  Table 1

Final

Race to 9
59   
HBK1
Ask BC 2
R1
Sun 14:16  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer