Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

May 19, - May 21, 2018

NM Lag

Add teams

Add teams

Please wait...
Multiball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 ABC 1
5 (5/0) 22 (18/4)
82%
120
2 Oslo BK 2
5 (4/1) 21 (15/6)
71%
104
3 Oslo BK 3 Two and 0.75 men
5 (3/2) 25 (14/11)
56%
89
3 Oslo BK 5 Comeback
9 (6/3) 56 (33/23)
59%
89
5 Oslo BK 1 Tre kronor
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
73
5 Bex
6 (5/1) 35 (26/9)
74%
73
5 grbk godt og blandet
6 (5/1) 39 (26/13)
67%
73
5 Hyllestad 1 - 2018
4 (2/2) 22 (14/8)
64%
73
9 FBK 1 Golden Brothers
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
59
Show more
9 FBK 3 Akkurat
6 (4/2) 38 (21/17)
55%
59
9 Oslo Two and a Half Men
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
59
9 Herøy bk 1
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
59
13 ABC 2
6 (3/3) 40 (18/22)
45%
44
13 FBK 2
4 (2/2) 33 (18/15)
55%
44
13 Grenland 2
6 (3/3) 41 (20/21)
49%
44
13 Vestby 1
7 (4/3) 44 (23/21)
52%
44
17 Oslo BK 8
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
35
17 Hyllestad 3
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
35
17 FBK 4
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
35
17 Svithun Farsund
4 (2/2) 26 (10/16)
38%
35
21 Oslo BK Team Psycho
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
35
21 Grenland 1
3 (1/2) 22 (12/10)
55%
35
21 FBK 5 Team Gretzky
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
35
21 ABC 3
4 (2/2) 30 (13/17)
43%
35
25 Oslo BK Second Coming
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
26
25 FBK 6 Old Boys
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
26
25 Kongsvinger 1
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
26
25 FBK 7 The Underdogs
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
26
25 Hyllestad 4
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
26
25 Oslo Biljard 1 - G-Old Boys
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
26
25 Hyllestad 2 - 2018
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
26
25 Herøy BK 2
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
26
33 Grenland 3
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
19
33 Marken Idrettslag - Kong Oscar Biljardklubb
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
19
Entry deadline May 16, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts May 19, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (34 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Oslo BK
Contact Egil Arne Sørensen , Arild Kråkvik (90893076) and Thomas Stavang Pedersen
More info
Det er innledende dobbelcup i runde 1 og 2. Det vil bli seedet 8 eller 16 lag i dobbelcup runde 2. Disipliner i 2018 er 8-Ball, 9-Ball og 14.1 (Pool Classic). Fra kvartfinalen er det 14.1

Seedet lag starter Søndag 20 Mai

Det blir spilling på Buddha og Oslo Biljardsenter, Buddah åpner 09.30 og holder stengt fram til kl 17.00 for andre personer. D vil ikke være lov å nyte alkohol i spille lokalene etter kl 17.00 ( fra bord 3 og innover )

Øverste del av skjema spiller på Buddah og nederste del på Oslo biljardsenter.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1
Hyllestad 4
Walk Over
    
2
FBK 3 Akkurat
Oslo BK Team Psycho
Sat 10:00  Table 6 BS&B   
3
FBK 4
Oslo BK 5 Comeback
Sat 10:00  Table 1 BS&B   
4
Marken Idrettslag - Kong Oscar Biljardklubb
Kongsvinger 1
Sat 10:00  Table 8 BS&B   
5
Grenland 2
Walk Over
    
6
FBK 5 Team Gretzky
Oslo BK 8
Sat 10:00  Table 2 OB   
7
Hyllestad 2 - 2018
Oslo Biljard 1 - G-Old Boys
Sat 10:00  Table 10 BS&B   
8
FBK 2
Walk Over
    
9
Grenland 1
Walk Over
    
10
Bex
ABC 2
Sat 10:00  Table 4 OB   
11
Herøy BK 2
Svithun Farsund
Sat 10:00  Table 7 OB   
12
FBK 6 Old Boys
Walk Over
    
13
Grenland 3
ABC 3
Sat 10:00  Table 1 OB   
14
Vestby 1
grbk godt og blandet
Sat 10:00  Table 10 OB   
15
Oslo BK Second Coming
Hyllestad 3
Sat 10:00  Table 13 OB   
16
FBK 7 The Underdogs
Walk Over
    

Winner round 1

Race to 5
17
Hyllestad 4
FBK 3 Akkurat
Sat 12:10  Table 3 BS&B   
18
Oslo BK 5 Comeback
Kongsvinger 1
Sat 13:20  Table 1 BS&B   
19
Grenland 2
Oslo BK 8
Sat 12:54  Table 7 OB   
20
Hyllestad 2 - 2018
FBK 2
Sat 12:30  Table 3 OB   
21
Grenland 1
Bex
Sat 12:00  Table 1 OB   
22
Svithun Farsund
FBK 6 Old Boys
Sat 13:08  Table 7 OB   
23
ABC 3
grbk godt og blandet
Sat 13:11  Table 3 OB   
24
Hyllestad 3
FBK 7 The Underdogs
Sat 12:21  Table 4 OB   

Loser round 1

Race to 5
25
Walk Over
Oslo BK Team Psycho
    
26
FBK 4
Marken Idrettslag - Kong Oscar Biljardklubb
Sat 13:20  Table 8 BS&B   
27
Walk Over
FBK 5 Team Gretzky
    
28
Oslo Biljard 1 - G-Old Boys
Walk Over
    
29
Walk Over
ABC 2
    
30
Herøy BK 2
Walk Over
    
31
Grenland 3
Vestby 1
Sat 13:12  Table 1 OB   
32
Oslo BK Second Coming
Walk Over
    

Loser round 2

Race to 5
33
Oslo BK Team Psycho
Kongsvinger 1
Sat 15:50  Table 1 BS&B   
34
FBK 4
Hyllestad 4
Sat 16:12  Table 7 OB   
35
FBK 5 Team Gretzky
Hyllestad 2 - 2018
Sat 16:25  Table 6 OB   
36
Oslo Biljard 1 - G-Old Boys
Grenland 2
Sat 15:40  Table 1 OB   
37
ABC 2
FBK 6 Old Boys
Sat 15:46  Table 1 OB   
38
Herøy BK 2
Grenland 1
Sat 15:19  Table 2 OB   
39
Vestby 1
FBK 7 The Underdogs
Sat 15:46  Table 2 OB   
40
Oslo BK Second Coming
ABC 3
Sat 15:46  Table 2 OB   

Winner round 2

Race to 5
41
FBK 3 Akkurat
Oslo BK 5 Comeback
Sat 18:05  Table 1 OB   
42
Oslo BK 8
FBK 2
Sat 17:49  Table 1 OB   
43
Bex
Svithun Farsund
Sat 16:05  Table 1 OB   
44
grbk godt og blandet
Hyllestad 3
Sat 16:05  Table 2 OB   

Loser round 3

Race to 5
45
Oslo BK Team Psycho
FBK 4
Sat 19:53  Table 1 OB   
46
FBK 5 Team Gretzky
Grenland 2
Sat 16:00    
47
ABC 2
Grenland 1
Sat 18:50  Table 7 OB   
48
Vestby 1
ABC 3
Sat 16:00  Table 2 OB   

Loser round 4

Race to 5
49
FBK 4
Oslo BK 5 Comeback
Sun 08:19  Table 10 OB   
50
Grenland 2
Oslo BK 8
Sun 08:19  Table 7 OB   
51
ABC 2
Svithun Farsund
Sun 08:19  Table 4 OB   
52
Vestby 1
Hyllestad 3
Sun 08:19  Table 1 OB   

Winner round 3

Race to 5
53
ABC 1
FBK 3 Akkurat
Sun 12:06  Table 1 OB   
54
Hyllestad 1 - 2018
ABC 2
Sun 12:06  Table 2 OB   
55
Oslo BK 1 Tre kronor
FBK 2
Sun 12:06  Table 3 OB   
56
FBK 1 Golden Brothers
grbk godt og blandet
Sun 12:06  Table 4 OB   
57
Oslo BK 2
Vestby 1
Sun 12:06  Table 5 OB   
58
Oslo Two and a Half Men
Oslo BK 5 Comeback
Sun 12:06  Table 6 OB   
59
Oslo BK 3 Two and 0.75 men
Grenland 2
Sun 12:06  Table 7 OB   
60
Herøy bk 1
Bex
Sun 12:06  Table 8 OB   

Winner round 4

Race to 5
61
ABC 1
Hyllestad 1 - 2018
Sun 14:51    
62
Oslo BK 1 Tre kronor
grbk godt og blandet
Sun 15:14    
63
Oslo BK 2
Oslo BK 5 Comeback
Sun 14:51    
64
Oslo BK 3 Two and 0.75 men
Bex
Sun 15:02    

Loser round 5

Race to 5
65
FBK 3 Akkurat
ABC 2
Sun 14:51    
66
FBK 2
FBK 1 Golden Brothers
Sun 15:15    
67
Vestby 1
Oslo Two and a Half Men
Sun 14:51    
68
Grenland 2
Herøy bk 1
Sun 15:04    

Losers qualification

Race to 5
69
FBK 3 Akkurat
Oslo BK 3 Two and 0.75 men
Sun 18:44    
70
FBK 1 Golden Brothers
Oslo BK 5 Comeback
Sun 19:01    
71
Oslo Two and a Half Men
Oslo BK 1 Tre kronor
Sun 19:00    
72
Herøy bk 1
Hyllestad 1 - 2018
Sun 19:30    

Quarter final

Race to 3
73
ABC 1
Oslo BK 1 Tre kronor
Mon 10:00  Table 10 OB   
74
grbk godt og blandet
Oslo BK 3 Two and 0.75 men
Mon 10:00  Table 1 OB   
75
Oslo BK 2
Hyllestad 1 - 2018
Mon 10:00  Table 4 OB   
76
Bex
Oslo BK 5 Comeback
Mon 10:00  Table 7 OB   

Semi final

Race to 3
77
ABC 1
Oslo BK 3 Two and 0.75 men
Mon 12:00  Table 5 OB   
78
Oslo BK 2
Oslo BK 5 Comeback
Mon 12:00  Table 10 OB   

Final

Race to 3
79
ABC 1
Oslo BK 2
Mon 14:00    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer